Een paar weken geleden werd in de slowchat een oproepje geplaatst voor Thomas.
Hij was van een kennis van een kennis van een fokker en bevond zich in een rotsituatie.
Zijn madame die hem al had vanaf kitten wilde niet meer en liet hem achter bij iemand die nooit om een kat had gevraagd. Hij moest per direct weg of anders naar en asiel. Nou is Thomas 9 jaar oud. in deze tijd van het jaar zitten de asiels vol en zou Thomas nooit een ander thuis vinden. Of met heel erg veel moeite.
Ik besloot ja te zeggen en Thomas al dan niet tijdelijk op te nemen.
Zou het goed gaan met de andere 7 katten dan kon hij blijven, zo niet dan konden we rustig een thuis zoeken waar hij wel nog heel veel jaren zou mogen blijven.
De eerste week ging het best goed. maar nu, na bijna 3 weken, gaat het met de dag slechter. Mijn eigen katten zien hem niet zitten en mijn eigen zenuwkat Merlijn trekt zich terug en eet nauwelijks meer. Thomas komt te kort. Hij kent een kattengemeenschap helemaal niet want hij is altijd enige kat geweest. Hij wil spelen en snapt het woortd NEE in Kats niet helemaal. Hij gaat zich dus erg dominant gedragen. En dan is ie ook nog eens een enorm stuk kat. Echt 2x zo groot als mijn eigen katten.
Thomas is echt een lieve gozer met heel leuke trekjes. Waar hij de enige kat zou zijn zou hij echt een heel erg relaxed dier zijn. Geen schootkat, maar wel een kroel die lekker kletst.
Hij had nooit de gewoonte om naar buiten te gaan, behalve aan een riepmpje in de tuin. Hier geniet hij erg van de omheinde achtertuin.
Wie kan hem een lekker leven geven?
![]()
![]()
![]()
Umuntu Ngumuntu Ngabantu
"Those who look before they leap, never leap".
http://www.dierenthuis-naar-almere.nl