0,56 literquote:Op zaterdag 2 augustus 2008 00:26 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
is een glas guiness nog steeds een halve liter
Ik ook.quote:
quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 00:25 schreef Litton-Lane het volgende:
[..]
Ach we zaten als twee zombies op het vliegveld te wachten tot het vliegtuig open ging om plaats te nemen. En het mooiste is dan, dat het hele vliegveld vol stress is. Wij niet...
Logischquote:Op zaterdag 2 augustus 2008 00:28 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://www.iht.com/articles/2007/08/30/bloomberg/bxbeer.php
Ook zoiets: Na Ierland wordt in Nigeria het meeste Guinness gedronken.
Nieuwe muziek staat centraal en dat juich ik wel toe. Denk ook niet dat Rudy zo nodig in de spotlights hoeft te staan, maar zo'n programma is MYA ook niet. Vind de vrijdagavond programmering toch wel een van de betere setten van Florent.quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 00:26 schreef Topspin het volgende:
Lekker nummer weer, deze DJ bevalt me ook wel, komt niet arrogant over op de een of andere manier.
Toen Rudy nog in het Nederlands zong, waren het geen vertalingen, maar een ode aan de boxershort. Weet niet of dit vertalingen zijn.quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 00:34 schreef morpheus_at_work het volgende:
de vertaalde zinnen zijn te lang voor de muziek
In de korte tijd van 4 weken dat ik intensiever naar 3FM geluisterd heb vind ik dit toch wel de beste uitzending tot nu toe. Geen onnodig slap gelul, goede muziek en als de DJ van zich laat horen is het ook helemaal niet te irritant voor woorden.quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 00:32 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Nieuwe muziek staat centraal en dat juich ik wel toe. Denk ook niet dat Rudy zo nodig in de spotlights hoeft te staan, maar zo'n programma is MYA ook niet. Vind de vrijdagavond programmering toch wel een van de betere setten van Florent.
Denk het wel. Maar is Margherita niet van oorsprong ook een Italiaans nummer (zoals ca. 95% van Marco's nummers)?quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 00:36 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Toen Rudy nog in het Nederlands zong, waren het geen vertalingen, maar een ode aan de boxershort. Weet niet of dit vertalingen zijn.
Ik ken eigenlijk alleen maar Margherita in het Nederlands. Zal eens googlen.quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 00:38 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Denk het wel. Maar is Margherita niet van oorsprong ook een Italiaans nummer (zoals ca. 95% van Marco's nummers)?
Big Fun
1988 alweer...
Dus toch.quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 00:39 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Ik ken eigenlijk alleen maar Margherita in het Nederlands. Zal eens googlen.
Slaap lekkerquote:Op zaterdag 2 augustus 2008 00:41 schreef Sjowhan het volgende:
Ik ga mijn nest induiken. Nog veel luisterplezier
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |