Maar dan doe je het nog altijd zelf. Een firewall zal daar niets aan uitmaken, die vraagt je toestemming, die geeft toch 9 van de 10 mensen (want anders doet het programma het niet) -> voila: doel voorbijgeschoten. Gezond verstand is nog altijd de beste virusscanner. Mensen die overal op ok en doorgaan klikken, doen dat ook bij de firewall...quote:Op donderdag 10 juli 2008 15:14 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Kul. Het is minstens zo belangrijk om het uitgaand verkeer te controleren. Of zijn er soms geen mensen die op dubieuze websites komen, zomaar ergens op klikken en vreemde bijlagen openen?
Als jij denkt dat het enige gevaar komt van buitenaf, vergis je je enorm. De meeste rotzooi haal je zelf binnen. Het feit dat jij geen personal firewall hebt waardoor je daar niet van op de hoogte bent doet daar niets aan af.
Nee, ZoneAlarm kan er gewoon niet mee omgaan terwijl de rest dat wel kan.quote:Op donderdag 10 juli 2008 14:13 schreef Beelzebufo het volgende:
Stelletje Microsoft-likkers hier... Microsoft doet een update -> verbinding weg -> schuld van Microsoft. Sim-pel
Nee,quote:Op donderdag 10 juli 2008 14:13 schreef Beelzebufo het volgende:
Stelletje Microsoft-likkers hier... Microsoft doet een update -> verbinding weg -> schuld van Microsoft. Sim-pel
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Precies, die mensen zijn sukkels. Maar als je geen signaal krijgt als een trojan met je bankgegevens aan de haal wil gaan, kan je al hjelemaal niets doen.quote:Op donderdag 10 juli 2008 16:05 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Maar dan doe je het nog altijd zelf. Een firewall zal daar niets aan uitmaken, die vraagt je toestemming, die geeft toch 9 van de 10 mensen (want anders doet het programma het niet) -> voila: doel voorbijgeschoten. Gezond verstand is nog altijd de beste virusscanner. Mensen die overal op ok en doorgaan klikken, doen dat ook bij de firewall...
NOD32 rulesquote:Op donderdag 10 juli 2008 16:11 schreef Dutch_Nelson het volgende:
[..]
Nee,
Zone-Alarm verbreekt alle verbindingen, schuld aan zone alarm dat ze geen degelijk product kunnen maken.
Misschien een tip om over te stappen op een router firewall en gwoon lichte anti virus op de pc zoals NOD32?
Computer leken, geef ze een gameboy met tetris ofzo want dit is te moeilijk voor die koppies.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
quote:Op vrijdag 11 juli 2008 12:05 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
NOD32 rules
Nee die is lekker... ook een reparatie pc hier, met Nod32 vol virussen en andere zooi..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dan moet je de nieuwste updates downloaden en handmatig scannen.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 14:11 schreef Giem het volgende:
[..]
Nee die is lekker... ook een reparatie pc hier, met Nod32 vol virussen en andere zooi..
quote:Op vrijdag 11 juli 2008 15:39 schreef Dutch_Nelson het volgende:
[..]
Dan moet je de nieuwste updates downloaden en handmatig scannen.
Of ben je al tevreden als je rechtsonder een icoontje van NOD ziet?
ah - een verkapt linux nerd?quote:
quote:Op donderdag 10 juli 2008 14:13 schreef Beelzebufo het volgende:
Stelletje Microsoft-likkers hier... Microsoft doet een update -> verbinding weg -> schuld van Microsoft. Sim-pel
Maar jij hebt dan ook geen Temdono fixquote:Op vrijdag 11 juli 2008 14:11 schreef Giem het volgende:
[..]
Nee die is lekker... ook een reparatie pc hier, met Nod32 vol virussen en andere zooi..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |