Op 17 maart gratis reizen!
Op zondag 17 maart a.s. mag iedereen die het Boekenweekgeschenk "De ijsdragers" van Anna Enquist bij zich heeft, gratis met onze treinen reizen. Wij bieden dit aan onze reizigers aan in het kader van de Boekenweek, waar we sinds dit jaar sponsor van zijn.
quote:
Het Boekenweekgeschenk ontvangt u tijdens de Boekenweek in de boekhandel als u voor ¤ 11,11 of meer aan Nederlandstalige boeken koopt. De Boekenweek loopt van woensdag 13 maart t/m zaterdag 23 maart en heeft dit jaar de liefde als thema.
De oplage van het Boekenweekgeschenk is dit jaar 747.000.Iedereen die gebruik wil maken van het aanbod, moet een eigen Boekenweekgeschenk bij zich hebben. Het aanbod geldt alleen voor de 2e klasse en alleen voor binnenlandse treinen van NS en NoordNed. Syntus doet niet mee aan deze actie.
http://www.tijdvoorlezen.nl/index.php?page=actueel.php
quote:Bespaar je de moeite, ik vond de schrijfstijl tenenkrommend en qua inhoud komt het ook niet erg uit de verf. Het boek zou toegankelijk leesvoer zijn voor al die mensen die het opgedrongen krijgen bij een boek over bijvoorbeeld motortechniek, nou vergeet het maar. Gaat iemand eens wat lezen omdat het gratis is (lekker hollands) blijkt het bagger te zijn.
Op dinsdag 12 maart 2002 12:21 schreef SunChaser het volgende:
En dan met zijn allen zwijgend het boek uitlezen en reviewen.
Maar goed, het is maar een mening
quote:Volgens mij is het niet de bedoeling van een boekenweek geschenk om toegankelijk te zijn, het laatste boekenweekgeschenk, "Het theater de brief en de waarheid" van Mulisch was ook alles behalve toegankelijk voor het grote publiek. De ijsdragers valt me ook tegen omdat ik het geen literatuur vind. Geen diepgang, geen sterke persoonlijkheden en een rode draad die spontaan opbrandt.
Op zaterdag 16 maart 2002 12:06 schreef Isabeau het volgende:
Bespaar je de moeite, ik vond de schrijfstijl tenenkrommend en qua inhoud komt het ook niet erg uit de verf. Het boek zou toegankelijk leesvoer zijn voor al die mensen die het opgedrongen krijgen bij een boek over bijvoorbeeld motortechniek, nou vergeet het maar. Gaat iemand eens wat lezen omdat het gratis is (lekker hollands) blijkt het bagger te zijn.Maar goed, het is maar een mening
Ben deze info misgelopen doordat ik het boekenweekgeschenk aan het lezen was.
quote:Ik had nog soeciaal een nieuw topic hier over geopend in GC, maar Atrimar vond het niet nodig dat ik crossposte
Op maandag 18 maart 2002 04:07 schreef Manono het volgende:
Godverdegodver, en dat lees ik nu pas!Ben deze info misgelopen doordat ik het boekenweekgeschenk aan het lezen was.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |