abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_60636164
In mn mediaplayer staat een playlist, waarin alle nummers afkomstig zijn van een externe harde schijf. Deze wordt door mn laptop altijd herkend als G:\

Nu heeft een maat van me echter een virtueel dvd-station toegevoegd, waardoor die nu de G:\ is, en de externe schijf eentje opschuift naar H:\ als ik m aansluit.

De mediaplayer kan uiteraard de muziek op de losse schijf niet meer vinden, maar kan ik in de lijst ergens G:\ door H:\ vervangen, om mezelf het gedoe van een compleet nieuwe playlist aanmaken te besparen?

Alvast bedankt
Mijn foto's op Flickr!
[b]Op 15-09-2006 10:28 schreef Hans_Gielus[/b]
Namens Fryslân hoop ik dat je van een berg afkukelt _O-
pi_60636206
Welke mediaplayer gebruik je? kun je niet met je rechtermuisknop de playlist aanpassen of via rechtermuisknop-eigenschappen de locatie veranderen?
pi_60636315
De locatie van de harde schijf hernoemen bedoel je? geen idee hoe dat gaat.
Ik gebruik windows mediaplayer
Mijn foto's op Flickr!
[b]Op 15-09-2006 10:28 schreef Hans_Gielus[/b]
Namens Fryslân hoop ik dat je van een berg afkukelt _O-
pi_60636341
Verander die virtuele DVD speler naar H en je muziek schijf naar G.

Dit kan je doen door met je rechtermuisknop op deze computer te drukken. Dan manage. Dan storage en disk management. Klik met je rechtmuisknop op de Virtuele schijf en verander daar de letter. Verander daarna je schijf met muziek weer naar G. (Dit is onder Vista, onder XP zal het iets anders gaan).

http://pcsupport.about.com/od/tipstricks/ht/changedriveltr.htm misschien is dit iets duidelijker.
pi_60636555
Onder Windows XP gaat het alsvolgt:

http://www.websonic.nl/pc(...)jfletterwijzigen.php
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')