boter,kaas,melk,eieren,tomaatquote:Op zondag 24 augustus 2008 04:36 schreef Vodkadruppel het volgende:
Moeten we nu gaan raden wat jij eventueel in je kast hebt staan?
lees OP, k had het over een makkelijk gerechtquote:Op zondag 24 augustus 2008 04:40 schreef Bolkesteijn het volgende:
Omelet du fromage met tomaat.
Snij de tomaten en bak die met de boter in de pan. Eieren breken in een bakje, wat melk erdoor, gooi het in de pan bij de tomaten. Even wachten. Kaas er op, deksel er op. En nog even wachten. En klaar.quote:Op zondag 24 augustus 2008 04:42 schreef Dibble het volgende:
llees OP, k had het over een makkelijk gerecht
quote:Op zondag 24 augustus 2008 04:43 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Snij de tomaten en bak die met de boter in de pan. Eieren breken in een bakje, wat melk erdoor, gooi het in de pan bij de tomaten. Even wachten. Kaas er op, deksel er op. En nog even wachten. En klaar.
Tik ze op een smalle rand, bijvoorbeeld op de rand van de pan. En dan beide ringvingers bovenop het ei, breek dan met de duimen het ei open. En je moet het toch boven een bakje doen dus stukjes schaal kun je er nog uit vissen.quote:Op zondag 24 augustus 2008 04:45 schreef Dibble het volgende:
nou vooruit, I'll give it a try, maar eieren breken gaat altijd mis bij mij. Dan druk ik te hard waardoor er een gat in komt en het eigeel in de goot floept
Ga eens bij je moeder in de keuken staan.quote:Op zondag 24 augustus 2008 04:49 schreef JDeStoereNeger het volgende:
wtf man, ben jij jamie oliver ofzo?
Doe het dan als ze er wel is. Je zult verstelt staan wat ze allemaal kunnen.quote:Op zondag 24 augustus 2008 04:51 schreef JDeStoereNeger het volgende:
die is niet in de keuken op dit moment.
Stoere negers hebben het anders wel altijd over hun moeder.quote:Op zondag 24 augustus 2008 04:55 schreef JDeStoereNeger het volgende:
stoere negers hangen niet met hun moeder Yo
Is dat je moeder swa?quote:Op zondag 24 augustus 2008 05:00 schreef JDeStoereNeger het volgende:
dat is waar....
maar ik rap altijd over me moeder Yo wat zit je me moeder te dissen? Propz voor me moeder swa!
Wacke Soepnigger!
[ afbeelding ]
Ik denk een slavenhandelaar. Zet het eeuwige gejammer om het slavernij verleden ook weer in een aardig perspectief.quote:
True, maar om half 6 's ochtends zuurkool makenquote:Op zondag 24 augustus 2008 05:25 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Op echte hot-dogs zit zuurkool.
Leuk voor je huisgenoten.quote:Op zondag 24 augustus 2008 05:35 schreef GuyFawkes het volgende:
[..]
True, maar om half 6 's ochtends zuurkool maken
Hotdogs uit de magnetron....quote:
Shoarmaquote:Op zondag 24 augustus 2008 05:38 schreef Bolkesteijn het volgende:
Maar geen zuurkool?
quote:
Tja. Ik wil nou niet zeggen dat Amerikanen culinaire wonderen zijn maar dit slaat alles.quote:
Hehe, maar aan Fobo te zien woon jij wel in US of niet?quote:Op zondag 24 augustus 2008 05:40 schreef popolon het volgende:
[..]
[..]
Tja. Ik wil nou niet zeggen dat Amerikanen culinaire wonderen zijn maar dit slaat alles.
Hotdog blasphemy !
Welke mosterd doe jij er dan op?quote:Op zondag 24 augustus 2008 05:40 schreef popolon het volgende:
[..]
[..]
Tja. Ik wil nou niet zeggen dat Amerikanen culinaire wonderen zijn maar dit slaat alles.
Hotdog blasphemy !
Kom op, een knakworst met mosterd is altijd okquote:Op zondag 24 augustus 2008 05:40 schreef popolon het volgende:
[..]
[..]
Tja. Ik wil nou niet zeggen dat Amerikanen culinaire wonderen zijn maar dit slaat alles.
Hotdog blasphemy !
Kippenseparatorvlees.quote:Op zondag 24 augustus 2008 05:42 schreef remlof het volgende:
[..]
Kom op, een knakworst met mosterd is altijd ok
quote:Op zondag 24 augustus 2008 05:46 schreef remlof het volgende:
[..]
Whatever, al is het slachtafval, het smaakt goed
Steunt Hollandsche waar. Nederland is wereldmarktleider op het gebied van kippenseparatorvlees.quote:Op zondag 24 augustus 2008 05:46 schreef remlof het volgende:
Whatever, al is het slachtafval, het smaakt goed
Die met die pitjes.quote:Op zondag 24 augustus 2008 05:42 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Welke mosterd doe jij er dan op?
knakworst =! hotdogquote:Op zondag 24 augustus 2008 05:42 schreef remlof het volgende:
Kom op, een knakworst met mosterd is altijd ok
Ook al eens kroketten zelf gemaakt? Ik heb dat twee weken geleden geprobeerd en dat was echt super lekker.quote:Op zondag 24 augustus 2008 05:48 schreef popolon het volgende:
Maar ik zou op dit moment een moord doen voor een frikandel, kroketten komen m'n neus uit onderhand.
Die koop ik gewoon, en goed dat ze zijn.quote:Op zondag 24 augustus 2008 05:51 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Ook al eens kroketten zelf gemaakt? Ik heb dat twee weken geleden geprobeerd en dat was echt super lekker.
quote:Op zondag 24 augustus 2008 05:48 schreef popolon het volgende:
[..]
Die met die pitjes.
Maar ik zou op dit moment een moord doen voor een frikandel, kroketten komen m'n neus uit onderhand.
Die heb ik ook. Is erg lekker.quote:Op zondag 24 augustus 2008 05:53 schreef jordeeeh het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Al ziet het er op de foto ranzig uit.
Bolletje kaas met (Zaanse) mosterdquote:Op zondag 24 augustus 2008 05:53 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Die heb ik ook. Is erg lekker.Niet zo lafjes, maar lekker pittig.
quote:Op zondag 24 augustus 2008 04:31 schreef Dibble het volgende:
K heb fuckin honger, mn maag begint al geluiden te maken en heb een vieze lege smaak in m'n mond. Heb wat zakken chips gegeten maar dat houd het maar tijdelijk op. Er is wel wat maar ik weet niet wat ik kan maken/eten. Heb ook een onwijs droge keel gekregen door de druiven waar ook al een kilo bijna van naar binnen is gewerkt.
Weet iemand nog een simpel vullend en goed smakend gerechtje die je even snel inelkaar kan frutselen op dit moment>?![]()
quote:Op zondag 24 augustus 2008 12:17 schreef rottweilersfromcameroon het volgende:
Ik moet wat recepten opschrijven
Ik kan alleen uitsmijters maken en sucuk&salam.
Knikker gewoon alles in een blender, da's nou een smoothie. Types als jij moeten niet met vuur gaan spelen, veel te gevaarlijk.quote:Op zondag 24 augustus 2008 04:45 schreef Dibble het volgende:
nou vooruit, I'll give it a try, maar eieren breken gaat altijd mis bij mij. Dan druk ik te hard waardoor er een gat in komt en het eigeel in de goot floept. Btw moet ik de tomaten schillen?
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |