Helemaal goedquote:Op woensdag 10 september 2008 00:29 schreef zonnetjeinhuis het volgende:
[ afbeelding ]
Villa Casparus
Ontwerp van de Amsterdamse architect A. Salm.
Gebouwd in opdracht van Casparus Johannes van Houten (van de fa van Houten Cacao).
Ik zat zelf meer naar de kust te zoeken, het was de cacaobus die het hem deedquote:Op woensdag 10 september 2008 00:51 schreef Maizena het volgende:
Goed hoor...helemaal overheen gekeken...wel in Weesp geweest![]()
het is bijna te geefquote:Op woensdag 10 september 2008 00:33 schreef zonnetjeinhuis het volgende:
Er staat een 3-kamer appartementje te koop op de begane grond voor slechts 750.000 euro
http://www.brixter.nl/?command=WWIDetails&activeObjectId=199647&hoofdMenu=woningaanbod&subMenu=kopen&tabId=details
Ik vind hem hardstikke goed.,,,quote:Op woensdag 10 september 2008 16:45 schreef Maizena het volgende:
Walburg College Zwijndrecht, Locatie Norderstedtplein
Start nieuw schooljaar?
Of bedoel je het Theater?
Helemaal goed hoorquote:Op woensdag 10 september 2008 23:12 schreef zonnetjeinhuis het volgende:
warmtekrachtcentrale op de Uithof in Utrecht, architect moet ik nog even zoeken
Perfect!quote:Op donderdag 11 september 2008 14:00 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Volgens mij het kasteel van Helmond, tegenwoordig gemeentemuseum
aha, de kennis wordt in de familie doorgegevenquote:Op donderdag 11 september 2008 22:57 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Het is helemaal goed hoor. Behalve het toonaangevende werk dan. Over het type boerderij zelf (inderdaad, de stolpboerderij) schreef L. Brandts Buys (mijn grootvader) een heel erg dik boek, wat als standaardwerk mbt de stolpboerderijen wordt gezien: 'De landelijke bouwkunst in Hollands Noorderkwartier'
En een wat was er niet echt, een vijver
en ook niet moekesgatquote:Op vrijdag 12 september 2008 01:13 schreef zonnetjeinhuis het volgende:
volgens mij is het niet de kerk van Stampersgat...
helemaal goed!quote:Op vrijdag 12 september 2008 14:42 schreef zonnetjeinhuis het volgende:
[ afbeelding ]
Mysterieuze reeks vernielingen van Ford Ka's in Oosterhout is opgelost. De politie heeft zeven jongens van 13 tot 15 jaar aangehouden. De meesten van hen hebben bekend.
Eind vorig jaar werd maar liefst 44 keer aangifte gedaan van vernielingen en dat zorgde voor veel onrust in Oosterhout. Vanaf eind november werden bijna dagelijks Ford Ka's vernield in dezelfde wijk; de wijk waarin ook de jongens woonden. Na alle media-aandacht op 4 januari stopten de vernielingen ineens, blijkbaar waren de vandaaltjes van die aandacht geschrokken.
Volgens de politie was het een raar, uit de hand gelopen spelletje.
Hier uitgebreider nog eens het het hele verhaal:
http://www.storp.nl/plaat(...)lingen-ford-kas.html
Hmm dat is snel!quote:Op vrijdag 12 september 2008 20:08 schreef JDude het volgende:
Er liggen nogal veel van die krengen voor 's lands kust, maar dit exemplaar ligt bij Scheveningen, nabij de hoek Scheveningseslag/Strandweg.
Hoi Achterdeur, leuk dat je ook mee wil doen, maar leest eerst even de eerste post van dit topic. Dan weet je meteen hoe e.e.a. in z'n werk gaat.quote:Op vrijdag 12 september 2008 18:53 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
psst, achterdeur,
Het is hier in principe de bedoeling dat je eerst een opgave raadt voordat je een nieuwe plaatst (tenzij zih het best vindt en niet meedoet met de opgave)
Redunzl, je plaatst Oosterhout in Zuid Holland, maar als echte Brabantse (weliswaar met een harde G!) weet ik toch zeker dat Oosterhout in Noord Brabant ligt.quote:.....
Zuid-Holland:
Leiden, Hortus Botanicus
Ottoland, straten 'A' en 'B'
Streefkerk, Broekmolen
Zwijndrecht, Walburgcollege
St. Janbasiliek in Oosterhout
Maakt niet uit hoor!quote:Op vrijdag 12 september 2008 23:01 schreef achterdeur het volgende:..]
Hmm dat is snel!
Excuses dat ik mij op deze brutale manier meng in de topic. Ik zal voortaan eerst raden waar de gebouwen/foto's/google maps/earth plaatsen zich bevinden. Maar ik vond dit wel lachen en moest het even delen.
dom dom dom!quote:Op zaterdag 13 september 2008 02:09 schreef zonnetjeinhuis het volgende:
[..]
Redunzl, je plaatst Oosterhout in Zuid Holland, maar als echte Brabantse (weliswaar met een harde G!) weet ik toch zeker dat Oosterhout in Noord Brabant ligt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |