Ook is het bij hoodies handig om te letten op de verhouding katoen-polyester/nylon. Die met meer katoen zijn ruwer en zitten wat stugger, die met meer polyester zijn wat soepeler. En die zonder rits zijn ontzettend warm, heb er een die ik daarom bijna nooit aan heb.quote:
Duidelijk meer budget dan ik hadquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 18:53 schreef DJMomo het volgende:
OT @ japin, 11 dagen. we gaan 4wd-en door het binnenland. lekker off road crossen en rivier doorkruisen enzo (zegt ze nu nog heel dapper). ben al eens in & rond reykjavik geweest. vet land idd. waar ben jij geweest?
ik vind de hoodie juist wat strakker zitten dan de tees. mijn tees zaten ook prima trouwens, maakte me nog even zorgen om de LS, omdat deze fitted zou zijn (en er zo smal uitzag op het plaatje, maar ging prima. lekker lang allemaal. mijn hoodie was classic fit trouwens, de LS fitted en de SS ook classic.
Hmm, beetje brak uitgelegd. Ze zitten dus juist ruimer dan de shirtjes en polo's waardoor ik ze een maat kleiner koop. In de maat kleiner heb ik dan een vrij "strakke" fleece.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 12:34 schreef DJMomo het volgende:
valt wel mee van dat budget hoor. was al met al niet vreselijk veel duurder dan onze trip naar China in april. maar goed, toen gingen we én langer én hadden we tig binnenlandse vluchten. Mss ben ik al gewend aan de IJsland-reis-prijzen ofzow.daarbij gaan we expres pas de 23e op vakantie, dan begint het tussenseizoen, wat al honderden euro's scheelt. en we hebben geen eigen d/t op de kamer. scheelde ook 2honderd euro. veel later konden we trouwens niet gaan ivm sneeuwval bij landmannalaugar. ik zit verder zowieso een paar nachten rond myvatn, en hoop vandaar uit ook naar askja te kunnen gaan.
ennieweej....
wat je zegt over de hoodies slaat een beetje nergens op.no wonder dat ze strakker zitten als je ze een maat kleiner dan de rest hebt.
verzendkosten binnen USA zijn stuk lager:quote:Op zondag 31 augustus 2008 21:29 schreef Pizzaman het volgende:
Wat ik mij nu afvraag, als ik via Ellen zou bestellen, hoeveel kan mij dit dan uiteindelijk besparen? Alleen het geluk wat ik moet hebben dat de douane het pakje niet pakt?
Die onderste heb ik ookquote:Op maandag 1 september 2008 14:35 schreef Ace1 het volgende:
Vanavond denk ik dit bestellen:
Muscle fit fleece:
[ afbeelding ]
Tee:
[ afbeelding ]
Shirt:
[ afbeelding ]
Ach het is alweer bijna pasenquote:Op maandag 1 september 2008 16:23 schreef Japin het volgende:
[..]
Ik ook, ik voel me soms een beetje een paasei erin. Maar dat terzijde
Als je maatje S hebt van het gele overhemd dan kan je nu gaan balenquote:Op dinsdag 2 september 2008 19:28 schreef Ace1 het volgende:
Hoop niet dat mijn items ertussen gaan staan
Ja die had ik dus.quote:Op dinsdag 2 september 2008 22:22 schreef Arjentjuh86 het volgende:
[..]
Als je maatje S hebt van het gele overhemd dan kan je nu gaan balen
Zo niet dan heb je een goede bestelling gedaan![]()
Heb gelijk ook maar even besteld.
Namelijk het volgende
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Totaal 240 dollar zo'n 165 eurotjes plus ik gok zo'n 25/30 euro naheffing
Je zou even de site moeten checken maar volgens mij doen ze aan geld terugstorten als je artikel binnen 2 weken na aankoop wordt afgeprijsd. Weet niet of dat ook voor buiten de VS geldt.quote:Op dinsdag 2 september 2008 23:15 schreef Ace1 het volgende:
[..]
Ja die had ik dus.
Tyfus kk zooi.
Naja niks aan te doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |