Zoals velen weten heb ik een bijbaantje waar ik dingen moet verkopen.. Mensen moet adviseren en het aansmeren van bepaalde producten met een hoop marge.. Want hey.. Daar word ik ook vrolijk van hoe meer marge hoe meer loon.
Alleen vandaag werd alles anders. Ik stond in de winkel een beetje mensen te pwnen "Kheb um zelf ook".. "kabeltje prik prak".. Niet letterlijk want ik verkoop geen nerd spullen.. Maar om het idee..
Ineens een klant komt naar me toe, die zegt van.. Ben jij niet Deepart van FOK? Ik herken je van toen je nog een foto in je fotoboek had daar. Dus ik zeg trots "ja man alles koet?? Wie ben jij dan ouwe?"
Ineens trekt hij een mes en zegt dat ik voort mijn grote bek moet houden over zijn moeder

Dus ik zeg zo van "Hey hey.. be calm.. i aint want no trouble"
Komt me baas aan, die ziet alles gebeuren en drukte de overval knop in.. Binnen een paar minuten stond de shop vol met opgepompte ME'ers.. Leipe shit menn... Die gast werd meegenome en in een celletje gepleurt.. kreeg een paar kanker klappe, en toen was het over..
Dus ik mijn baas alles uitgelegd.. Ging mijn baas op FOK! mijn post geschiedenis lezen. Daar werd hij niet blij van.. Dus ben ik op staande voet ontslagen..
Klacht: Ontslagen worden om je FOK! ID..