Volgens mij hadden ze een beetje een hekel aan hun vader. Hij was opeens christen geworden, waar zij niets van moesten hebben en eigenlijk spraken ze hem al tijden niet meer. Weigerden contact, weet ook niet of ze allemaal zijn gekomen uiteindelijk. Zijn uitdrukkelijke wensen hebben ze dus ook straal genegeerd. Dit is tenminste wat ik er toen van heb meegekregen. Maar aan de andere kant waren er ook familieleden van hem echt oprecht verdrietig, jongen die voor mij liep aan het eind begon keihard te huilen ...quote:Op vrijdag 25 juli 2008 22:15 schreef Greys het volgende:
Chicolate, wat shocking
Dan hebben ze idd weinig rekening gehouden met mensen die niet willen kijken zeg, of op hun eigen manier op hun eigen moment.
Maar das toevallig, ik doe ook een middagje sauna en ik ga op gewonen slippers.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 10:17 schreef Greys het volgende:
Dames, help even... ik doe een saunamiddagje straks, maar ik bedenk me ineens dat ik geen badslippers hebWel van die rieten flipflops van de H&M, maar die mogen zeker niet?
Toevallig zeg! Misschien zie ik je daar welquote:Op zaterdag 26 juli 2008 11:13 schreef conleche het volgende:
[..]
Maar das toevallig, ik doe ook een middagje sauna en ik ga op gewonen slippers.
Het klinkt iig goddelijkquote:Op zaterdag 26 juli 2008 13:22 schreef SHE het volgende:
Ik krijg geen hap door mijn keel; ouders komen eten dus stress-level = >100
Alles moet natuurlijk perfect zijn; want die lijers accepteren niets minder dan flawless
Het wordt een mediterrane BBQ; met zelfgemaakte tapenade, tzaziki, aioli, koolsalade, gemarineerde olijven, dikke entrecots, gemarineerde lamsrackjes, lamskotelet, zelfgemaakte worstjes, kebabjes, mici's
Ik ben al sinds 6 uur bezig
Ik begrijp nooit waarom mensen de markt zo goedkoop vinden, ik was alweer 40 euro kwijt aan groenten en fruit. Ik ga wel altijd na de markt nog naar de AH, zou dat er iets mee te maken hebben? De markt is leuk en zigeunerachtige enzo, maar bij de AH kan ik tenminste alles vindenquote:Op zaterdag 26 juli 2008 13:31 schreef Isegrim het volgende:
Jemigdepemig wat is het bloody hot buiten. Pfff.... De markt was helemaal hellish, maar ik heb wel veel groente en fruit gekocht voor weinig geld.
Ik ga bijna huilen. Mijn teerbeminde leek het wel leuk om ook twee vrienden uit te nodigen; want die had hij al zo lang niet gezien.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 16:49 schreef Vivi het volgende:
[..]
Het klinkt iig goddelijk
Muilpijn is ovah![]()
Oh ja, en 74 zei de weegschaal vanmorgen.
Heel veel dingen zijn gigantisch veel goedkoper en vaak ook nog beter. Je bent er alleen veel meer tijd aan kwijt. En als jij bij AH meer dingen kunt kopen dan op de markt, dan zegt dat denk ik meer over die markt. Ik kan op de markt de gekste dingen kopen.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 16:51 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ik begrijp nooit waarom mensen de markt zo goedkoop vinden, ik was alweer 40 euro kwijt aan groenten en fruit. Ik ga wel altijd na de markt nog naar de AH, zou dat er iets mee te maken hebben? De markt is leuk en zigeunerachtige enzo, maar bij de AH kan ik tenminste alles vinden.
Het begint hier trouwens ook te rommelen en te waaien..arme SHE.
Nou, dan zou ik daar eens lekker mee ophouden, met die onzekerheid, je hebt toch zat gepresteerd, of niet soms?quote:Op zaterdag 26 juli 2008 16:58 schreef SHE het volgende:
Jij kent mijn ouders niet Vief, die zijn nogal veeleisend. Ik ben op mijn dertigste nog steeds onzeker als ik iets moet presteren voor ze.
En mijn papa kennende gaat hij allemaal onfatsoenlijke vragen stellen aan die mensen en mijn moeder gaat hoogstwaarschijnlijk voortdurend zoeken naar iets imperfects.
Grappig dat je Hyacinth noemt; zoiets is het dus. Mijn vader is 180gr anders. Hij is groot, donker, praat veel en hard en kan echt belachelijk bot, brutaal en cheeky zijn.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 17:05 schreef Vivi het volgende:
Oh, en anders voer je ze gewoon allemaal dronken.
quote:Op zaterdag 26 juli 2008 17:08 schreef SHE het volgende:
[..]
Grappig dat je Hyacinth noemt; zoiets is het dus. Mijn vader is 180gr anders. Hij is groot, donker, praat veel en hard en kan echt belachelijk bot, brutaal en cheeky zijn.
Die twee hebben dan ook al 38 jr ruzie met elkaar.
Jawohl, buienradar zegt dat utreg droog is vanaf 19.00 en daarbij is ons terras deels overdekt. Komt goed!quote:Op zaterdag 26 juli 2008 17:21 schreef k_i_m het volgende:
Ik haat de markt. Het stinkt overal naar vis, bij welke kraam je ook staat. En ze zetten dat klote ding ook alleen maar op als ik haast heb en met de fiets over het marktterein moet scheuren.
Ik heb een hele slechte dag vandaag. Dit is de eerste keer sinds het dieet dat ik echt finaal de mist in ben gegaan. Gisteren van alle commotie toch maar een biertje gedronken. En nog meer. En nu is het hersteldag, en zakjes en herstel gaan niet samen. Dus ik heb vandaag helemaal niet geshaked
. Durf ook niet op de weegschaal morgen. Eigen schuld
.
SHE, komt het nog wel goed met de BBQ met dit kloteweer??
Den Haag ook de hele dag erg warm, geen regen en heb lekker op het strand gelegen in Katwijk. Gisteren heb ik gezondigd en niet zon' beetje. Pizza shoarma en aantal mars/snicker repen en een wafel. Weet niet wat het was, het ging een soort van onbewust (dus echt genoten ervan heb ik ook niet helaas). Vandaag alles weer netjes gedaan. Wel vreemd dat ik na zo'n dag wel 1,3 kg zwaarder weeg, dat kan gewoon niet. Dus ben nu in totaal na 3 weken pas 0,3 kg afgevallen, begin toch echt het idee te krijgen dat mijn gewicht per dag gewoon zo'n 1,5 kg kan verschillen, ook al eet ik consequent. Merk in elk geval wel dat mijn benen strakker worden van het hardlopen.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 19:54 schreef kwakveense het volgende:
bizar, er is in leiden haast geen druppel gevallen (en walgelijk warm)
* Vief wacht op *pics or it didn't happen-reactie van toevallig langslurkende puistnerd .quote:Op zaterdag 26 juli 2008 20:05 schreef conleche het volgende:
Greys en ik hebben echt een heerlijk middagje gehad en ik zit nu helemaal rozig aan de wodka. We hebben gesaunaad, we hebben een goddelijke massage gehad. (ik die met hete stenen, god, wat was dat lekker) Ene Claire heeft een opgietritueel gedaan en met handdoeken gewapperd; ze was nogal raar, maar ook dat was heerlijk. Dieettechnisch hadden we het heel wat slechter kunnen doen: allebei een fruitsmoothie, samen een bittergarnituurtje gedeeld en allebei een vers fruit met yoghurt coupe. Niet helemaal low carb though, maar we waren daar sws de dunste. O nee toch niet, in de kleedkamer waren er 2 dames die elkaars minispijkerrokjes maat 27 en 28 gingen uitproberen. Dat hebben wij dan weer niet. Wel had Greys met stip de mooiste tieten van alle aanwezigen!!
Naar welke sauna zijn jullie geweest?quote:Op zaterdag 26 juli 2008 20:05 schreef conleche het volgende:
Greys en ik hebben echt een heerlijk middagje gehad en ik zit nu helemaal rozig aan de wodka. We hebben gesaunaad, we hebben een goddelijke massage gehad. (ik die met hete stenen, god, wat was dat lekker) Ene Claire heeft een opgietritueel gedaan en met handdoeken gewapperd; ze was nogal raar, maar ook dat was heerlijk. Dieettechnisch hadden we het heel wat slechter kunnen doen: allebei een fruitsmoothie, samen een bittergarnituurtje gedeeld en allebei een vers fruit met yoghurt coupe. Niet helemaal low carb though, maar we waren daar sws de dunste. O nee toch niet, in de kleedkamer waren er 2 dames die elkaars minispijkerrokjes maat 27 en 28 gingen uitproberen. Dat hebben wij dan weer niet. Wel had Greys met stip de mooiste tieten van alle aanwezigen!!
* Greys zwoele stemopzet en beetje gek praat à la iets te veel gewapperde Claire:quote:Op zaterdag 26 juli 2008 20:05 schreef conleche het volgende:
Greys en ik hebben echt een heerlijk middagje gehad en ik zit nu helemaal rozig aan de wodka. We hebben gesaunaad, we hebben een goddelijke massage gehad. (ik die met hete stenen, god, wat was dat lekker) Ene Claire heeft een opgietritueel gedaan en met handdoeken gewapperd; ze was nogal raar, maar ook dat was heerlijk.
Vréselijke vrouwen. Beetje achterlijk slank en bruin gaan staan zijn daar en dan hardop roepen dat ze hun dochters rokjes aan hebben. Hoe dúrven zequote:Dieettechnisch hadden we het heel wat slechter kunnen doen: allebei een fruitsmoothie, samen een bittergarnituurtje gedeeld en allebei een vers fruit met yoghurt coupe. Niet helemaal low carb though, maar we waren daar sws de dunste. O nee toch niet, in de kleedkamer waren er 2 dames die elkaars minispijkerrokjes maat 27 en 28 gingen uitproberen.
quote:Wel had Greys met stip de mooiste tieten van alle aanwezigen!!
Pijnacker! www.centredulac.nlquote:Op zaterdag 26 juli 2008 20:27 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Naar welke sauna zijn jullie geweest?Gewoon ff nieuwsgierig; mijn zusje bezit / runt ook een sauna.
Daar moet je een eindje voor rijden: http://www.saunahotstones.nl/ . Absoluut niet massaal en uiteraard erg tof. Nee, ff serieus, ben zelf een saunaliefhebber en ze heeft er gewoon een prachtig bedrijf van gemaakt.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 20:29 schreef Greys het volgende:
[..]
Pijnacker! www.centredulac.nl
Enorme aanrader!
Welke is van je zusje? We zoeken nog leuke saunatips! Niet te massaal graag
Wat is er mop?quote:Op zaterdag 26 juli 2008 20:34 schreef Vivi het volgende:
oeps..
Ow niks, ik probeerde een youtube filmpje te plaatsen maar het lukte nietquote:
Ben een keer bij Co in d'r galerie geweest (ik ging ook een keer met de trein hoor... meteen drie uur vast in de stilstaande trein vanwege een springerquote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:19 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ow niks, ik probeerde een youtube filmpje te plaatsen maar het lukte niet
Maar jij en Co kennen elkaar dus al lang irl? Of was dit jullie eerste tietenmeet?
Be careful what you wish for...quote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:37 schreef Greys het volgende:
Oh en we gaan er een vast ritueel van maken, dus Viev... ga een keer mee!
Ik wil jouw tieten ook zien!
Pics or it didn't happen!quote:Op zaterdag 26 juli 2008 21:36 schreef Greys het volgende:
tieten
Ik woon daar ook in de buurt en het was echt noodweer! Wij waren ook van plan even het water op te gaan, maar ben blij dat we dat uiteindelijk toch niet hebben gedaanquote:Op zondag 27 juli 2008 13:10 schreef cinnamongirl het volgende:
Mijn titties zijn mijn grote trots, compenseren redelijk mijn stalpootjes.
Ik durf hier geen bikinifoto's te plaatsen, al zou ik het moeten doen want ik heb laatst toch een gave (=dure) bikini gekocht!!!!!
Gister was apart. Bootje gevaren op de Loosdrechtse plassen, en toen we bijna terug waren overvallen door nodweer, waarbij hagelstenen als keien dwars door het kajuitzeil heenvlogen en ons blauwe plekken bezorgden. Het was echt wel even paniek. Dit gebeurde rond een uur of 17:00.
Jullie geen hagel gehad dan?
We keken ook even op buienradar en er waren een paar vlekjes boven Nederland, waar wij dus precies onder zatenquote:
Ik heb die uitspraak ooit eens uitgeknipt uit een tijdschrift waar ze 'm paginagroot citeerden, en dat knipsel boven m'n bed geplaktquote:Op zondag 27 juli 2008 22:26 schreef Isegrim het volgende:
Ik kan alles weerstaan, behalve verleiding.
(Oscar Wilde)
quote:Op maandag 28 juli 2008 09:07 schreef kwakveense het volgende:
WB moblo!
ugh! niet geslapen haast van de muggen, en nu dus hard verslapen.... snel aan de slag maar om naar t werk te komen dus...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |