Hier welquote:Op vrijdag 4 juli 2008 22:00 schreef Dr_Flash het volgende:
Wauw![]()
22:00 en NOG is de zon niet onder
En dat zal straks in Suomirantaajärvikeskussainen nog wel erger worden
Het wordt gewoon tiefes achterlijk vroeg licht, maar verder ook niet..quote:The following information is provided for Rovaniemi (longitude E25.7, latitude N66.5):
Thursday
14 August 2008 Universal Time + 2h
SUN
Begin civil twilight 02:26
Sunrise 03:48
Sun transit 12:22
Sunset 20:53
End civil twilight 22:13
Je hebt wel 17 uur lang zonquote:Op vrijdag 4 juli 2008 22:03 schreef Dr_Flash het volgende:
Niet dus
[..]
Het wordt gewoon tiefes achterlijk vroeg licht, maar verder ook niet..
Je hebt dus 20 uur lang lichtquote:Op vrijdag 4 juli 2008 22:05 schreef Dr_Flash het volgende:
Overigens is dat Civil twilight. Dat is een beetje voor mietjes natuurlijk
Civiele schemering: zon tussen 0 en 6 graden onder de horizon
Nautische schemering: zon tussen 6 en 12 graden onder de horizon
Astronomische schemering: zon tussen 12 en 18 graden onder de horizon.
Vraag me af of we de astronomische schemering überhaupt gaan bereiken
Ik wil gewoon meteen iedere dag na afloop mijn foto's en filmpjes kunnen bekijken. En dat kan op een 9" scherm net zo primaquote:Op vrijdag 4 juli 2008 21:57 schreef qu63 het volgende:
Ik neem em ook niet mee op vakantie, maar ga em gebruiken voor school
Jupquote:Op vrijdag 4 juli 2008 22:10 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik wil gewoon meteen iedere dag na afloop mijn foto's en filmpjes kunnen bekijken. En dat kan op een 9" scherm net zo prima
Dan kan jij beter zoeen ander ding kopen dusquote:
Ik ben nog aan het rondkijken iddquote:Op vrijdag 4 juli 2008 22:16 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dan kan jij beter zoeen ander ding kopen dus
Geen ideequote:Op vrijdag 4 juli 2008 22:18 schreef qu63 het volgende:
Kan je er eigenlijk ook Windows op draaien?
ja hoorquote:Op vrijdag 4 juli 2008 22:18 schreef qu63 het volgende:
Kan je er eigenlijk ook Windows op draaien?
Ik snap wel dat je er gewoon windows overheen kan flikkeren, maar soms staat het OS op een apart stukje geheugen, en is dan niet 1,2,3 te flashenquote:
Mischien is ie dan wel te doen voor mn pa, die wil wat nieuws hebben namelijkquote:Op vrijdag 4 juli 2008 22:24 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
ja hoorer is een versie met XP Home in de handel. En die kan je ook over de mijne heen flansen. Wel wat haken en ogen aangezien er dus geen CD-station in zit
Maar het kan
Ik heb ook al gasten gehoord die er OS/2 en FreeBSD op aan de praat gekregen hadden
In dit geval dus welquote:Op vrijdag 4 juli 2008 22:25 schreef qu63 het volgende:
Ik snap wel dat je er gewoon windows overheen kan flikkeren, maar soms staat het OS op een apart stukje geheugen, en is dan niet 1,2,3 te flashen
Als performance heel belangrijk is zou ik eerst het RAM upgraden naar 2 GB (dat kan ook namelijk)quote:Op vrijdag 4 juli 2008 22:26 schreef qu63 het volgende:
[..]
Mischien is ie dan wel te doen voor mn pa, die wil wat nieuws hebben namelijk
Het moet godverdomme niet gekker worden met die idiotenquote:Volgens premier Milorad Dodik van de RS heeft het Nederlandse UNPROFOR-bataljon tijdens de Bosnische burgeroorlog nagelaten de inwoners van de rond Srebrenica gelegen Servische dorpen te beschermen tegen aanvallen van de Bosnische moslims.
mwoah, performace is niet echt belangrijk..quote:Op vrijdag 4 juli 2008 22:28 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Als performance heel belangrijk is zou ik eerst het RAM upgraden naar 2 GB (dat kan ook namelijk)
Zijn ze daar niet een beetje laat meequote:Op vrijdag 4 juli 2008 22:31 schreef Dr_Flash het volgende:
http://www.nu.nl/news/164(...)_rol_Srebrenica.html
[..]
Het moet godverdomme niet gekker worden met die idioten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |