Kun je nagaan hoe vaak ze verkeerd gezaagd hebben.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 08:56 schreef ikheetmartijn het volgende:
Ware het niet dat het Tele model ietwat ouder is.
Met een PRS kan je echt wel wat meer spelen dan alleen hi-gain achtige metaldingen....quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 01:07 schreef EvilWasp het volgende:
[..]
Dat iemand die bijna alleen maar metalachtig/high gain dingen speelt, niet echt snel een telecaster zal gebruiken (sowieso niet echt singlecoils).
Misschien speelt de persoon in kwestie ook wel jazz (tegenwoordig een populaire combi met metal) en dan heb je niks aan een tele.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 09:14 schreef Cynic het volgende:
[..]
Met een PRS kan je echt wel wat meer spelen dan alleen hi-gain achtige metaldingen....
Familiebezoek, zeg maar?quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 08:56 schreef ikheetmartijn het volgende:
Ware het niet dat het Tele model ietwat ouder is.
Meet wordt hem helaas niet voor mij, dan zit ik wilde beesten te irriteren in Safaripark Beekse Bergen. Relation building you know
Toen moesten ze nog oefenen. De Strat was uiteindelijk het eindexamenwerk.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 09:05 schreef brother52 het volgende:
[..]
Kun je nagaan hoe vaak ze verkeerd gezaagd hebben.
Zou het? Lijkt me dat jazz op een telecaster nog wel vrij aardig moet lukken.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 09:48 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Misschien speelt de persoon in kwestie ook wel jazz (tegenwoordig een populaire combi met metal) en dan heb je niks aan een tele.
Geen idee, maar heb zo'n idee dat het nergens naar klinkt. Voor jazz gebruiken ze meestal ook lekker doorklinkende humbuckers.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 10:04 schreef Cynic het volgende:
[..]
Zou het? Lijkt me dat jazz op een telecaster nog wel vrij aardig moet lukken.
Mwoa, je ziet mensen toch ook erg vaak op archtops spelen, dat is niet vanwege de enorme output ofzo. Denk dat je met de neck-pickup van een tele ook een aardige warme jazz-tone kan krijgen.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 10:30 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Geen idee, maar heb zo'n idee dat het nergens naar klinkt. Voor jazz gebruiken ze meestal ook lekker doorklinkende humbuckers.
Zo lelijk dat hij bijna weer mooi wordt?quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 10:40 schreef Witchfynder het volgende:
Maar daarmee blijft hij nog steeds lelijk..
Nee, niet echt. Zelfs een floyd en 2 humbuckers kunnen hem niet redden.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 10:57 schreef brother52 het volgende:
Ik vind de neck pup van een tele voor een single coil wel redelijk warm klinken maar hij kan niet op tegen een humbucker.
[..]
Zo lelijk dat hij bijna weer mooi wordt?
quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 09:14 schreef Cynic het volgende:
[..]
Met een PRS kan je echt wel wat meer spelen dan alleen hi-gain achtige metaldingen....
Mooi op niks gebaseerd oordeel dan inderdaadquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 12:28 schreef Dribbel_ het volgende:
prs zitten toch eigneljik nooit emg's in
Zeker wanneer je er ook nog eens onversterkt op speelt.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 13:09 schreef Cynic het volgende:
[..]
Mooi op niks gebaseerd oordeel dan inderdaad
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |