iPhone is een "internet communications device."quote:Op vrijdag 18 juli 2008 13:29 schreef 100% Tukker het volgende:
Een Mac is een "interactive communication device".
Kan wel wezen, ik noem mijn Macjes gewoon PC's.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 13:19 schreef Fritztiaan het volgende:
[..]
/win
Criteria zijn overigens bedacht door onze vrinden van IBM. Een mac is GEEN, ik herhaal GEEN PC !
Dat moet je niet zeggen schat, als je een Mac lekker vind werken, vind je een Windows PC niet lekker werken. Niet over nadenken, gewoon ja en amen zeggenquote:Op vrijdag 18 juli 2008 11:13 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Dat belemmerend snap ik echt niet, of je kunt er niet mee omgaan natuurlijk. En ik spreek ook uit ervaring.
heb overigens beiden, een Windows PC en een MAC. Beiden bevallen erg goed.
Dikke vette onzin, een Mac is basicly Unix (hun eigen kernel, met de FreeBSD kernel), dus nagenoeg al je open source software kan erop draaien. Dat jij het niet kan instaleren is een ander punt.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 11:46 schreef BobbyB het volgende:
Zoals ik al zei, dat is gewoon mijn ervaring. Ik voel me met een mac op 1 of andere manier niet zo vrij als op een WindowsPC (personaliseren, allerlei opensource tooltjes die ik veel gebruik, games, meer aanbod qua software) maar ja dat kan ook komen omdat ik al jaren met een Windows PC werk en pas 1 jaar met een Mac.
Maar nogmaals, is gewoon mijn ervaring. Mac heeft ook zeker wel z'n voordelen tov een Windows PC.
JIj bent de beste persoon in dit topic.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 06:34 schreef KritischeMassa het volgende:
En toch is het PATAT
Jij bent de slechste persoon in dit topic.quote:
haphapquote:Op zondag 20 juli 2008 03:09 schreef GGMM het volgende:
[..]
JIj bent de beste persoon in dit topic.
[..]
Jij bent de slechste persoon in dit topic.
Macs werken altijd ze crashen nooit.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 20:24 schreef maartena het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ander kleurtje, zelfde laken en pak.
inderdaad games 4 lifequote:Op zondag 20 juli 2008 17:14 schreef Dibble het volgende:
Macs zijn pauper pc's. Mijn E2180 die standaard op 2.0 GHZ loopt heb ik overgeklokt tot 3.2 GHZ Stabiel en kan de nieuwste games spelen en dat voor maar 50 piek
doe dat maar s met zo'n kutmac na
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |