Ach, zolang ze niet met jouw account postenquote:Op woensdag 23 juli 2008 03:14 schreef kraakvandaal het volgende:
Ik ben de oudste en daarna is er een 2 jaar jongere broer en nog een nakomer van 8 jaar jonger.
Doe dan ook es normaal, dan heb je een stuk minder hinderquote:Op woensdag 23 juli 2008 03:14 schreef kraakvandaal het volgende:
Ik ben de oudste en daarna is er een 2 jaar jongere broer en nog een nakomer van 8 jaar jonger.
Daarmee ben je in de aap gelogeerd, die gasten doen me nu na.![]()
Ze zitten ook op dit forum en dan liefst op mijn PC als ik toevallig na een feest weer onderuit lig.
Het probleem van de oudste zijn, leer er maar mee levenquote:Op woensdag 23 juli 2008 04:15 schreef kraakvandaal het volgende:
Het probleem zit 'm in het feit dat dat ze mijn indentiteit overnemen.
dan zou ik gewoon eens je wachtwoord veranderen of zo nu en dan eens uitloggen en je msn niet automatisch laten aanmelden. zo moeilijk is het niet.quote:Op woensdag 23 juli 2008 04:15 schreef kraakvandaal het volgende:
Het probleem zit 'm in het feit dat dat ze mijn indentiteit overnemen.
jezusquote:Op woensdag 23 juli 2008 07:36 schreef kaakaa het volgende:
of je stelt meatspin.com in als hun startpagina..
Dat vraag ik me ook wel eens af.quote:Op woensdag 23 juli 2008 07:37 schreef Misanthropist het volgende:
[..]
jezus
waarom kennen mensen dit soort sites?
Die sandaal en schandaal die doen het steeds.quote:Op woensdag 23 juli 2008 03:34 schreef Morwen het volgende:
Hoi, met welke vandaal hebben we nu van doen![]()
Ben maar blij dat je geen jongere broertjes heb, dan ben je in de aap gelogeerd.quote:Op woensdag 23 juli 2008 08:04 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Dat vraag ik me ook wel eens af.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |