FOK!forum / Seksualiteit / grootste clitorisstimulatie, welk standje
TestKloonBandinsdag 10 juni 2008 @ 22:09
hoi,

ik vroeg me af bij welk standje de clitorisstimulatie voor de vrouw het grootste is. mijn vriendin kan van beffen en vingeren wel klaarkomen maar tijdens de seks lukt het niet echt, en als we gewoon missionaris doen vindt ze het wel lekker maar heeft ze niet het gevoel dat ze erdoor kan klaarkomen.

bedankt
-Mellow-dinsdag 10 juni 2008 @ 22:13
jullie doen alleen missionaris?
-Mellow-dinsdag 10 juni 2008 @ 22:14
oja,
zij bovenop
Modusdinsdag 10 juni 2008 @ 22:22
Het gaat niet om de grootste clitoris he. .
Captain_Ghostdinsdag 10 juni 2008 @ 22:29
hond standje.

en veel plezier..
DDBtjedinsdag 10 juni 2008 @ 22:30
En ze heeft er nog niet aan gedacht om tijdens de penetratie zelf te helpen met haar vingers???? Dat is de beste stimulatie!
-Mellow-dinsdag 10 juni 2008 @ 22:43
maare, het is dus nog niet in jullie opgekomen om gewoon het een en ander te proberen?
tijger74woensdag 11 juni 2008 @ 12:11
Jouw laten rukken, en je vriendin aan de tarzan.
heksehielwoensdag 11 juni 2008 @ 14:01
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 22:30 schreef DDBtje het volgende:
En ze heeft er nog niet aan gedacht om tijdens de penetratie zelf te helpen met haar vingers???? Dat is de beste stimulatie!
+1
FB14donderdag 12 juni 2008 @ 00:32
Geld teurg vragen
patrickt37donderdag 12 juni 2008 @ 00:42
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 22:29 schreef Captain_Ghost het volgende:
hond standje.

en veel plezier..
Hierdoor krijgt de clitoris geen extra stimulatie.
Zoals al aangegeven kan zij zichzelf stimuleren met haar vingers. Echter er zijn vrouwen die het niet prettig vinden om "een handje te helpen" waar de partner bij is.
In de missionaris houding kan je voor meer stimulans van de clitoris zorgen door als man hoger te gaan liggen, zodat de penis langs de clit schuift.
Ander goed standje is dat zij bovenop zit. Ze maakt dan geen op en neer gaande bewegingen, maar een schuivende beweging.
Denk niet dat je vriendin een apart "geval" is, want de meeste vrouwen krijgen geen orgasme door penis-vagina kontakt.
As_33donderdag 12 juni 2008 @ 07:56
Beste clit-stimulans is voor mij wel bij missionaris, als ik mijn benen zoveel mogelijk bij elkaar klem. Beste standje om zelf een handje te helpen is op zijn hondjes: goeie g-spot stimulatie, en zelf kan ik dan nog wel een handje vrij maken voor die clitorale stimulatie.
Tuvai.netdonderdag 12 juni 2008 @ 10:40
Verschilt uiteraard per mevrouw. Scharen en doggy helpen naar mijn ervaring wel.
erodomedonderdag 12 juni 2008 @ 14:41
Als je echt de klit wil sti8muleren tijdens het neuken is het gebruiken van de handen het beste naar mijn idee.

Verder toch gewoon missionaris, dan de man iets hoger erop gaan liggen, op z'n hondjes kan ook leuk zijn(man zijn ballen zachtejs vastpakken en tegen je aan trekken, met beleid natuurlijk ).
Bovenop als vrouw, dan niet op je hurken naar boven en naa beneden bewegen, maar op je knieen blijven en van voor naar achteren schuiven zeg maar.

Maar het beste zijn standjes waarin of zij, of de man met de hand kan stimuleren, lepeltje lepeltje bv, benen wat uit elkaar en je hebt prachtige ruimte om verde te spelem.
Of ga als vrouw eens op je rug liggen en de man er op zijn zij haaks op, ook erg veel ruimte voor stimulatie.

Er zijn veel mogelijkheden, probeer gewoon wat...
Klutsdonderdag 12 juni 2008 @ 19:09
dubbel..
Klutsdonderdag 12 juni 2008 @ 19:12
quote:
Op donderdag 12 juni 2008 19:09 schreef Kluts het volgende:
Gewoon, zij bovenop. Als ze tijdens de sex wat meer met haar clitoris over jou wrijft, moet het goedkomen..
ondeugenddonderdag 12 juni 2008 @ 23:04
Vrouw bovenop inderdaad... zij heeft dan de voledige controle en kan dan zelf de bewegingen maken die haar doen laten klaarkomen. De man protesteert meestal niet omdat die net als met andere dingen graag lui is.
Aventuradonderdag 12 juni 2008 @ 23:40
quote:
Op donderdag 12 juni 2008 07:56 schreef As_33 het volgende:
Beste clit-stimulans is voor mij wel bij missionaris, als ik mijn benen zoveel mogelijk bij elkaar klem. Beste standje om zelf een handje te helpen is op zijn hondjes: goeie g-spot stimulatie, en zelf kan ik dan nog wel een handje vrij maken voor die clitorale stimulatie.
Dat dus, op z'n hondjes.
Of missionaris, kussen onderje meisje d'r kont en jij met je bovenlichaam rechtop. Dan kan ze zichzelf stimuleren met haar vingers (of jij).
Of 'gewoon' missionaris, maar dan wel nadat ze echt goed nat is en de clit al wat meer opgezwollen. Als je vriendin dat tijdens het neuken probeert met haar bekken 'tegenbewegingen' te maken zou het ook nog wel 's kunnen lukken.

Kortom; probeer samen eens het e.e.a. uit!!
het.ismijvrijdag 13 juni 2008 @ 10:16
quote:
Op donderdag 12 juni 2008 23:04 schreef ondeugend het volgende:
Vrouw bovenop inderdaad... zij heeft dan de voledige controle en kan dan zelf de bewegingen maken die haar doen laten klaarkomen. De man protesteert meestal niet omdat die net als met andere dingen graag lui is.
Zo denigerend weer dit,.. (en waar )

liever lui dan moe zeg ik altijd maar.
klipperzaterdag 14 juni 2008 @ 13:21
http://www.janssenkliniek.nl/behandelingen/penisverlenging.php