We hebben altijd een prima relatie gehad, mijn vriend en ik. Niet in de eerste plaats omdat onze levensstijlen goed op elkaar aansluiten.
Hij is erg goed met touwen, sjaaltjes en wasknijpers en ik geniet van elk moment dat ik overgeleverd ben aan zijn grillen.

De laatste tijd heb ik echter het idee dat hij zijn ( en ook MIJN! ) grenzen niet meer kent. Steeds vaker komt het voor dat hij bepaalde knopen te strak legt, ( ook al geef ik aan dat het zeer doet ) , dat er stikkingsgevaar dreigt en dat onze stopwoorden worden genegeerd.
Afgelopen weekend hadden we het eindelijk sinds tijden weer leuk samen. We hebben lekker gegeten bij ons lievelingsrestaurantje, samen boodschappen gedaan, gewandeld en zalig gevreeen.
Deze roes zorgde ervoor dat we ons een beetje ondeugend voelden en allebei behoefte hadden aan wat intiemer speel-werk.

Hij begon met wat lossere knopen die hij naarmate ik meer signalen gaf steeds strakker begon aan te trekken. Hij trok me ook van bed en duwde me op de vloer op mijn buik. ( ergens had dat wel wat natuurlijk

) maar het was best koud en ik vond de vloer toch wat onaangenaam aanvoelen met mijn blote lijf.
Hij bond mijn armen op mijn rug en mijn enkels maakte hij deze keer vast met een fietsketting.
Het zat allemaal wel erg strak en ik heb hem gesmeekt het losser te doen, maar hij reageerde niet!!
Sterker nog, ik hoorde hem niet meer

Ik geloof dat ik daar wel uren heb gelegen en ik kon nog net de tuin zien door een kier van de gordijnen. Het hele huis was stil en het was koud en ik voelde de striemen van de knopen branden.
Ik heb me echt zelden zo kut gevoeld!!
Daar komt nog eens bij dat ik toen ik mijn hoofd opzij draaide om mijn nek wat rust te gunnen, ik zag dat de laklaag van onze houten vloerdelen minuscule gaatjes vertoonden waar allemaal vuil in was gekomen. Alsof het poreus was geworden?
De vloer was een half jaar geleden nog opnieuw geschuurd en gelakt, dus ik begrijp er echt niets van.
Wat zijn die gaatjes eigenlijk en betekent dit dat ik de vloer weer moet opschuren? Of kan ik beter het vuil eerst verwijderen met een zacht middel ( en wonderspons oid? ) . Ik heb namelijk geen idee of het nu echt gaatjes zijn of dat het gewoon vuil is en schuren en opnieuw lakken is echt een hels karwei.
De houtsoort is trouwens massief Eiken en de gebruikte lak is Skylt.
Alle tips zijn welkom!