quote:
Op woensdag 16 juli 2008 10:20 schreef de_boswachter het volgende:Kun je kijken of ze het ook wel echt lezen, want 9/10x zijn het idd standaard reply's die ze afleiden uit de titel van de mail.
Precies dat. Onderwerp A, dan reply B. Klik, klaar.
Vervolgens gemaild dat ik met dergelijke standaard-antwoorden niet geholpen ben (anders had ik de FAQ wel gelezen i.p.v. de klantenservice mailen), komt er een (nu wel passend) standaard-antwoord terug:
quote:
Wij bedanken u voor uw e-mailbericht en geven hierop graag de volgende reactie. Om te beginnen excuseren wij ons voor het feit dat wij bij u gegevens hebben opgevraagd die u ons in een eerder e-mailbericht al lang had verstrekt. Wij hebben uw complete e-mailbericht helaas niet zorgvuldig genoeg gelezen en bieden u hiervoor onze oprechte excuses aan.
De door u verstrekte gegevens hebben wij doorgestuurd naar onze technische dienst. Deze neemt over enkele dagen contact met u op. Aan de hand van het onderzoek wordt tevens bepaald of u het XXX abonnement kosteloos kunt opzeggen. Eventueel doet onze technische dienst u een ander aanbod. Wij vragen u dan ook het contact met de technische dienst af te wachten.
Wij vertrouwen erop u van voldoende informatie te hebben voorzien.
Met vriendelijke groet,
XXX Klantenservice BV
XXX
Waarom geloof ik dat
oprecht niet

? Anyway, als ze m'n probleem nu maar doorgestuurd hebben naar een capabel persoon. Wordt ongetwijfeld vervolgd
"Met charme kun je je een kwartiertje redden, daarna moet je iets te zeggen hebben."