Waren er maar walvissen in overvloed, ik had het best wel eens willen proevenquote:Op vrijdag 22 augustus 2008 16:57 schreef Catbert het volgende:
[..]
Die krabben zijn geen bedreigde diersoort. Als er walvissen in overvloed waren, had ik er ook geen problemen mee.
Zo gaat dat meestal als er een exemplaar van een of ander beest in nood is. Onlangs nog over een paar kippen:quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 14:13 schreef Devlinsect het volgende:
Nee, we moeten het dagenlang hebben over EEN walvisbaby terwijl er duizenden liggen te rotten in de vriesvakken van Japanse supermarkten.![]()
Da's heul wat anders dan de manier waarop de Japanners walvissen vangen.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 17:11 schreef rekenwonder het volgende:
[..]
Zo gaat dat meestal als er een exemplaar van een of ander beest in nood is. Onlangs nog over een paar kippen:
http://www.gelderlander.n(...)oe-vos-te-vangen.ece
Over de jacht kan men ook zo hypocriet doen. Daar sterven een paar dieren die een uitermate natuurlijk leven hebben gehad in tegenstelling tot de miljoenen in de industrie.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |