Ben ze allemaal aan het checken, ben nu bij Fiesta Conga, niet te vinden op youtube, dat zal hem vast zijnquote:Op zondag 6 juli 2008 16:53 schreef bartrid het volgende:
Staat ie hier niet tussen?
http://www.imdb.com/title/tt0163978/soundtrack
Fascination - Alphabeatquote:Op zondag 6 juli 2008 22:05 schreef KarnSuk het volgende:
Hoooi allemaal,
Ik zoek een nummer dat word door een man en een vrouw gezongen. Het is volgens mij een vrij nieuw nummer. In het refrein zingen ze iets met ooohwoohaah we need a....flexion ofzo?
misschien deze?quote:Op zondag 6 juli 2008 22:06 schreef SuperRogier het volgende:
Alice DJ - Better of alone
Alleen dan geremixt in een negeroide nummer, R&B'ig.. Enig idee iemand?
Inderdaad, dat is hemquote:
en dat met 1 google-opdrachtquote:Op zondag 6 juli 2008 22:24 schreef SuperRogier het volgende:
[..]
Inderdaad, dat is hemZe verprutsen wel keihard een klassieker, maargoed.. bedankt iig
In ieder geval geen "better of alone remix" en dat leek me ook stug om het zo te noemen, mja je vond hemquote:
quote:Op maandag 7 juli 2008 00:01 schreef Myster_E het volgende:
Dat bekende latin of carribean dansnummer, welke ongetwijfeld in de top2000 van radio2 te vinden is.
In de clip zie je afwisselend de zangeres, en een jeugdig stel van ongeveer 12 en 14 denk ik, welke aan het dansen zijn op een terrasfeest.
-edit- Oh ja, er zaten ook opswiepende rokjes in.
het zijn 2 nummers : de drums zijn van Plastikman- Spastik, het deuntje ken ik ook wel maar dat is zo lang geleden, kan ik je helaas niet mee helpen!quote:
Ja, das al iets maar het ging idd om het deuntje, maar in ieder geval bedankt voor het meedenken, er zal vast iemand zijn die het weet.quote:Op maandag 7 juli 2008 17:19 schreef Duvel86 het volgende:
[..]
het zijn 2 nummers : de drums zijn van Plastikman- Spastik, het deuntje ken ik ook wel maar dat is zo lang geleden, kan ik je helaas niet mee helpen!
Justice vs. Simian - We Are Your Friendsquote:Op maandag 7 juli 2008 20:01 schreef RoOoYtJuH het volgende:
Dat ene nummer met de tekst: We are your friends, you'll never be alone again, come on
Niemand?quote:Op donderdag 3 juli 2008 20:24 schreef GuRBuH het volgende:
Heey,
Ik hoorde vandaag op het werk een nummer uit iemands auto maar het was een cd zonder tracklist dus hij wist niet hoe het nummer heette.
Er komt veel (heel veel) "Un, dos, tres" in voor. Het is een reggaeton nummer met beste bass.
Komt dat iemand bekend voor.
Op de cd stonden ook DJ Shadows - Six Days (Remix?) en Lady Dana.
(En het is dus niet Ricky Martin)
hier nog één!quote:Op maandag 7 juli 2008 21:18 schreef teek- het volgende:
Ik ben op zoek naar het titel/ artiest van het nummer wat je vandaag (maandag 7 juli) kon horen in het TV programma éen vandaag bij het begin van het item over britse jeugdbendes en hun moorden.
quote:Op dinsdag 8 juli 2008 10:56 schreef koeniew124 het volgende:
Hallo
Weet iemand hoe het liedje heet uit die Bacardi Reclame
Ik heb even gekeken op youtube maar kan hem niet vinden
Wel weet ik dat hij volgens mij van deze is http://www.bacardi.com/#/nederland/nl/bacardimojito/
Alvast bedakt
Koen
quote:Op dinsdag 8 juli 2008 11:39 schreef koeniew124 het volgende:
ik bedoel de reclame ook met water figuren maar het zijn er maar 2 als het goed is een mannetje en een vrouwtje aan het begin zie je een mojito in een glas en daar wordt op ingezoomed waarna de 2 figuurtjes met elkaar gaan dansen op een muziekje. DAT muziekje bedoel ik.
Dan kan je beter een nieuw topic voor aanmaken. Niet echt de bedoeling van dit topic namelijkquote:Op dinsdag 8 juli 2008 18:51 schreef Marjolijnvd het volgende:
Ik zoek... een songwriter! In de muziekstijl pop/rock,
vb hoe ik zing:
Als je iemand kent of je bent het zelf....
Thnx!
quote:Op dinsdag 8 juli 2008 20:13 schreef Z500 het volgende:
Hoi,
Ik ziek een vrij oud, maar zeer bekend nummer.
Echt een nummer dat nog vaak op de radio te horen is, (skyradio ofzo).
Het begint direct met piano met een bekende melody, daarna word er door een man gezongen.
Ik weet het is weinig info, maar ik kan me ook helemaal niets herinneren van de tekst dat word gezongen.
Misschien weet iemand wat.
Misschien helpt dit: op www.uitzendinggemist.nl en dan bij de uitzending van éenvandaag van 7 juli is het te beluisteren in minuut 21 een paar keer.quote:Op maandag 7 juli 2008 21:18 schreef teek- het volgende:
Ik ben op zoek naar het titel/ artiest van het nummer wat je vandaag (maandag 7 juli) kon horen in het TV programma éen vandaag bij het begin van het item over britse jeugdbendes en hun moorden.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op dinsdag 8 juli 2008 22:26 schreef dvs- het volgende:
Ik zoek het volgende nummer:
- Uitgebracht rond 2000
- Het refrein gaat van: "I know you want to do it, I know you want to do it girl, I get on the dancefloor" oid.
- Het is een dance/hip-hop plaatje
- De videoclip speelde af op een soort van kermis, in een draaimolen.
- De beat is een tijdje de jingle/achtergrondmuziek van het Einslive (WDR 1) filenieuws geweest.
Hopelijk is het zo duidelijk en kan iemand mij verder helpen.
quote:Op dinsdag 8 juli 2008 20:13 schreef Z500 het volgende:
Hoi,
Ik ziek een vrij oud, maar zeer bekend nummer.
Echt een nummer dat nog vaak op de radio te horen is, (skyradio ofzo).
Het begint direct met piano met een bekende melody, daarna word er door een man gezongen.
Ik weet het is weinig info, maar ik kan me ook helemaal niets herinneren van de tekst dat word gezongen.
Misschien weet iemand wat.
quote:Op dinsdag 8 juli 2008 23:22 schreef Myster_E het volgende:
Een baby in een kinderwagen, en ohlele baby (?) gevolgd door franstalige tekst.
Ik hoor iig deze:quote:Op woensdag 9 juli 2008 01:15 schreef teek- het volgende:
[..]
Misschien helpt dit: op www.uitzendinggemist.nl en dan bij de uitzending van éenvandaag van 7 juli is het te beluisteren in minuut 21 een paar keer.
Iemand n idee?
Geniaalquote:
Nee das niet die ik zoek, maar tnxquote:
Real Ones - Bratislava?quote:Op woensdag 9 juli 2008 20:10 schreef Flibble het volgende:
Hallo!
Ik zoek al eeuwen een liedje dat volgens mij Bratislava heet, maar google levert steeds alleen de band 'Beirut' op en dat is het niet. Een stukje uit de tekst is: 'She was pretty from far but she's far from pretty' en in het refrein wordt het woord 'Bratislava' een aantal keer gezongen.
Ik weet er verder niet echt iets zinnigs over te zeggen, behalve dat de zanger nogal een accent heeft, geen idee waar hij vandaan komt (wellicht Bratislava).
Komt iemand dit bekend voor?
Op de reacties van deze;quote:Op dinsdag 8 juli 2008 20:13 schreef Z500 het volgende:
Hoi,
Ik ziek een vrij oud, maar zeer bekend nummer.
Echt een nummer dat nog vaak op de radio te horen is, (skyradio ofzo).
Het begint direct met piano met een bekende melody, daarna word er door een man gezongen.
Ik weet het is weinig info, maar ik kan me ook helemaal niets herinneren van de tekst dat word gezongen.
Misschien weet iemand wat.
Dead Or Alive - You Spin Me Round (Like a Record)quote:Op woensdag 9 juli 2008 21:39 schreef ralfseltje het volgende:
Ik zoek een nummer waar het stukje "round round baby go round" in zit. Ik dacht dat het INXS was maar daaronder kan ik het niet vinden. Iemand een idee?
?quote:Op woensdag 9 juli 2008 20:37 schreef Z500 het volgende:
[..]
Op de reacties van deze;
Bedankt voor het zoeken. Maar het zijn ze niet.
Hij begint het eerste minuutje met niks anders dan de piano. Dan pas word er gezongen.
(Waarom weet ik die tekst niet meer)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |