Tja... mensen hebben vaak een voorkeur voor dooie acteurs. Dan krijg je dat een beetje.quote:Op maandag 11 augustus 2008 00:11 schreef Pollewoppie het volgende:
In elk geval niet the dark knight... viel echt tegen man...
Nee want een film downloaden is niet illegaal dus het is een beetje een onzinnige vraag.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 02:24 schreef cerror het volgende:
[..]
En ik moet zeggen foei, doe het niet en blablabla?
OP vraagt gewoon om suggesties.
Het is niet alsof we hem/haar links geven naar illegale dingen.
Als ik tegen een vriend van me zeg: The Dark Knight is een goede film en hij gaat het downloaden in plaats van kopen/huren/bioscoop/fax.
Ben ik dan fout?
Die is zoo gaaf. Veel op TV gezien, maar nooit aan gedacht om te downloadenquote:Op zondag 10 augustus 2008 23:44 schreef Jordy-B het volgende:
QI (Quite Interesting). Een geweldige spelshow van de BBC (met Stephen Fry, Alan Davies en tig andere bekende Britten). De show draait om algemene kennis die echter fout blijkt te zijn. Mensen krijgen punten als ze antwoorden goed hebben, maar als ze een antwoord geven dat "algemeen bekend" maar tegelijkertijd fout is, krijgen ze vette strafpunten. De deelnemers hebben dan ook veelal negatieve eindscores.
Je moet alleen wel behoorlijk goed zijn in het verstaan van in Brits Engels.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |