Gouda topic deel 3; klaag mee over de rekam!quote:Op zondag 21 september 2008 09:45 schreef Duvel het volgende:
Is bij meer mensen het kabel-tv-signaal zo volkomen bagger? Mên, het lijkt Garmisch wel op nieuwjaarsdag.
Oh ja: en soms is het ineens weer goed. Maar eens een storinkje melden bij de Rekam.
Ja maar, zó erg??? Het is echt niet te volgen, zelfs teletekst geeft bagger.quote:Op zondag 21 september 2008 22:19 schreef knars het volgende:
[..]
Gouda topic deel 3; klaag mee over de rekam!
Volgend jaar op jostipopquote:Op donderdag 18 september 2008 22:23 schreef rundin het volgende:
Knars wil je in mijn band? Mag jij de toetsen doen, plak ik er stickertjes voor je op.
Kunnen we op spieringpop staan!!
Ja, zo erg is het echt. Daar staat dan wel weer tegenover dat het de goedkoopste kabelaar van het land schijnt te zijn. Niet dat je daar veel aan hebt als je geen ruk kunt zienquote:Op zondag 21 september 2008 22:39 schreef Duvel het volgende:
[..]
Ja maar, zó erg??? Het is echt niet te volgen, zelfs teletekst geeft bagger.
OK, dus resumerend:quote:Op zondag 21 september 2008 22:51 schreef knars het volgende:
[..]
Ja, zo erg is het echt. Daar staat dan wel weer tegenover dat het de goedkoopste kabelaar van het land schijnt te zijn. Niet dat je daar veel aan hebt als je geen ruk kunt zien
Ja. Wij hebben digitale tv van Caiway. Werkt gewoon. Alleen soms word Discovery Science zwart/wit met wat groene streepjes.quote:Op maandag 22 september 2008 08:04 schreef Duvel het volgende:
Maar wat ik me afvraag: als het signaal zo ruk is, doet digitale tv het dan wel??
quote:Op maandag 22 september 2008 09:32 schreef Duvel het volgende:
OK. Maar ik snap toch niet dat Rekam weg komt met een signaal als dit, je ziet soms echt alleen maar ruis met daar doorheen nog iets van een programma.
Normaliter zou je zeggen dat het kastje bij het blok / de wijk gaar is, of de kabel onder je huis danwel in het huis. Maar dan zou alles via die kabel gaar verlopen, incl digitv en internet....quote:
Ik weet nog dat Leusden Vroegah een giga antenne op het gemeentehuis had staan. Leusdense kabel is en was altijd los van Amersfoort (twee gemeente lagen elkaar niet echt). Wat daar gebeurde was dat het signaal van de mast in lopik op een of andere manier uit de lucht gepikt werd en op de kabel gegooid (gaat technisch vast iets lastiger dan deze samenvattingquote:Op maandag 22 september 2008 14:24 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik dacht nog even, misschien ligt het aan de vraag; dat als veel mensen in het blok de tv aan hebben staan, het dan slecht wordt. Maar vanochtend vroeg nog ff gekeken, en toen was het ook slecht.
Voor digitenne hoeft dat niet, en dan heb je enkel een normaal aanbod (maar dan voor de helft van 't geld). En geen interactieve tv. Wel EPG, wat érg handig is.quote:Op maandag 22 september 2008 14:35 schreef Black-Hole het volgende:
Rekam is ook zwaar bagger bij mij in het appartementen complex. Eerst een tijd digitenne gebruikt wat ook erg slecht was. Heb nu Digitale TV van KPN (Mine) wat echt perfect is. Moet je alleen wel internet via KPN hebben
En Bear Grylls in een digitaal-sneeuwlandschap, in Gouda dan.quote:Op maandag 22 september 2008 14:38 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Voor digitenne hoeft dat niet, en dan heb je enkel een normaal aanbod (maar dan voor de helft van 't geld). En geen interactieve tv. Wel EPG, wat érg handig is.
Ontvangst daar zoveel slechter dan in Rotterdam dan?quote:Op maandag 22 september 2008 14:45 schreef Duvel het volgende:
[..]
En Bear Grylls in een digitaal-sneeuwlandschap, in Gouda dan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |