It is a sad day, it is a red day. It is going to be a black day. When the sun rises........
Some day you shall flee, Panted and weak - Master, Passion, Greed.
Bericht 88% gewijzigd door Re op 19-06-2008 11:39:04
Elk huis z’n kruiswoordraadsels
Iedereen z'n plaats aan tafel
Maar ik kom wat later, ik kom wat later
Bericht 73% gewijzigd door Re op 19-06-2008 11:41:27
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
quote:Op woensdag 18 juni 2008 23:59 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ik verontschuldig me bij deze alvast voor iedereen die niet zomaar klakkeloos alles gelooft wat een alcholdrinkend, cokesnuivend (vast niet voor de 1e keer) meisje op fok plempt.
Walgelijk idd, dat er mensen zijn die niet veroordelen op 1 verhaal op internet. Je kan tenslotte beter meteen elke man als verkrachter zien tenslotte, dat is veiliger. Je weet maar nooit.
Neemt niet weg, dat áls het alllemaal zo gebeurd is, het wel degelijk triest is. Jouw reactie is zoals gewoonlijk echter weer te R&P voor woorden.Guttegut, het moet persé allemaal zwart-wit zijn he?
Ik geloof het verhaal niet perse op basis van de OP, maar in mijn reactie geef ik zo'n TS wel het voordeel van de twijfel. Geloof ik het verhaal niet, dan haal ik mijn schouders op en klik een ander topic aan.
Ik erger me wild aan de meute die niets liever doet dan het verhaal ontkrachten en de boel nu zo draaien, dat ze aan infantiele fokkertjes moet gaan bewijzen wat er gebeurd is, want zonder bewijs is het niet waar. Als het echt gebeurd is, heeft TS echt wel wat anders te doen dan ingaan op het ongeloof van fokkertjes. En is het niet gebeurd, dan is niet reageren voldoende. Het gaat erom dat niemand weet wat er gebeurd is, en veel reacties zijn nogal beledigend in hun overtuiging dat het verhaal niet waar is, en houden geen rekening met gevoelens die TS zou kunnen hebben als het verhaal eventueel wel waar is. Lynch-mobs, not my cup of tea, ik heb respect voor iedere mening, maar niet voor de blatende meute.twee violen en een trommel en een fluit
Spelen is leukquote:Op donderdag 19 juni 2008 12:16 schreef Roquefort het volgende:
[..]
Guttegut, het moet persé allemaal zwart-wit zijn he?
Ik geloof het verhaal niet perse op basis van de OP, maar in mijn reactie geef ik zo'n TS wel het voordeel van de twijfel. Geloof ik het verhaal niet, dan haal ik mijn schouders op en klik een ander topic aan.
Ik erger me wild aan de meute die niets liever doet dan het verhaal ontkrachten en de boel nu zo draaien, dat ze aan infantiele fokkertjes moet gaan bewijzen wat er gebeurd is, want zonder bewijs is het niet waar. Als het echt gebeurd is, heeft TS echt wel wat anders te doen dan ingaan op het ongeloof van fokkertjes. En is het niet gebeurd, dan is niet reageren voldoende. Het gaat erom dat niemand weet wat er gebeurd is, en veel reacties zijn nogal beledigend in hun overtuiging dat het verhaal niet waar is, en houden geen rekening met gevoelens die TS zou kunnen hebben als het verhaal eventueel wel waar is. Lynch-mobs, not my cup of tea, ik heb respect voor iedere mening, maar niet voor de blatende meute.
Asjeblieft hee moeder Teresa, ga een taart bakken voor een paria ofzo![]()
Dit is een discussieforum, niet de Stichting Correlatie. Dus ja, als je met een verkrachtingsverhaal aankomt waarbij het stuk verkrachting nergens terug te vinden is, maar er wel een hoop vage prietpraat omheen staat... dan gaan mensen prikjes uitdelen.
Als ts dan niet terug komt, dan wordt er op den duur gewoon gehakt.Dance into the fire, to fatal sounds of broken dreams...
kaasjostiquote:Op donderdag 19 juni 2008 12:22 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Asjeblieft hee moeder Teresa,
...Tyfus, goed gekozen belediging, wil je me never-nooit-met die duivelse heks vergelijken?!![]()
![]()
Dat tart toch alle statistiek, een fokkertje die me echt onder de gordel weet te raken.![]()
twee violen en een trommel en een fluit
Een kop vol zaagsel!quote:Op woensdag 18 juni 2008 14:21 schreef Sanderrrr het volgende:
Klinkt alsof het zo uiteen boekdikke duim komt.
Life is what you make it.
Sea por favor apacible con mí.quote:Op donderdag 19 juni 2008 12:16 schreef Roquefort het volgende:
Als het echt gebeurd is, heeft TS echt wel wat anders te doen dan ingaan op het ongeloof van fokkertjes. Klopt dus als ze erop in blijft gaan dan is het zeker weten een hoax.![]()
Capa del satén blanco, Cuerpo del acero, Corazón del oro.
Taalpotpourrist Berend Rinusquote:De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O.. Taalpotpourrist Berend RinusLos nog van het feit dat die kerel wel HIV kan hebben doorgegeven, daar staat ook nog niemand bij stilDe moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O.. FR1908Je wordt eerst verkracht en daarna neem je coke samen met je verkrachter? Yeah rightWat voor een imbeciel cq verslaafde aan coke ben je dan?
![]()
Taalpotpourrist Berend Rinus-edit- doe toch vooral normaal enzo
Bericht 96% gewijzigd door Re op 19-06-2008 13:05:17De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O.. Mr. Brightsidequote:Op donderdag 19 juni 2008 12:48 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Je wordt eerst verkracht en daarna neem je coke samen met je verkrachter? Yeah rightWat voor een imbeciel cq verslaafde aan coke ben je dan?
Ja, en jij bent vast en zeker een psycholoog dat jij precies weet wat emoties en shock met mensen kunnen doen? Knap hoor!![]()
Spelen is leukquote:Op donderdag 19 juni 2008 12:28 schreef Roquefort het volgende:
[..]
Tyfus, goed gekozen belediging, wil je me never-nooit-met die duivelse heks vergelijken?!![]()
![]()
Dat tart toch alle statistiek, een fokkertje die me echt onder de gordel weet te raken.
yes, yes, yes![]()
Mijn taak hier zit er op. Zodra ik m'n beker in ontvangst heb genomen is het: adieu mon fokkeurs!
voor auwie
Dance into the fire, to fatal sounds of broken dreams...
FR1908quote:Op donderdag 19 juni 2008 12:57 schreef Ludootje het volgende:
[..]
Ja, en jij bent vast en zeker een psycholoog dat jij precies weet wat emoties en shock met mensen kunnen doen? Knap hoor!In iedergeval geen coke snuiven met de dader
![]()
Visje aaien niemand zeggen-edit- 't is wat huh
Bericht 49% gewijzigd door Re op 19-06-2008 13:05:40zzz
Mr. Brightsidequote:Op donderdag 19 juni 2008 13:01 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
In iedergeval geen coke snuiven met de dader
Zegt het fenomeen Loverboys jouw iets? Of vind je dat ook maar de eigen schuld van die meisjes? Maar ja, als je de hele dag achter je computertje op forums beter loopt te weten, kan je ook niet verwachten dat iemand enig realiteitsgevoel of levenservaring heeft...![]()
Spelen is leukquote:Op donderdag 19 juni 2008 13:10 schreef Ludootje het volgende:
[..]
Zegt het fenomeen Loverboys jouw iets? Wat me wel wat zegt is dat het een bepaald type meisje is wat daar voor valt.Dance into the fire, to fatal sounds of broken dreams...
FR1908quote:Op donderdag 19 juni 2008 13:10 schreef Ludootje het volgende:
[..]
Maar ja, als je de hele dag achter je computertje op forums beter loopt te weten, kan je ook niet verwachten dat iemand enig realiteitsgevoel of levenservaring heeft...Mij betichten dat ik geen realiteitsgevoel of levenservaring heb
![]()
Ach misschien heb ik het idd niet. Ik ken namelijk geen enkel meisje in mijn omgeving die zo labiel is als de TS. De enige echte.Leeft ts nog?Voices tell me I'm the shit.
Mr. Brightsidequote:Op donderdag 19 juni 2008 13:12 schreef Pappie_Culo het volgende:[..]
Wat me wel wat zegt is dat het een bepaald type meisje is wat daar voor valt.
Daar is inderdaad iets voor te zeggen.quote:Op donderdag 19 juni 2008 13:12 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Mij betichten dat ik geen realiteitsgevoel of levenservaring heb![]()
Ach misschien heb ik het idd niet. Ik ken namelijk geen enkel meisje in mijn omgeving die zo labiel is als de TS.
Is dat dan een reden om anderen te gaan veroordelen? Go Back!-edit +note
Bericht 98% gewijzigd door Re op 19-06-2008 13:23:32Don't Turn Me Down!
Spelen is leuk-edit-
Bericht 98% gewijzigd door Re op 19-06-2008 13:23:45Dance into the fire, to fatal sounds of broken dreams...
Kiss & SwallowLaten we het vooral netjes houden enzo, TS is al een tijdje offline en mocht het allemaal waar zijn dan merken we dat vanzelf wel.04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15







