Bij mij is die knop 2 enkel bruikbaar als het waakvlammetje aan is. Het zorgt voor de warmte van het warmwater, zodat ik hem zelf kan instellen op tempratuur. Ik heb enkel schuifknop 1 en een lucifer of iets nodig om aan te steken.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 20:07 schreef Falco het volgende:
Bij de middenstand van knop 1 is het ene vlammetje niet gevuld en de andere wel. Dat suggereert dat dit de aansteekoptie is!
Van hun FAQquote:Op donderdag 7 augustus 2008 20:17 schreef bioloogje het volgende:
soms he, heel soms.... Zit er gewoon een handleiding bij dat ding.
Anders hebben die figuren vast een website waar je het een en ander kan vinden.
hmm oke, dat is idd niet het meest nuttige antwoord wat ze kunnen geven.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 20:18 schreef Falco het volgende:
[..]
Van hun FAQ
Q: "Waakvlam is uit, wat nu?"
A: "U kunt hem weer ontsteken"
Er stond bij hem geen vonkenknop op de paint dus ging er vanuit dat het zo niet moestquote:Op donderdag 7 augustus 2008 20:25 schreef RacerDKB het volgende:
Ikzelf moet altijd die knop 2 draaien, die vasthouden, dan knop 1 indrukken zodat er een vonkje en dus waakvlam komt, en dan knop 2 nog ingedrukt houden, anders gaat de waakvlam weer uit.
Vaillant?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop