morgen weer verder... een voyeuristische avond en nacht toegewenst
Kan nog geen stream ontvangen
Niet in de wieg gelegd voor sportverslaggever dus ff uit de lucht.
Ruud wil graag ...
Willem heeft pas recent gehoord dat K. kanker had. W. zegt niet alles te hoeven horen... K. zegt dat ze het ook voor het eerst vertelde. W. zegt dat ie toch dacht dat er mensen waren die het al wisten. K. verdedigt zich: ik heb er in bed over gepraat met Biank en Maurice...Schakel
(wij weten dat dit niet waar is: het was in de kamer met Bart erbij).
Leuk zo omzichtig als ze manouvreren om de kleine ergernissen te bespreken. Willem voelde zich duidelijk gepasseerd en dacht een moment van saamhorigheid met K te gebruiken.
Plots:
K: Ik zei: Ik wil gewoon dat je dit niet uitzendt. ... Schakel
Ik mocht er met niemand over praten... enne ik heb een paar dingen laten schrappen...Schakel
Nu is beeld na minuten tuin weer terug. K en W, maar geen geluid. Microfoon wordt op tuin gehouden.
Nu nodig: een snelle cursus liplezen of het microfoon project van jochie !
Anouk is aan het tafeltennissen met Bart en zo te zien zit anouk niet echt ermee dat ze is genomineerd.
In de huiskamer zitten Willem en Karin op de bank te praten, ik kan ze moeilijk verstaand maar dat het over de nominatie gaat is duidelijk
verder andere streams geven de tuin aan, en zoals gewoonlijk lopen de kipjes lekker rond te tokken.
Waar Ruud en Maurice zijn weet ik niet, misschien ff een tukkie doen, of ze liggen beiden onder het bed...
Dit is een mix van interpretatie en pure waarneming. Niet helemaal passend in dit topic, maar alléé ik zit hier toch solo te tikken. Wie let me
Maar daarom ben ik je natuurlijk wel ontzettend dankbaar voor je verslagen (alhoewel ik ook een beetje jaloers ben dat jij wel beeld hebt).
[Dit bericht is gewijzigd door sombie (Datum 08 November 1999).]
De bewoners (met uitzondering van Ruud) zitten aan de eettatel een spelletje te doen volgens mij spelen ze triviant.
In ernst waarom blauwe schermen in Mediaplayer? Gebruik je wel de goeie links?
Nog even voor de andere blinden en gehoorgestoorden onder ons: men doet in BB huis eendrachtig een spelletje (stream1). Niets over te melden.
quote:
op 11-08-1999 om 09:24 PM schreef voyeur het volgende:
Wederom laat ze merken dat iets raars heeft met die sterfte kans die ze nu nog heeft (65%). Ze is ofwel daar heel slecht over voorgelicht of ze koketteert ermee.
Ik denk dat de kans dat ze dood gaat 100 % is, maar dat geldt voor ons allemaal!
Ik vind dat Karin's optreden betreffende deze zaak overigens getuigen van erg veel kracht. Ze heeft wel een heel bijzondere vorm van therapie gekozen, en ik mag hopen dat Veronica haar niet om deze reden heeft uitgekozen. Maar ik vrees het ergste.
[Dit bericht is gewijzigd door Hunter (Datum 09 November 1999).]
Ik wissel bij Media Player tussen de volgende adressen:
http://home.hccnet.nl/r.lans/streams/stream1.asx
http://www.big-brother.nl/stream/stream1.nsc
Heb jij andere adressen die wel werken? Ik hoop het.
Ruud lijkt geen spelletjesmens, loopt een beetje rond te dralen, doet iig niet mee met het spel. Net liep ie bij de gele banken.
Cyrille lijkt trouwens artistiek te zijn. Pas zag ik haar bezig met schetsen/tekenen, en nu ook tijdens het spelletje lijkt ze goed te kunnen tekenen.
Sombie: probeer Jay-Taphs's http://www.cybolic.com/bb/stream1.asx
Cannot open 'http://www.cybolic.com/bb/stream3.asx'. Please verify that the path and filename are correct and try again.
Ik baal hier zo van . Ik had nu eindelijk een dagje tijd om de streams te volgen en daar verslag van te doen en dan heb ik het grootste deel van de tijd geen beeld!
(Sorry voor de topicvervuiling maar ik moest ff klagen.)
Ik heb ook alleen maar blauwe schermen via BBspy.
Zijn de nieuwe bewoonsters zo teleurgesteld dat ze voortdurend getroost moeten worden, of is de hele club met avondverlof?
Toevallig misschien niet blond/niet dom
Overigens nog steeds nichts neues. Tuinbeelden met tandenpoetsgeluiden. Weinig inspirerende combinatie.
Oeps: badkamerkastje gezien met Maurice die langs liep. En nu: woonkamer in beeld met Bart en Anouk.
Nu samen in tuin. B. nu serieus:
Toen we de eerste keer moesten nomimeren; toen werd ik genomineerd. Vond ik moeilijk. A. is blij dat ze genomineerd. Zegt dat ze blij is met die ene nominatie uit de vaste bewoners. Blij dat die persoon vandaag ook echt naar huis wil; denkt er misschien morgen anders over .... (zonder Maurice naam te noemen dus; dat weten wij). Bart hapt niet.
En cyrille vindt haar lichaam assymetrisch
A&C proberen nog wel wat, maar Ruud en Willem zegen gewoon niks, zitten er bij en kijken er naar.
M&K zeggen alleen ja, ja verder.........STILTES
Conclusie: Nu cyrille, straks anouk en dan gaat het feest echt beginnen....
Overigens: alle streams doen het weer. De regie is over op nachtstand (=meer ruimte). Stream 3 en 4 geven nu binnenbeelden. R en B ping pongen. M en K zijn naar bed. Rest weet ik niet te plaatsen.
Tafeltennis netje is afgebroken en ze maken zich klaar om te gaan pitten.
Ruud loopt in blote body en met kussen naar de slaapkamer na eerst zijn breda trui zeer zorgvuldig opgehangen te hebben.
En toen was er rust.............
Goedemorgen, ik hoop op een leuke dag.
Iedereen zit gezellig te ontbijten. Ze bespreken de weekopdracht, zijn van plan serieus te gaan oefenen.
Ruud vertelt over zijn droom van vannacht: ze zaten allemaal scheten te laten ergens???? (Ik kan dit ook helemaal verkeerd verstaan hebben.) (Doet me er trouwens aan denken: ik heb vannacht gedroomd dat ik een vreselijke ruzie had met mijn schoonmoeder... maar dat is meer iets voor VvP.)
Ruud vertelt over Indonesië, daar is hij eens geweest en heeft er ook nog heimwee naar gehad. Maurice en Cyrille praten met hem mee. Het is 20 jaar geleden dat R naar Indonesië is geweest. Maurice is er natuurlijk ook geweest, ook bij de vulkaan op Bali. (Lastig hoor, tikken en luisteren te gelijk.)
R en M vinden de natuur daar zo mooi.
Anouk staat buiten in haar duster een sigaretje te roken, alleen. Op de andere streams (er werken er maar twee bij me) zie ik de rest aan de ontbijttafel zitten maar ik heb daar geen geluid dus dat schiet niet op. Dan neem ik nu even een kleine pauze en ga weer verder als ik iets interessants hoor.
Cyrille vertelt over een act ofzo die ze een keer heeft gedaan in een tent waar ook hoertjes waren en dat was 'super lachen'. Anouk gaat koffie/thee zetten. Ruud vertelt over ..., van die oude mannen met die kleine kinderen. B: 'Juist omdat er een jaar of 2 geleden zo'n ophef over is geweest.' M heeft het over 2 leraren die gepakt zijn, die mogen het land niet uit. Prins Liac is volgens Bart een echte sukkel omdat hij helemaal geen prins is, K is het niet met hem eens. Nou, ik kan niet zo snel typen als zij praten maar wat mij opvalt, is dat iedereen meepraat, alleen Anouk is erg stil.
R:'Ik zou geen uurtje in de gevangenis willen zitten daar' (?) Ze hebben het over de film <i>Midnight Express</i>, Bart kent hem niet, Anouk ook niet.
M: 'België is ook erg. Ze slaan je helemaal de typhus, ze maken je helemaal af.' Een vriend van hem heeft het eens gehad dat hij in België was opgepakt en hij moest zorgen dat hij zijn rijbewijs kreeg maar hij mocht niet bellen. Cyrille vertelt ook een verhaal. Ze is eens opgepakt (onterecht) en slecht behandeld.
Oef, ik heb lamme vingers. Wie neemt het even over?
Helaas kan ik zelf de streams niet volgen, en dus geen zinnige bijdrage leveren aan dit topic.
What else can I say: Go on, keep the spirit!!
Als ik dit zo lees lijkt het wel of half V aan deze site gekluisterd zit. Je hoort ze bijna zeggen bij de regie: "overschakelen...FOKzine kijkt en luistert mee, en ze hoeven niet alles te weten".
V is watching us to (o close) als je het mij vraagt. Maar misschien heb ik het wel helemaal fout hoor.
*Ik ben vandaag gestopt met eten...de koelkast was leeg*
quote:
op 11-09-1999 om 11:58 AM schreef Twinny Sister het volgende:
Dankaan iedereen die de streams verslaat, dat mag ook wel weer eens gezegd worden!!
Graag gedaan hoor. Dit is tenminste een zinninge bezigheid.
Willem, Maurice, en Bart liggen op bed. Ze vertellen over de dokter. Bart en Willem hebben iets,wat kan ik niet verstaan,maar het doet geen pijn. In tegenstelling tot mijn eerdere bericht, is het waarschijnlijk Maurice die geblesseerd is, en niet Karin. Dit is denk ik gekomen gisteren met fietsen. Bart heeft vandaag nog niet/of bijna nog niet gerookt. Ze hebben het nu over Sabine. dat zij zoveel rookte. Willem: minimaal 1pakje per dag. Bart in de verdediging: het was ook pure verveling.Het gaat nog steeds over sigaretten, en de bevrediging hiervan(uitspraak Willem!)Bart rolt van het ene bed naar het andere, en schiet zogenaamd! Bart legt nu uit, als je in een bos loopt en je wordt beschoten, wat je dan moet doen en hoe je moet reageren. En weer praat bart over het leger, munitie, rook, vuur,etc. Een leuke demo had hij gegeven, hierover, lachen zegt hij. Kruipen, rennen door het bos, tijdens deze demo. En een half uur lang, blablablablalbla. Niet echt interessant. Rudd probeert buiten te fietsen. Het hek heeft hij ook al gesloopt. Maar is al weer door hem gemaakt.
En Bart geeft nog steeds uitleg over wat hij in tijde van oorlog zou moeten doen. blablablablabla
Ze gaan uit bed en Karin heeft de thee klaar, ze zitten nu met zijn allen thee te drinken. Ze zitten gezellig te kletsen.
Ruud verteld toen die 15 was voor het eerst uit ging naar een cafe. Hij is vaak aangeschoten geweest. Hij heeft het over zuipen dus en het zal me niets verbazen dat zo het vrouwenverhaal weer komt. Maar eerst heeft hij het over bierproeven.
A: In amsterdam is dat wel even anders.
W: dat je je auto 1000 meter van je huis hebt staan is toch belachelijk
Ze praten erg door elkaar heen , tis even niet te volgen. Jeetje het lijkt wel een kippenhok TOKTOK!!
In ieder geval gaat het over de drukte die de laatste jaren oploopt tav winkelen, verkeer en mensenkennis
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |