Inderdaad.quote:Op woensdag 23 juli 2008 15:46 schreef IkWilbert het volgende:
wie zegt dat die schroef van de gemeente of het bouwbedrijf is? Kan ook maar zo van je buurman zijn....
Standaard houding van de mensheid tegenwoordig......quote:Op woensdag 23 juli 2008 15:42 schreef spooky1234 het volgende:
Nu wil ik iemand anders daar voor laten betalen
Waarom is dat zo misselijkmakend? Als jouw eigendom beschadigd raakt door nalatigheid van een ander, wil je toch ook graag je kosten vergoed zien?quote:Op woensdag 23 juli 2008 16:55 schreef karr-1 het volgende:
Standaard houding van de mensheid tegenwoordig......![]()
Wie zegt dat die schroef van het bouwbedrijf is? Wie zegt dat het niet de buurman is die een doosje schroeven heeft gehaald bij de Gamma en er per ongeluk 1 heeft laten vallen?
Ik kan zo wel 10 redenen bedenken waarom die schroef daar kan liggen.
Zonder keihard bewijs begin je niks en is het bij voorbaat een kansloze actie.
Als ze jouw straat gebruiken als bouwterrein en ze zijn daar onvoorzichtig met bouwafval, is het toch echt de verantwoordelijkheid van de opzichter om terrein schoon te houden.quote:Op woensdag 23 juli 2008 19:24 schreef Slarioux het volgende:
Vroeger noemden we dat pech. In de jaren negentig werd dat het hippe "bad karma". Tegenwoordig is het iemand anders probleem. Lekker sneu TS.
Precies. Als de gemeente de straat niet expliciet heeft afgesloten met verbodsborden of iets dergelijks, mag je er als weggebruiker vanuit gaan dat die straat normaal toegankelijk is.quote:Op woensdag 23 juli 2008 19:44 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Ik vind het logisch wat TS doet. Ze horen hun rotzooi op te ruimen en jij kan niet elke keer als je wegrijdt de straat gaan inspecterne op spijkers en bouten.
Zo vreemd vind ik het niet. TS heeft het bouwbedrijf niet ingehuurd. Het bouwbedrijf doet het bedrijfsmatig en heeft daarmee ook een zekere aansprakelijkheid voor de werkzaamheden die het uitvoert. Of het bedrijf hiervoor aansprakelijk is weet ik niet, maar de kans is best aanwezig.quote:Op woensdag 23 juli 2008 19:24 schreef Slarioux het volgende:
Vroeger noemden we dat pech. In de jaren negentig werd dat het hippe "bad karma". Tegenwoordig is het iemand anders probleem. Lekker sneu TS.
Als je mn latere bericht had gelezen had je geweten dat ik fotos heb van een hoop van die schroeven die allemaal in de berm van mn straat liggen.. allemaal aan de rand van waar gebouwd wordt. Nu kan het zijn dat een gestoorde buurman schroeven heeft gestrooid en ook over de schutting gegooid bij dat bouwbedrijf maar dat is erg onwaarschijnlijk vind je niet?quote:Op woensdag 23 juli 2008 16:55 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Standaard houding van de mensheid tegenwoordig......![]()
Wie zegt dat die schroef van het bouwbedrijf is? Wie zegt dat het niet de buurman is die een doosje schroeven heeft gehaald bij de Gamma en er per ongeluk 1 heeft laten vallen?
Ik kan zo wel 10 redenen bedenken waarom die schroef daar kan liggen.
Zonder keihard bewijs begin je niks en is het bij voorbaat een kansloze actie.
quote:Op woensdag 23 juli 2008 19:55 schreef Gluckskafer het volgende:
Als TS het bouwbedrijf aanklaagt, is hij binnen de kortste keren het mikpunt van terreur en baldadigheid door die bouwvakkers.
'we zullen die zeurpiet wel even een lesje leren' is dan het credo.
Proberen kan altijd, maar dit is gewoon triestquote:Op woensdag 23 juli 2008 17:04 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Waarom is dat zo misselijkmakend? Als jouw eigendom beschadigd raakt door nalatigheid van een ander, wil je toch ook graag je kosten vergoed zien?
Als er her en der op en rond het bouwterrein grote schroeven liggen, geef ik de topicstarter een redelijke kans om aannemelijk te maken dat hij de schade heeft opgelopen doordat de bouwers spullen hebben laten slingeren. Ik zie niet in wat erop tegen is dat de topicstarter probeert om zijn schade te verhalen. Waarschijnlijk is de gemeente en/of het bouwbedrijf gewoon verzekerd tegen dergelijke schadegevallen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |