Aaaaaaaaaarrrrrrrgggggg!
Toen de volumeknop maar eens op standje gehoorbeschadiging gezet, en in de verte kon je de stemmen horen. Waarschijnlijk is er tijdens het opnemen iets mis gegaan met de nivoregeling. Dus hebben we het hele MD'tje gekopieerd naar een ander MD'tje om het geluid op te krikken. Dat is redelijk gelukt, maar het moet nog een keer gebeuren. Daarna editten (wees niet bang, alleen de stiltes en zware ruisblokken eruit). Met een beetje geluk staat zondag of uiterlijk maandag het hele spulletje als mp3 op een site (r@b?).
De kwaliteit is dus niet geweldig, maar je hoort wel hele leuke dingen die je op de streams zeker niet te horen kreeg.
Volgende week zaterdag, gaan we wat beter uitgerust op pad om dan betere opnamen te maken.
In de loop van de dag (zondag) zal ik wat verder uitwijden over het luister gebeuren.
Nu ben ik moe en wil ik naar bed.
Het luisterteam: Radev, Raylo en Jochie.
Wat de scrambling en decodering betreft, als ze met duurdere mikes gaan komen, huren we gewoon ook een zo'n set
Het vermogen omlaag draaien heeft ook niet veel zin voor VOO, want dan hebben ze waarschijnlijk zelf ook last van storing.
BTW. experimenten die we een paar maanden geleden met een IR-lasermike gedaan hebben, hebben zeer leuke resultaten opgeleverd.
Wij zijn niet voor een gat te vangen. Ideeen en technologie genoeg.
dus hopen maar dat we kunnen blijven.........
Grntx Radev
Ik vind het prima als het de moeite waard is en nog enigzins te beluisteren wil ik het er wel opzetten of in ieder geval doorlinken, en wat betreft het aanbod van voyeur betreft IS dat een snelle verbinding waar je die mp3's kwijt kunt ? Ik heb inderdaad ruimte tekort bij mijn eigen provider maar ik mag niet klagen over de snelheid en bereikbaarheid van mijn site. Toevallig heb ik vannacht wat mp3's bij geocities geparkeerd omdat ik ze nog niet wou verwijderen maar wel nieuwe ruimte nodig had.
In ieder geval bedankt en ik hoor het wel
Groet,
Rob
M.A.W. FOK is in het BB project zo langzamerhand heer en meester aan het worden.
Nogmaals proficiat met de actie
quote:
op 11-07-1999 om 11:17 AM schreef Letterman het volgende:
Kijk hier houd ik nou van...
Prima actie, vooral omdat er gebruik is gemaakt van afluistertechnieken ipv de mensen in het huis lastig te vallen. Deze actie zal waarschijnlijk tot gevolg hebben dat VOO meer prijs gaat geven van bepaalde zaken om te voorkomen dat het via FOK de wereld in gaat.M.A.W. FOK is in het BB project zo langzamerhand heer en meester aan het worden.
Nogmaals proficiat met de actie
Hear, hear! Daar heb ik helemaal niets meer aan toe te voegen.
Zoals DRE het al zei: FOK! is de Big Brother vab Big Brother
Maar als V nou gaat lopen kutten(sorry) met de zenders dan kun je dat toch ook omzeilen door een richtmicrofoon te gebruiken?
Ik zal eerlijk toegeven dat ik daar verder totaal geen verstand van heb. Kan je wel aan zo'n ding komen? En werkt het dan ook of heb ik te veel tv gekeken?
quote:
op 11-07-1999 om 02:12 PM schreef Malony het volgende:
Superactie, van de heren. Ben heel erg benieuwd naar de mp's en toekomstige opnames. Ook hoe VOO op het e.e.a. gaat reageren.Zoals DRE het al zei: FOK! is de Big Brother vab Big Brother
Dank je,
Even een kleine correctie. 2 heren en 1 dame.
quote:
op 11-07-1999 om 07:47 AM schreef R@b het volgende:
Jochie schreef o.a
""*Met een beetje geluk staat zondag of uiterlijk maandag het hele spulletje als mp3 op een site (r@b?)*""
Knip
en wat betreft het aanbod van voyeur betreft IS dat een snelle verbinding waar je die mp3's kwijt kunt ? Ik heb inderdaad ruimte tekort bij mijn eigen provider maar ik mag niet klagen over de snelheid en bereikbaarheid van mijn site. Toevallig heb ik vannacht wat mp3's bij geocities geparkeerd omdat ik ze nog niet wou verwijderen maar wel nieuwe ruimte nodig had.
In ieder geval bedankt en ik hoor het wel
Mijn provider heeft een snelle verbinding (zit rechtstreeks op de backbone in Watergraafsmeer) en levert professionele service (hoge uptime).
Moet maandag even overleggen hoeveeel ruimte ik vrij kan geven. Hoeveel heb je nodig ongeveer en hoeveel verkeer genereer je ruwweg op een dag ? Overbelasting wil ik liever voorkomen.
Laat me weten dan kan ik gaan regelen.
een andere oplossing zou misschien zijn om een gevoelige mic met zender op het dak te mikken en de uitgezonden info op te slaan. maar dan zal je nog alleen kunnen horen wat er in de tuin gebeurd.
nog geen ander oplossing dus (ok wel wat ideetjes maar dat tzt wel.
Grntx Radev
De opnames zijn geknipt en omgezet naar mp3. Nu zoek ik nog een plekje op het web om ze kwijt te kunnen (liefst vanavond nog). Het zijn 4 bestandjes met een totale grootte van ca. 7 MB.
De kwaliteit is zeer slecht, maar ik heb m'n best gedaan om ze zo duidelijk mogelijk te maken. Wie o wie heeft er nog plek op z'n BB page?
Maar ik hoorde zojuist Karin tegen de rest zeggen: "hebben jullie ook al nieuwe zenders gekregen?".
Dit levert toch geen problemen op?
Verder wil ik vragen of de interessante stukken van de MP3 gepost kunnen worden!
Ik mag niets downloaden omdat ik een LapTop van de zaak heb en mensen er recent nog uit gegooid zijn vanwege downloaden!
Alvast bedankt en keep up the good work!
quote:
op 11-07-1999 om 08:53 PM schreef JollyJoker het volgende:
Ten eerste wil ik zeggen: een mooie aktie!Maar ik hoorde zojuist Karin tegen de rest zeggen: "hebben jullie ook al nieuwe zenders gekregen?".
Het is misschien toch beter als dit soort acties pas gepost worden op het forum als er resultaat is. V "luistert" mee en kan op deze manier onmiddellijk anticiperen en countermessures nemen.
quote:
op 11-07-1999 om 08:43 PM schreef Jochie het volgende:
Ik heb ze klaar!De opnames zijn geknipt en omgezet naar mp3. Nu zoek ik nog een plekje op het web om ze kwijt te kunnen (liefst vanavond nog). Het zijn 4 bestandjes met een totale grootte van ca. 7 MB.
De kwaliteit is zeer slecht, maar ik heb m'n best gedaan om ze zo duidelijk mogelijk te maken. Wie o wie heeft er nog plek op z'n BB page?
Jochie, ik heb al aangeboden om ze te plaatsen. Daar je het Rob vroeg en hij toch al goed werk doet in het organizen van MP3's heb ik het aanbod ook aan hem gedaan. Na wat overleg vandaag kan ik redelijk wat ruimte aanbieden. Pak 'm beet 250 Mb vrije ruimte: dan moeten er toch aardig wat mic mp3's op kunnen. Laat me weten wanneer, hoe etc. Idem voor Rob. Ik hoor het wel en zal zorgen dat het kan.
7
Vwb die opnamen, ik mis nog wat leuke uitspraken voor een evt. Desktop Theme...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |