quote:Rectal foreign object
Een rectal foreign object of rectal foreign body is een in de anus ingebracht voorwerp dat men zonder medische hulp niet meer zelf kan verwijderen.
De objecten zijn meestal gebruikt als hulpmiddel bij het masturberen. Omdat de anus gevoelig is, willen veel mensen deze extra stimuleren. Sommige mensen doen dit door er voorwerpen in te stoppen die daar niet voor bedoeld zijn. Het voorwerp verdwijnt in de anus, waardoor uiteindelijk medische hulp noodzakelijk wordt.
De meesten die met een voorwerp in de anus bij de dokter komen, zijn mannen tussen de veertig en de zestig en de helft van hen heeft een voorwerp in zijn anus dat daarvoor niet bedoeld is. Behalve vibrators en dildo's zijn de volgende voorwerpen gesignaleerd:
Flessen
Biljartballen
Groente en fruit
Presse-papiers
Schroevendraaiers.
Uit schaamte durven de meesten niet toe te geven dat ze het voorwerp zelf hebben ingebracht. "Ik gleed uit in de douche, en viel (toevallig) met mijn anus op die fles" is een smoes die meerdere malen verteld wordt.
Verhalen over "gerbil-stuffing" (het inbrengen van kleine knaagdieren) komen ook voor, maar dit is nooit bewezen.
Had eens van iemand gehoord, die op de eerste hulp had gewerkt, dat dat soort dingen regelmatig gebeurenquote:Op zaterdag 19 juli 2008 17:23 schreef sizzler het volgende:
[..]
Van Wiki: http://nl.wikipedia.org/wiki/Rectal_foreign_object
Ik vraag me af hoe vaak dit nu voorkomt. Het zijn leuke verhalen en standaard grappen in ziekenhuis comedies, maar gebeurt dit echt? En wat wordt er dan zoal gevonden? Heeft iemand hier ervaring mee? Of kent iemand verhalen?
een kennis van een kennis of.....???quote:Op maandag 21 juli 2008 19:13 schreef Flashwin het volgende:
Er was ooit een topic op fok van een ventje dat nog bij zn ouders woonde en een glazen fles bij zichzelf had ingebracht. Die fles is in zijn darmen kapot gegaan moest operatief verwijderd worden. Als gevolg hiervan had hij een enorm litteken op zijn buik en het ergste was dat hij aan zn ouders de waarheid heeft moeten vertellen over wat hij gedaan had.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Was een R&P topic..als iemand em kan vinden!
quote:
Je weet zeker dat je het niet zelf was?quote:Op maandag 21 juli 2008 20:27 schreef Flashwin het volgende:
[..]
Iemand die op fok een topic had geopend. Lezen is moeilijk?
even zeker als dat jij weet dat je jezelf zometeen in slaap gaat huilenquote:Op maandag 21 juli 2008 23:35 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Je weet zeker dat je het niet zelf was?
Gelukkig dan maar dat ik jou nog heb ontmoet, want nu kan ik met buikpijn van het lachen gaan slapen.quote:Op maandag 21 juli 2008 23:40 schreef Flashwin het volgende:
[..]
even zeker als dat jij weet dat je jezelf zometeen in slaap gaat huilen
ahh..nu istie boosquote:Op maandag 21 juli 2008 23:43 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Gelukkig dan maar dat ik jou nog heb ontmoet, want nu kan ik met buikpijn van het lachen gaan slapen.
Maak je geen zorgen, op zo'n schatje zoals jij kan ik niet boos wordenquote:
Happen binnen 2 minutenquote:Op maandag 21 juli 2008 20:27 schreef Flashwin het volgende:
[..]
Iemand die op fok een topic had geopend. Lezen is moeilijk?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |