Nog mazzel dat t niet in de Kuip gespeeld werd...quote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:06 schreef BB-King het volgende:
Het stadion schijnt overgelopen te zijn... alle deuren zaten op slot.
Ja joh, ik wilde alleen maar een leuk "woordgarpje" maken.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:21 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Heb je Turkije - Zwitserland gezien, zo zou het veld er vanavond in Zwolle eruit hebben gezien met normaal gras. Alleen dan nog veel erger, omdat dat veld op het EK nog perfect geprepareerd werd, wat in Zwolle niet bepaald het geval is.
In Rotterdam en omstreken is het anders nog droog weer hoor.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:22 schreef Elvislives het volgende:
[..]
Nog mazzel dat t niet in de Kuip gespeeld werd...
In een zogoed als leeg stadionquote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:24 schreef Wilskracht het volgende:
Ze moeten aan Stam waarom heb je deze wedstrijd niet in de Arena gehouden
De Meer was toepasselijkerquote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:24 schreef Wilskracht het volgende:
Ze moeten aan Stam waarom heb je deze wedstrijd niet in de Arena gehouden
Maar ze hadden wel door kunnen spelenquote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:25 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
In een zogoed als leeg stadion
Die mist z'n moeder dus mocht eventjes naar huisquote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:27 schreef Pizzakoppo het volgende:
Waar is Aissati?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |