quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 13:31 schreef gers het volgende:
goede lemming
orginele invalshoek
niet gelijk na het orgineel
7.5
Racist met vooroordelenquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 13:32 schreef blingbling11 het volgende:
HOAX, negers zeggen geen 'zie je later lekker ding', 'maar check je later spange chick.' slotje!
het idee is goed, het verhaal is oke. dat je even hebt gewacht tot we het origineel bijna vergetn is ook oke...quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 13:30 schreef reetveter het volgende:
Door een weddenschap heb ik mijn haar lang moeten laten groeien, daarom bieden jongens mij tegenwoordig drankjes aan in de discotheek. Maar wat mij laatst overkwam
Blijkbaar 2 bijziende jongeren, zoeen negert en een blankert keken niet goed uit hun doppen. We zaten in de bus toen onze afrikaanse medelander indruk probeerde te maken op mij met zijn 50 cent muziek, waar ik uiteraad totaal niet van gediend ben. De andere gozert stond op, keek naar mij, en ging naar de negert toe of die de 'kankermuziek' wou uitzetten. Gaat die knul terug en geeft die me nog een knipoog ookDus ik lachen, maar volgens mij vatte die dat verkeerd op
Vijf minuten later ging de neger de bus uit en die riep nog: 'zie je later lekker ding'
Klacht: Bijziende jongens die je voor meid aanzien
Ik ga zo het terras op, tijdnoodquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 13:34 schreef rival het volgende:
[..]
het idee is goed, het verhaal is oke. dat je even hebt gewacht tot we het origineel bijna vergetn is ook oke...
maar te gehaast geschreven, niet oke!
goed geinregreerde negers luisteren frans bauer, geen 50cent.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 13:33 schreef reetveter het volgende:
[..]
Racist met vooroordelen
Deze was goed geïntegreerd!!
Mee eens, "7,5"quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 13:31 schreef gers het volgende:
goede lemming
orginele invalshoek
niet gelijk na het orgineel
7.5
Het is niet zo dat ze gelijk kampers zijn.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 13:35 schreef blingbling11 het volgende:
[..]
goed geinregreerde negers luisteren frans bauer, geen 50cent.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |