Wat zouden jullie ervan vinden als de Binladen Groep jouw cluppie zou willen overnemen?quote:'Bin Ladens willen Newcastle kopen'
De fans van Newcastle United zijn woest. De Geordies vinden het maar niets dat de Binladen Groep de voetbalclub wil overnemen. De Binladen Groep is het bedrijf van Osama's familie.
Gedemoniseerd
De supporters mogen lekker losgaan in verschillende Britse tabloids. Eén fan zegt: "Sommige dingen zijn belangrijker dan voetbal en ik wil niets te maken hebben met Bin Laden of zijn familie." Een ander: "Als zij Newcastle kopen, zou dat en schande voor de Premiership zijn en wij zullen in de hele wereld gedemoniseerd worden." Een volgende vat het sentiment samen: "Het kan me niet schelen als de Amerikanen ons kopen, maar dit zijn terroristen!"
Newcastle United noch de Binladen Groep willen reageren op de geruchten. Het Saoedische bouwbedrijf zou 300 mln pond over hebben voor de club, en na de overname het stadion plus omgeving willen opknappen.
quote:
Wel eentje met een explosief tintje hoor...quote:Op maandag 7 juli 2008 15:44 schreef popolon het volgende:
Ik zou het wel een stunt vinden.
quote:Op maandag 7 juli 2008 15:43 schreef AntonWolf het volgende:
en het opknappen van St. James Park zou natuurlijk mooi zijn, aangezien zo'n prachtig stadion in topconditie dient te blijven
Ik sluit me hier bij aan.quote:Op maandag 7 juli 2008 15:43 schreef AntonWolf het volgende:
Op zich heeft het gewoon te maken met een slecht imago; de groep is niet in handen van Osama; hij is gewoon één van de honderd-nogwat kindjes van opa Bin Laden; en het opknappen van St. James Park zou natuurlijk mooi zijn, aangezien zo'n prachtig stadion in topconditie dient te blijven;
Ik begrijp het standpunt van die supporters wel, maar volgens mij heb je wel over meer dingen te praten in een 'pub' als je voetbalclub door de Bin Ladens is opgekocht dan door bijvoorbeeld de Glazers..
Zou het sowieso kut vinden als mijn club door een rijke suikeroom wordt gekocht.quote:Op maandag 7 juli 2008 15:30 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Wat zouden jullie ervan vinden als de Binladen Groep jouw cluppie zou willen overnemen?
Wat is daar stoer aan dan?quote:Op maandag 7 juli 2008 16:29 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Zou het sowieso kut vinden als mijn club door een rijke suikeroom wordt gekocht.
Wie dat zijn doet er verder niet toe imo..
Zou wel stoer zijn om Bin Laden als shirtsponsor te hebben trouwens.
quote:Op maandag 7 juli 2008 17:09 schreef MaxPower het volgende:
Ik vraag me af wie grotere terroristen zijn, de Saoedi's of de Amerikanen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |