quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 10:28 schreef Armageddon het volgende:
Ik zou gewoon de hond in de bench doen i.p.v. je hand. .
Zet de bench bij je op de kamer en laat het deurtje open. Na ongeveer twee nachten doe je het deurtje dicht. En de nacht daarop zet je de bench op de plek waar ze in de toekomst zal gaan slapen.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 10:06 schreef Nippel82 het volgende:
Hoi Hoi,
Ik ga morgen een mini maltezer puppy halen van 8 weken oud. We hebben thuis al wat voorbereidingen getroffen. Hebben jullie nog enkele tips waar we aan moeten denken ???
Wat we in ieder geval gaan doen is:
* Benchtraining - vraag hierbij is: uiteindelijk willen we de hond in de bench laten slapen, maar eerst moet hij vertrouwd zijn met de bench om het deurtje ook 's avonds dicht te doen. Wat is een goede oplossing tot die tijd waar hij 's nachts kan slapen ??
Zorg ervoor dat je een 'hoekje' in de tuin hebt waar hij kan plassen. Wanneer je hem daar vaak genoeg uitlaat snapt hij zelf ook wel dat dat de bedoeling is.quote:* bij binnen plassen word hij niet echt bestraft (wel natuurlijk naar buiten gezet), maar bij buiten plassen wel beloond.
Laat hem sowieso minimaal één keer per uur even uit. Daarnaast kan je hem gewoon op je schoot meenemen, op die manier went hij ook al aan je.quote:* We wonen in Limburg en gaan hem halen in Friesland dus hij moet 3,5 uur in de auto zitten. Enkele tips ???
Laat de katten even een dagje in een andere kamer. Het is belangrijk dat je hond eerst goed went aan het huis.quote:* We hebben thuis ook 2 katten. Zal ik de hond gelijk bij de katten doen of even wachten en hem een uurtje aan het huis laten wennen ofzo ??
Wees niet bang om streng te zijn tegenover je hond en geniet ervan.quote:Hebben jullie nog andere tips waar we aan moeten denken ??
gr steve
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop