Zal ik het ff voor je painten.quote:Op maandag 7 juli 2008 19:47 schreef RickoKun het volgende:
ik snap het plaatje in de OP niet!!!
Tsssk wordt je hard gepwned door de echte bazen van de club, moet ie ge-mod wordenquote:Op maandag 7 juli 2008 19:51 schreef DroogDok het volgende:
Rookverbod is niet goed genoeg
Wordt dit nog gemod?
Ik heb het niet kunnen lezen. Moet ik mezelf nu gelukkig prijzen?quote:Op maandag 7 juli 2008 19:48 schreef Schijtgeit het volgende:
Ik schold helemaal niet man, Remlof (bitch)
Inderdaad, zulke topics valt gewoon om te lachen, van die saaie klachten over het OV en dergelijke hebben we al genoeg. Alleen omdat die Bob-B het niets aan vind moet het maar op slotquote:Op maandag 7 juli 2008 19:52 schreef Schatgraver het volgende:
Wat willen jullie nou dat Klaagbaak word?
Een saai subforum met alleen maar kutklachten, of een grappig subforum met mooie verhalen als klacht?
Ik denk dat veel mensen liever topics van De_Boswachter, Rickokun, De Ananas etc lezen dan de "echte" klachten van niets toevoegende users.
Maarja Bob-B, blijf klb maar lekker verpesten met je slotjes, jouw mod maken is de grootste fout die Fok! ooit gemaakt heeft.
Probeer het eens.quote:Op maandag 7 juli 2008 20:36 schreef Emimich het volgende:
Naar aanleiding van de KLODOLS vroeg ik me af of het ook mogelijk wordt om in plaats van een nieuwe mod te kiezen een van de huidige mods weg te stemmen?
Kan gewoon in het KLODOLS-topic. Spui je gal etc etc.quote:Op maandag 7 juli 2008 20:38 schreef Emimich het volgende:
[..]
Hehe en dan zeker binnen 5 minuten weer een slotje..
Verwijderd.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 12:31 schreef RickoKun het volgende:
Laat die pauperts opbokken met dat geiligmakende avatartje van die ene gast!
In dit epische topique:
Non-Stop lullers op MSN
tvp? Kan jij niet gewoon weg gaan ofwat..?quote:Op dinsdag 8 juli 2008 06:45 schreef Bob-B het volgende:
tvp
quote:Op dinsdag 8 juli 2008 15:18 schreef deepart het volgende:
[..]
tvp? Kan jij niet gewoon weg gaan ofwat..?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |