Ja die ja, en zelfs die Victoria Secret modellen mogen wel iets meer eten, naar mijn smaak.quote:Op woensdag 16 juli 2008 13:21 schreef Bengeltje het volgende:
[..]
Gratenpakhuizen? Je bedoelt die broodmagere modelletjes?![]()
Dan moet ik je gelijk geven.
Oepsquote:Op woensdag 16 juli 2008 13:33 schreef Zelfspotter het volgende:
Moeten ze dan eten, eten dat naar jouw smaak is?
Friet zeker?
quote:Op woensdag 16 juli 2008 13:41 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik snap jou niet.
Maar ik hou niet van botten nee.
En "naar mijn smaak" verwijst naar de modellen, niet naar het eten. Maar ik ging er vanuit dat iedere lulhannes dat zou snappen. Blijkbaar heb ik me vergist.
Ja dat klopt. Schoonheid is, gelukkig, relatief en voor bijna iedereen anders.quote:Op woensdag 16 juli 2008 13:48 schreef right_turn het volgende:
Beauty is in the eye of the beholder.
Dankje, cola door m'n neus.quote:Op woensdag 16 juli 2008 14:06 schreef Zelfspotter het volgende:
Iedereen met een lelijke vriendin, die door 90% van de mensheid lelijk wordt gevonden, die maakt er zo'n prachtig verhaaltje van he!
"Beauty is in the eye of the beholder" huilie
"Ik heb een dikke Koei maar ik vind haar prachtig mooi"
Dat is onzin, want ook al heb je een vriendin die door iedereen mooi wordt gevonden vindt je haar nog de mooiste.quote:Op woensdag 16 juli 2008 14:06 schreef Zelfspotter het volgende:
Iedereen met een lelijke vriendin, die door 90% van de mensheid lelijk wordt gevonden, die maakt er zo'n prachtig verhaaltje van he!
"Beauty is in the eye of the beholder" huilie
"Ik heb een dikke Koei maar ik vind haar prachtig mooi"
Dacht jij dat echt?quote:Op woensdag 16 juli 2008 14:09 schreef Devlinsect het volgende:
Dat zijn de mensen die een lelijke kerel of dik wijf thuis hebben zitten.
Nee, dat dacht ik niet. Dat denk ik nog steeds.quote:Op woensdag 16 juli 2008 14:14 schreef crossover het volgende:
Dacht jij dat echt?
Het omgekeerde is ook waar, als je een mooie vriend/vriendin hebt is schoonheid nog steeds relatief.
Ja dat klopt denk ik ookquote:Op woensdag 16 juli 2008 14:17 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Nee, dat dacht ik niet. Dat denk ik nog steeds.
Schoonheid is niet meer relatief te noemen. Tientallen jaren worden vrouwen op Miss Verkiezingen of modebladen uitgezocht aan de hand van een aantal eerder genoemde criteria.
Is dat niet die rechter?quote:
Wijze woordenquote:Op woensdag 16 juli 2008 13:44 schreef Hyman het volgende:
als er geen lelijke wijven waren, waren dus alle wijven hetzelfde.
Oftewel: zonder lelijke wijven geen mooie wijven.
Daar zou ze dan ook vast blij mee zijn, als je je vriendin lelijk zou noemen als ze dat was.quote:Op woensdag 16 juli 2008 14:32 schreef Zelfspotter het volgende:
Ik heb zelf een redelijk mooie vriedin ja. En dat zeggen anderen ook. Maar als ze lelijk was geweest, en ik had er verkering mee. Dan had ik dat wel gezien aan haar dat ze lelijk was. En dat had ik dat ook best eerlijk durven te posten.
Liever?? maw zelfs die ben je momenteel aan het delen met de hele wereldquote:Op woensdag 16 juli 2008 12:31 schreef wolferl het volgende:
Vreemde klacht.
Ik heb liever een 'lelijke' vrouw voor mezelf, dan een 'knappe' vrouw die ik moet delen met de wereld.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |