Twente heeft de begroting echt niet op CL voetbal. Dus die hoeven echt niks te verkopen. Ik denk dat het voor alle partijen beter is als Wielaert maar gewoon in Twente blijft. De selectie is inprincipe wel goed op peil. Voor weinig geld was hij welkom geweest maar nu doen we het gewoon met de jeugd. Heb wel vertrouwen in Oleguer-Vermaelen.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 23:45 schreef toma het volgende:
[..]
Maar aangezien de kans vrij groot is dat Twente geen CL gaat spelen zullen ze misschien Wielaert willen verkopen om dat financieel verlies toch te compenseren.
Dat vind ik ook je vergeet Vito ook nog. En nu ik Emanuelson heb zien spelen op de OS hoeft er van mij ook geen verdedigende middenvelder meer bij.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 23:49 schreef Radegast het volgende:
Ik vind dat Ajax maar even niemand meer moet kopen, zie eerst maar eens wat spelers kwijt te raken.
Met Oleguer, Van der Wiel en eventueel Alderweireld of Anita heeft Ajax wel genoeg opties om het het seizoen te beginnen op die positie.
nog wat nieuws over onze Olaf.quote:Lindenbergh verruilt het veld voor de zaal
Geschreven op woensdag, 13 augustus om 23:47
Olaf Lindenbergh verruilt voorlopig het veld voor de zaal. De 34-jarige middenvelder kwam volgens AD/Sportwereld tot deze keuze nadat hij van Sparta te horen kreeg dat hij niet in aanmerking komt voor een nieuw contract. De Noord-Hollander gaat nu verder als futsaller bij eredivisionist Desko. Hier kan echter verandering in komen als er zich alsnog een profclub voor de speler meldt. In deze situatie zal Lindenbergh de rubberen zool weer innruilen voor de lange pinnen.
Het voormalige selectielid van De Graafschap, AZ en Ajax speelde in totaal 342 wedstrijden in de Eredivisie. In 2005 prijkte Lindenbergh nog in de voorselectie van toenmalig bondscoach Marco van Basten.
Elke keer wanneer ik wat over hem lees denk ik weer aan die zaakwaarnemer die 3 ton overhield om Olaf te transferrenquote:
quote:Op woensdag 13 augustus 2008 23:56 schreef toma het volgende:
[..]
Dat vind ik ook je vergeet Vito ook nog. En nu ik Emanuelson heb zien spelen op de OS hoeft er van mij ook geen verdedigende middenvelder meer bij.
basis:
-------------------Stekelenburg---------------
Silva---Oleguer--Vermaelen--Vertonghen
------------Gabri--------Lindgren---------
--------------------Aissati---------------------
Suarez-------Huntelaar----Sulejmani
schaduw:
-------------Gentenaar/Vermeer--------------
Ogararu--vd Wiel------Anita---Slijngard
--------vd Heijden---Emanuelson----------
------------------de Jong--------------------
Martina--------Cvitanich--------Leonardo
en dan hebben we nog:
Kennedy, Rommedahl, Sarpong, Schilder, Alderweireld en Wormgoor.
Keus genoeg lijkt me, en aangezien je dit seizoen geen CL speelt lijkt het me ook niet noodzakelijk om een goede verdediger erbij te hebben.
Hehe die Olaf toch.quote:
Overdrijven is ook een kunst..quote:Op donderdag 14 augustus 2008 01:34 schreef F1Bas het volgende:
Grappig, bijna iedereen liep een maand geleden te schreeuwen om twee verdedigers, nu vinden sommige het met één erbij al goed. Even los van het feit of er nu kwalitatief een goede verdediging is.
Zo jij denkt mee in Ajax' belang..quote:Op woensdag 13 augustus 2008 23:51 schreef TerroRobbie het volgende:
Beter bieden ze gewoon veel op Fellaini. Wat was die gast weer goed vandaag zeg.
We hebben Anita er toch bij gekregenquote:Op donderdag 14 augustus 2008 01:34 schreef F1Bas het volgende:
Grappig, bijna iedereen liep een maand geleden te schreeuwen om twee verdedigers, nu vinden sommige het met één erbij al goed. Even los van het feit of er nu kwalitatief een goede verdediging is.
We hebben Presas erbij en met nog een erbij ben ik tevreden.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 01:34 schreef F1Bas het volgende:
Grappig, bijna iedereen liep een maand geleden te schreeuwen om twee verdedigers, nu vinden sommige het met één erbij al goed. Even los van het feit of er nu kwalitatief een goede verdediging is.
Die zie ik liever op de plek van Lindgren en andersom. Zoals hier laatst werd geopperd.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 03:51 schreef Tim86 het volgende:
[..]
We hebben Anita er toch bij gekregen
quote:Brand in de mailbox! Onze columnist Dorus van den Berg is woest en schreef een vlammend betoog. Dorus heeft 't een beetje gehad met Lucas Böke. Lucas wie? Nou, Lucas is zaterdag samen met zijn dochter naar Ajax geweest en eist zijn geld terug. Hij was zelfs bereid om zijn verhaal voor de camera's van AT5 te vertellen. Na het zien van het filmpje pakte onze columnist zijn pen en reageerde zich af. Zijn betoog bevat goed nieuws voor de heer Böke. Dorus is namelijk in tegenstelling tot Ajax bereid de ontevreden klant zijn geld terug te geven. Op twee voorwaarden...
Dorus, brand maar los:
Vuilnisman, mag deze zak óók mee?
Het zal jullie niet verbazen, maar ik ben een enorme Ajax fan. Zo eentje van het soort dat moppert als het slecht gaat (jaja, niks menselijks is mij vreemd) maar vooral blij is als het goed gaat en hard juicht als er gescoord wordt. Die trots is op het allermooiste shirt ter wereld en eigenlijk alles wat Ajax zo mooi maakt. Ik hou oprecht van Ajax. Zielsveel. En zo zijn er vast nog velen onder jullie die hetzelfde voelen.
Echter, er zijn ook zich Ajax-supporter noemende lieden onder ons bij wie de liefde bij lange na niet zo diep zit. Het is je haast niet voor te stellen. Toch is het waar. En zo'n nepsupporter luistert naar de naam Lucas Böke.
Ik zal je vertellen waarom ik voor hem de pek en veren al heb klaar staan: woensdag 13 augustus surf ik aan het eind van de middag een rondje langs mijn vaste route Ajax-websites. Op één van die sites valt mijn oog op een berichtje over dit sujet. Een aangekoppelde link stuurt mij door naar de beelden van een nieuwsitem op AT5.
In het item klaagt deze blaag over het afgelopen 'Ajax Tournament'. En dan vooral over het feit dat hij 110 euro heeft betaald voor kaartjes en dit geld terug wil. Deze 'Ajacied' slist dat hij elk jaar naar het tournament gaat. Samen met zijn dochter. Zo ook dit jaar.
Hij heeft kaartjes weten te bemachtigen voor de tweede dag en treft de wedstrijd tegen Inter. De match waarin Marco van Basten veelal jong talent opstelde. Meneertje Böke rept over een C-elftal dat de wei wordt ingestuurd, dat het niet om aan te zien was, dat de ploeg werd overlopen en dit en dat. Kortom, alles wat lelijk is, heeft hij gezien. Hij stelt zelfs dat de opponent zich kapot gelachen moet hebben en mede daardoor een aantal opgelegde kansen heeft gemist.
Wat deze 'supporter' niet gezien heeft is een heel jong Ajax elftal dat na een onwennige en matige start zich goed herpakte en een naar omstandigheden redelijke partij op de mat legde en daarbij goed weerstand bood. Deze 'Ajacied' is boos en verontwaardigd. Hij eist in een vier kantjes tellende brief zijn geld terug. Iets waar Ajax mijns inziens geheel terecht niet aan begint.
Beste ArenA bezoeker Böke:
Je bent het niet waard Ajacied of Ajax-supporter genoemd te worden. Je bent totaal het tegenovergestelde als je het mij vraagt. Je bent een nepsupporter en een gloriehunter. Helaas ben je er een van velen, maar dat terzijde. Het bezoeken van een Ajax wedstrijd moet een feest zijn. Eender welk elftal er speelt. Door gespuis als jij wordt het feest danig verpest omdat échte Ajacieden er door jouw aanwezigheid niet bij kunnen zijn.
Je wilt je geld terug? 110 euro was het toch?
Ik ben bereid u die flappen terug te betalen. Serieus.
Neemt u maar contact op met de redactie van deze website, zij zullen u wel naar mij dirigeren. Krijgt u fijn van mij uw centjes terug. Euro voor euro.
Op twee voorwaarden: 1. Vertoon je nooit meer bij een wedstrijd van Ajax. 2. Waag het niet jezelf ooit nog Ajax-supporter te noemen.
Lucas Böke: Ga weg en kom nooit meer terug. Vuilnisman, mag deze zak óók mee?
Dorus van den Berg
Helemaal mee eens. Douglas was gisteren veel beter dan Wielaert.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 23:57 schreef Pedroso het volgende:
Ben veel meer gecharmeerd van Douglas dan van Wielaert. Douglas kan tot een echte topper uitgroeien, Wielaert is meer een lapmiddel voor dit seizoen. Niet dat het makkelijk zal zijn om Douglas te halen maar daar zal je meer plezier aan gaan beleven dan aan Wielaert.
Wordt er nog wel Nederlands gecommuniceerd en moet je dat willen?quote:Op donderdag 14 augustus 2008 10:49 schreef Pritt het volgende:
Voordeel van Wielaert is dat hij Nederlands kent en zo voor meer eenheid in het team kan zorgen.
Goede communicatie achterin is wel handig.
Maar uitiendelijk heeft Douglas wel meer talent ja.
Dat maakt bij Ajax geen ruk uit, daar kan je momenteel beter Spaans spreken dan Nederlands...quote:Op donderdag 14 augustus 2008 10:49 schreef Pritt het volgende:
Voordeel van Wielaert is dat hij Nederlands kent en zo voor meer eenheid in het team kan zorgen.
Goede communicatie achterin is wel handig.
Maar uitiendelijk heeft Douglas wel meer talent ja.
Maar daar heb je niet veel aan tijdens een wedstrijd, al hoor je die stem van De Boer in een volle Arena nog.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 11:05 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Dat maakt bij Ajax geen ruk uit, daar kan je momenteel beter Spaans spreken dan Nederlands...
De Boer is als tolk bij de technische staf gekomen.
Ach die geruchten allemaal.. ik zie wel wat er gebeurd..quote:Op donderdag 14 augustus 2008 11:36 schreef Fathom het volgende:
'Real bereidt bod op Huntelaar voor'
Real Madrid gaat opnieuw werk maken van Klaas-Jan Huntelaar. De Spaanse grootmacht bereidt volgens Sky Sports een bod van ruim 25 miljoen euro voor op de spits van Ajax.
Real Madrid-trainer Bernd Schuster wil graag voor de start van de Spaanse Liga BBVA zijn voorhoede versterken met een extra spits. Naar verluidt heeft de Duitse oefenmeester zijn zinnen gezet op de 25-jarige Huntelaar.
De Nederlandse international wordt al geruime tijd in verband gebracht met verschillende Europese topclubs. Zo zou ook Manchester United geïnformeerd hebben naar de diensten van de Ajax-aanvaller.
Het zal toch niet he......... Al moet je hem voor 25 miljoen de deur uit doen.
"Ja euheuh, Suarez euheuh"quote:Op donderdag 14 augustus 2008 11:13 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Maar daar heb je niet veel aan tijdens een wedstrijd, al hoor je die stem van De Boer in een volle Arena nog.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |