SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Admins, jullie zijn gek, gestoord, niet goed wijs.
De klacht: Uhhh, de huidige mods van KLB zijn niet goed bezig, anders hadden ze er niet VIJF nodig om een forum normaal te runnen.
Famfare is de nieuwe spelling nu de boswachter mod is.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:33 schreef Metalfrost het volgende:
Gezien de gehele fanfare zonet compleet was, lijkt het meer dan normaal om 5 mods (of meer) aan te stellen bij KLB.
Famfare.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:33 schreef Metalfrost het volgende:
Gezien de gehele fanfare zonet compleet was, lijkt het meer dan normaal om 5 mods (of meer) aan te stellen bij KLB.
Haha je bent niet de enigequote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:34 schreef nattermann het volgende:
famfare
ik moest serieus hardop lachen
De kwaliteit van de KLB mods is gewoon omlaag gegaan, ElizabethR was een KLB mod die het in der eentje afkon... Maar goed, vrouwen kunnen multitasken.quote:
Noemde ze dat niet GMTA ofzo.quote:
quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:34 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Famfare is de nieuwe spelling nu de boswachter mod is.
Toen waren er nog maar 3 users.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:35 schreef slakkie het volgende:
[..]
ElizabethR was een KLB mod die het in der eentje afkon...
Oke.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:35 schreef slakkie het volgende:
[..]
De kwaliteit van de KLB mods is gewoon omlaag gegaan, ElizabethR was een KLB mod die het in der eentje afkon... Maar goed, vrouwen kunnen multitasken.
Wisten jullie trouwens dat je meerdere topics kan openen en zo een rijtje aan topics kan beoordelen? Heb je geen VIJF mods voor nodig...
MissHobjequote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:38 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Op alles slakken zout leggen
Zelfs de slak is bij de ark gekomen
Omdat jij nog in de zaadbal van je Pa zat op dat moment betekend niet dat Fok toen ook nog in de kinderschoenen stond.quote:
quote:
FOK! is toch niet te vergelijken met toen gekquote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:40 schreef slakkie het volgende:
[..]
Omdat jij nog in de zaadbal van je Pa zat op dat moment betekend niet dat Fok toen ook nog in de kinderschoenen stond.
Ben goed bezig, kan al een memory spel in m'n eentje uitspelen, zonder fouten.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:39 schreef BobbyB het volgende:
Goedzo TS, je kan tellen. Nu nog wat aan je geheugen doen.
Ik wil dan weleens van Danny weten hoeveel actieve users er toen waren en hoeveel actieve users er nu zijn. Acree mag ook wel met de stats komen om deze bewering te staven.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:40 schreef Biogarde het volgende:
[..]
FOK! is toch niet te vergelijken met toen gek![]()
Die 40 AT's op een dag?
30 topics dan.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:40 schreef slakkie het volgende:
[..]
Omdat jij nog in de zaadbal van je Pa zat op dat moment betekend niet dat Fok toen ook nog in de kinderschoenen stond.
Kansloos forum dan, opheffen. Nieuwe klacht, Fok houdt kansloze fora in stand.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:42 schreef Cynix ® het volgende:
Ik scroll op een verloren momentje wel eens door dit subforum en stel dan elke keer vast dat KLB met geen 10 mods is te runnen. Kansloze missie.
HAHAquote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:43 schreef dj_boswachter het volgende:
nee hoor, 4...
Ik ben geen modje meer dankzij dit topic
Ach, het houdt de ellende een beetje uit de andere fora.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:43 schreef slakkie het volgende:
Kansloos forum dan, opheffen. Nieuwe klacht, Fok houdt kansloze fora in stand.
Ksst jijquote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:45 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Ach, het houdt de ellende een beetje uit de andere fora.
Welnee, komt goed.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:42 schreef Cynix ® het volgende:
Ik scroll op een verloren momentje wel eens door dit subforum en stel dan elke keer vast dat KLB met geen 10 mods is te runnen. Kansloze missie.
Dan kan het net zo goed een niet gemodereerd forum zijn (was jij niet FA trouwens?!?!?!?!?!?!) Of hebben ze je gevraagd om ook op KLB te gaan modden en kwam je tijd te kort voor andere taken... (hilarisch, al zeg ik het zelfquote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:45 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Ach, het houdt de ellende een beetje uit de andere fora.
Ja, ik was FA. En ja, daar had ik geen tijd meer voor.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:46 schreef slakkie het volgende:
Dan kan het net zo goed een niet gemodereerd forum zijn (was jij niet FA trouwens?!?!?!?!?!?!) Of hebben ze je gevraagd om ook op KLB te gaan modden en kwam je tijd te kort voor andere taken... (hilarisch, al zeg ik het zelf)
quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:42 schreef Cynix ® het volgende:
Ik scroll op een verloren momentje wel eens door dit subforum en stel dan elke keer vast dat KLB met geen 10 mods is te runnen. Kansloze missie.
Ja hallo, ik volg MED niet, zitten te weinig mods opquote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:48 schreef yvonne het volgende:
Sjezus Slak, je loopt een jaar of 3 achter
Maarre, 5 mods op KLB is ook al een poosje hoorquote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:50 schreef slakkie het volgende:
[..]
Ja hallo, ik volg MED niet, zitten te weinig mods op
Er zijn daar dan ook maar weinig actieve usersquote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:50 schreef slakkie het volgende:
[..]
Ja hallo, ik volg MED niet, zitten te weinig mods op
Je zou het anders in je eentje afkunnen, met 2 vingers in je neus en een blinddoek op.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:49 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Ja, ik was FA. En ja, daar had ik geen tijd meer voor.
En nee, ik ben te negatief ingesteld om KLB te modden.
De klacht naar jou toe is dat je niet kan lezen.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:51 schreef BobbyB het volgende:
Maar wat is nu de klacht slakkie? Want KLB bestaat al een tijdje uit 5 mods en er zijn er 2 vervangen door nieuwe mods in de hoop dat het nu wat beter gaat. ONZ bestaat overigens ook uit 5 mods, dus ik zie het probleem niet.
Dat komt omdat jullie dat forum read only houden, ik heb best mooie mededelingen, maar die kan ik er niet posten...quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:53 schreef remlof het volgende:
[..]
Er zijn daar dan ook maar weinig actieve users
Trap de mindere mods de laan uit en zet ElizabethR er weer op. Problem solved. Samen met Cynix (r) heb je dan een topteam. Remco erbij als vliegende keep, meer heb je niet nodig.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:51 schreef yvonne het volgende:
[..]
Maarre, 5 mods op KLB is ook al een poosje hoor
FAIL!!!quote:
Kansloos kutfiguur.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:54 schreef slakkie het volgende:
[..]
De klacht naar jou toe is dat je niet kan lezen.
quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:57 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
FAIL!!!
STERF!!!
HOERRR!!!
Bij wijze van spreken dan, he.
Leuk, een nieuwe reeks: ADOLS: Wordt jij de nieuwe FOK!Admin?quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:56 schreef slakkie het volgende:
[..]
Trap de mindere mods de laan uit en zet ElizabethR er weer op. Problem solved. Samen met Cynix (r) heb je dan een topteam. Remco erbij als vliegende keep, meer heb je niet nodig.
Ik heb anders een perfect figuur. En de klacht is terecht. Dat jij niet begrijpend kan lezen is niet mijn probleem, eerder de jouwe.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:57 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Kansloos kutfiguur.JIj opent een onterechte klacht. Er is onderdehand al 3 weken een hele reeks bezig over dit verschijnsel en nu de nieuwe mods er zijn begin jij te klagen? Beetje kansloos IMO.
Wie kan er nu niet lezen? Ik ga er ook niet eens meer op in. Misschien moet je die tijdmachine je van je ff goed instellen.quote:Op woensdag 23 juli 2008 00:02 schreef slakkie het volgende:
[..]
Ik heb anders een perfect figuur. En de klacht is terecht. Dat jij niet begrijpend kan lezen is niet mijn probleem, eerder de jouwe.
Ik wil mijn FA-knopjes terug.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:56 schreef slakkie het volgende:
Trap de mindere mods de laan uit en zet ElizabethR er weer op. Problem solved. Samen met Cynix (r) heb je dan een topteam. Remco erbij als vliegende keep, meer heb je niet nodig.
Ik vind dat je een forum met 2 a 3 mods wel moet aankunnen, 5 mods op een forum is overkill. Dat je vandaag meer topics hebt, heeft misschien te maken met het feit dat users 5 mods willen gaan uitdagen. Zou ik ook doen, als ik geen manieren geleerd had van m'n moeder.quote:Op woensdag 23 juli 2008 00:00 schreef ToT het volgende:
Gezien die baggerreeks van vanavond, al die lemmings die hier regelmatig te zien zijn en het temperament van sommige mensen lijkt het me geen overbodige luxe om hier 5 moddy's te hebben.
Maar wat is er zo erg aan 5 moddy's te hebben? Je vindt dat er te veel topics op slot gegooid worden?
Ik heb geen ambitie om FA te worden, ik zou alleen maar vriendjes politiek bedrijven. Kunnen jullie teveel klagen, moet ik ook 5 mods gaan aanstellenquote:Op woensdag 23 juli 2008 00:01 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Leuk, een nieuwe reeks: ADOLS: Wordt jij de nieuwe FOK!Admin?
Ik heb de geschikte kandidaat al gevonden.
Een normaal forum wel ja. KLB en ONZ niet. Als je wat vaker zou komen, zou je dat ook weten.quote:Op woensdag 23 juli 2008 00:07 schreef slakkie het volgende:
[..]
Ik vind dat je een forum met 2 a 3 mods wel moet aankunnen,
Waarom, heb je er last van? Het is toch goed dat er altijd 1 mod is die de boel in de gaten kan houden?quote:5 mods op een forum is overkill.
Niet alleen vandaag, het is al maanden een bende. Als je wat vaker zou komen, zou je dat ook weten.quote:Dat je vandaag meer topics hebt, heeft misschien te maken met het feit dat users 5 mods willen gaan uitdagen. Zou ik ook doen, als ik geen manieren geleerd had van m'n moeder.
quote:
Ik mag toch klagen of niet?quote:Op woensdag 23 juli 2008 00:12 schreef BobbyB het volgende:
Waarom, heb je er last van? Het is toch goed dat er altijd 1 mod is die de boel in de gaten kan houden?
Fok is een bende, als je hier wat langer was had je dat ook kunnen weten.quote:Niet alleen vandaag, het is al maanden een bende. Als je wat vaker zou komen, zou je dat ook weten.
Wat maakt het uit dat ik er niet direct last van heb? Ik mag toch wel zeggen dat ik VIJF mods overdreven vind?! Of moet ik maar mijn mond dichthouden omdat jij er geen problemen mee hebt?quote:Daarom snap ik je klacht ook niet want ten eerste hoef jij helemaal geen last te hebben van het aantal mods op een forum en ten tweede is deze klacht 3 weken terug al naar voren gekomen waardoor er nu 2 nieuwe mods zijn.
Ben de laatste firmware update aan het downloaden, duurt nog 5 minuten en dan ben ik weer helemaal up2date.quote:Dan kun je wel tegen mij lopen bitchen dat ik niet kan lezen, maar de enige die niet up-to-date is ben jij.
Er zijn 2 mods op KLBquote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:51 schreef yvonne het volgende:
[..]
Maarre, 5 mods op KLB is ook al een poosje hoor
Ik gaf al aan in mijn openingspost wat mijn probleem is, dat het lichtelijk overdreven is. Ik maak 1 topic aan, ik tel minstens 5 mods (ook uit andere fora) een stel FA's, een admin, alsof die niet een topic kunnen sluiten als het nergens over gaat. Dus, ik herhaal, vijf mods zijn overdreven.quote:Op woensdag 23 juli 2008 00:17 schreef ToT het volgende:
I think we have a troll here, aangezien er ook geen antwoord gegeven wordt op vragen als wat nou echt het probleem is.
Overkill....tja, een Ferrari op de Nederlandse snelwegen is ook overkill, maar wat is er op tegen? Wie heeft er last van als de bestuurder zich netjes gedraagt?
En idd; met 5 moddy's heb je meer kans dat er op de meeste tijdstippen van de dag wel iemand aanwezig is die de boel in de gaten kan houden.
*zucht* laat ook maar. Het is gewoon weer zo'n verzuurde oldbie met zo'n "vroeger was alles beter" houding.quote:Op woensdag 23 juli 2008 00:18 schreef slakkie het volgende:
[..]
Ik mag toch klagen of niet?
[..]
Fok is een bende, als je hier wat langer was had je dat ook kunnen weten.
[..]
Wat maakt het uit dat ik er niet direct last van heb? Ik mag toch wel zeggen dat ik VIJF mods overdreven vind?! Of moet ik maar mijn mond dichthouden omdat jij er geen problemen mee hebt?
[..]
Ben de laatste firmware update aan het downloaden, duurt nog 5 minuten en dan ben ik weer helemaal up2date.
It wasn't me. Maar ik had het over dat die mod zei dat de bagger was verwijderd, waarop ik zei dat je dan beter gelijk heel KLB kunt verwijderenquote:Op woensdag 23 juli 2008 00:51 schreef slakkie het volgende:
Mooi getekend die OP, doe je ook aan verzoeknummers.
Ben het wel met je eens trouwens, fucking mensen die mensen willen inhalen die aan het inhalen zijn. Kunnen ze in 020 ook wat van...
quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:56 schreef slakkie het volgende:
[..]
Trap de mindere mods de laan uit en zet ElizabethR er weer op.
Als je daarmee maar niet bedoelt, dat je vindt dat ik mod moet worden.quote:Op woensdag 23 juli 2008 01:14 schreef slakkie het volgende:
Kunnen ze ook beter doen, er zijn mods die het wel snappen (en jij ook dus)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
quote:Op woensdag 23 juli 2008 01:17 schreef DuTank het volgende:
[..]
Als je daarmee maar niet bedoelt, dat je vindt dat ik mod moet worden.Ik laat me niet uit over je anale wensen, maar gezien je sig kan je wel een mod worden. Ik zie potentieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
En de rest dan? Dat zijn Mods in wording of zo?quote:
Och.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 23:42 schreef Cynix ® het volgende:
Ik scroll op een verloren momentje wel eens door dit subforum en stel dan elke keer vast dat KLB met geen 10 mods is te runnen. Kansloze missie.
Ja, maar dan verwacht je wel bepaalde capaciteitenquote:Op woensdag 23 juli 2008 00:17 schreef ToT het volgende:
En idd; met 5 moddy's heb je meer kans dat er op de meeste tijdstippen van de dag wel iemand aanwezig is die de boel in de gaten kan houden.
Echt wel, kwestie van bij de juiste aankloppen (nu is whoops dat alleen nietquote:Op woensdag 23 juli 2008 08:24 schreef slakkie het volgende:
[..]
Met deze instelling krijg je die HTML rechten wel
Slarioux kusjes geven en meer oraal genot, komt goedquote:Op woensdag 23 juli 2008 11:58 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Echt wel, kwestie van bij de juiste aankloppen (nu is whoops dat alleen niet)
.
Ja, en weet je wat we doen? We stellen Koning Bagger aan!quote:Op woensdag 23 juli 2008 12:01 schreef cerror het volgende:
KLB is zo'n enorm baggerhol geworden dat het wel nodig is....
You got to know ze enemy. Of zoiets.... uhg...quote:Op woensdag 23 juli 2008 12:11 schreef Jarno het volgende:
[..]
Ja, en weet je wat we doen? We stellen Koning Bagger aan!
.
Ja, dat is in het verleden ook zó succesvol gebleken hè.quote:Op woensdag 23 juli 2008 12:13 schreef cerror het volgende:
[..]
You got to know ze enemy. Of zoiets.... uhg...
Héhéhéhéquote:Op woensdag 23 juli 2008 12:13 schreef Jarno het volgende:
[..]
Ja, dat is in het verleden ook zó succesvol gebleken hè.
Aldus onze grote slakheidquote:Op woensdag 23 juli 2008 12:06 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Slarioux kusjes geven en meer oraal genot, komt goed
Ow heer en meester, mag ik uw koninklijke roedelstaf eens lekker oraal wassen
Terug in je mand, irc logs mogen niet gepost worden (pas maar op je krijgt zo een bandreigingspm van de_boswachter).quote:
Hmm dan zal ik maar niet posten wat je gister tegen me zij. Ow en voor onze boomknuffelaar ben ik niet bangquote:Op woensdag 23 juli 2008 13:47 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Terug in je mand, irc logs mogen niet gepost worden (pas maar op je krijgt zo een bandreigingspm van de_boswachter).
Zij?quote:Op woensdag 23 juli 2008 14:32 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Hmm dan zal ik maar niet posten wat je gister tegen me zij. Ow en voor onze boomknuffelaar ben ik niet bang.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |