Ik gok 'Ja', want dan heb ik altijd prijsquote:Gebruikt u een beveiligde draadloze verbinding of een verbinding via een kabel?
Antwoordmogelijkheden: Ja, Nee, Weet niet
Nee, de keuzes zouden moeten zijn:quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 18:27 schreef Pollewoppie het volgende:
is toch gewoon duidelijk? Ja ik heb een draadloze verbinding of een kabelverbinding...
of nee dit heb ik niet...
quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 18:28 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Nee, de keuzes zouden moeten zijn:
A. Ja, ik heb een draadloze verbinding
B. Ja, ik heb een kabelverbinding
C. Geen van beide
D. Weet niet
Er van uitgaande dat via een kabel veilig zou zijnquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 18:30 schreef detulp050 het volgende:
Ze willen weten of je een veilig netwerk hebt of een onbeveiligd netwerk (onbeveiligd draadloos). Hence de ja/nee mogelijkheid
Wat wil je dan verder nog verzinnen om met het internet in contact te komen?quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 18:27 schreef Pollewoppie het volgende:
is toch gewoon duidelijk? Ja ik heb een draadloze verbinding of een kabelverbinding...
of nee dit heb ik niet...
Onbeveiligd draadloosquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 18:44 schreef eNaSnI het volgende:
[..]
Wat wil je dan verder nog verzinnen om met het internet in contact te komen?
Wordt dat nog gebruikt dan??quote:
Gelukkig welquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 19:10 schreef eNaSnI het volgende:
[..]
Wordt dat nog gebruikt dan??
Maar goed, de vraag is 'gebruik je A óf B'. Dan verwacht ik bij de antwoorden iets van 'ik gebruik A', 'ik gebruik B', 'ik gebruik beide' of 'ik gebruik geen van beide'. Een vraag met 'of' erin is lastig met ja/nee te beantwoorden imho.
Hoe kan een vraag, die op meerdere manieren geïnterpreteerd kan worden, nu met ja of nee beantwoord worden?quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 19:29 schreef lennartb.nl het volgende:
[..]
Gelukkig wel
Maar het is inderdaad onduidelijk die vraag, maar hij klopt wel.
Je hebt 1 van de 2, maakt niet uit welke van de 2, of je hebt iets anders. Je kan hem makkelijk fout interpeteren maar hij klopt wel.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 21:17 schreef eNaSnI het volgende:
[..]
Hoe kan een vraag, die op meerdere manieren geïnterpreteerd kan worden, nu met ja of nee beantwoord worden?
Ik vraag jou 'Wil je Chinees of friet eten?' - 'Ja'. Oftewel, doe jou maar een portie friet met Foe yong hai?quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 22:31 schreef lennartb.nl het volgende:
[..]
Je hebt 1 van de 2, maakt niet uit welke van de 2, of je hebt iets anders. Je kan hem makkelijk fout interpeteren maar hij klopt wel.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |