paar euro? doe maar 621,50 euro weet niet maar das voor mij wel meer dan week werken hoor....quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 09:27 schreef de_boswachter het volgende:
Op de rommelmarkt staan OMFG ! Dit vind ik echt zulkes FAIL voor die paar euro die het oplevert. Tenzij je 10 jaar oud bent, dan is dat nog leuk
Ohja en die mensen die daar op afkomenAlleen tokkies, paupers en migranten
![]()
Voor mij nietquote:Op dinsdag 19 augustus 2008 09:29 schreef T42 het volgende:
[..]
paar euro? doe maar 621,50 euro weet niet maar das voor mij wel meer dan week werken hoor....
Kutquote:Op dinsdag 19 augustus 2008 00:26 schreef Becherovka het volgende:
Je woont zeker in Bult en Stront.
quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 09:32 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Voor mij niet![]()
Ohja: Als je voor zoveel verpatst dan moet het bij je thuis toch een zooi zijnAangezien die meuk meestal niet boven de 5 eurie uitkomt.
jah kan dat wel missen.. MAAR HET GAAT OM DE MANIER HOE IK HET MOET MISSEN!!! anders geef jij mij toch die 11 euro jij kunt het missen lijkt mij. dan mag er een slotje opquote:Op dinsdag 19 augustus 2008 10:20 schreef Afhaalchinees het volgende:
621,50 euro verdienen en gaan huilen om 11 euro
Dan is er maar 1.77% gestolen, de gem. detaillist zou hier voor tekenen.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 09:29 schreef T42 het volgende:
[..]
paar euro? doe maar 621,50 euro weet niet maar das voor mij wel meer dan week werken hoor....
Jullie laten 450 euro in een tent op lowlands liggen!?quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 11:28 schreef lennartb.nl het volgende:
Bij onze groep tenten op Lowlands is er dit weekend 450euro en een camera gejatEn 5 stoelen.
Ik niet, mensen in ons 'kamp', en niet allemaal uit 1 tent hoor.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 11:32 schreef ColtZ40 het volgende:
[..]
Jullie laten 450 euro in een tent op lowlands liggen!?![]()
dan ook die stoellenquote:Op dinsdag 19 augustus 2008 11:38 schreef lennartb.nl het volgende:
[..]
Ik niet, mensen in ons 'kamp', en niet allemaal uit 1 tent hoor.
Mensen die stelen normaal vinden als je het niet in 5 kluizen stopt.
tja, je zal maar net met een groep mensen daar aankomen, lekker kampvuurtje willen beginnen, en dan tot de ontdekking komen dat je geen stoelen mee hebt genomen. Dan is het toch handig dat ze een veld verderop gwn een zooi van die dingen hebben liggen zonder er wat mee te doenquote:Op dinsdag 19 augustus 2008 13:57 schreef T42 het volgende:
[..]
dan ook die stoellendat bedoel ik nou met zielige dieven.
ben bang dat die stoelen mee zijn gegaan naar veld en gebruikt zijn als frisbeequote:Op dinsdag 19 augustus 2008 14:06 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
tja, je zal maar net met een groep mensen daar aankomen, lekker kampvuurtje willen beginnen, en dan tot de ontdekking komen dat je geen stoelen mee hebt genomen. Dan is het toch handig dat ze een veld verderop gwn een zooi van die dingen hebben liggen zonder er wat mee te doen
Ik heb zelfs de stoelen nog teruggevonden, we zijn daar gezellig met zn 10en langsgeweest. Maarja je hebt natuurlijk geen bewijs dat zij ook de rest hebben gejat.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 14:27 schreef T42 het volgende:
[..]
ben bang dat die stoelen mee zijn gegaan naar veld en gebruikt zijn als frisbee
daarom wou ik dat ik het gezien had dat er gejat werd bij mij, denk dat die mega markt dan te klein zou zijn geweestquote:Op dinsdag 19 augustus 2008 15:04 schreef lennartb.nl het volgende:
[..]
Ik heb zelfs de stoelen nog teruggevonden, we zijn daar gezellig met zn 10en langsgeweest. Maarja je hebt natuurlijk geen bewijs dat zij ook de rest hebben gejat.
Ze waren wel doodsbang toen we langs kwamen
quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 15:41 schreef ColtZ40 het volgende:
Heb je je dildo's en vibrators ook verkocht op de markt?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |