Hij zei het wel, maar ik dacht waar je mee omgaat raak je met besmet.quote:Op zondag 8 juni 2008 14:52 schreef DJ_Ryow het volgende:
[..]
"dekselse" is altijd Evert. foei dat je dat niet weet
helaas was de wedstrijd niet op BBC te zien.. heb de duitser gekeken want werd gek van die snoeksquote:Op maandag 9 juni 2008 23:49 schreef Hellen-O het volgende:
heb me echt gek aan snoeks geergerd, wat is DIE man afschuwelijk met zijn weetjes, bijna-grappen en onbegrijpelijke kwinkslagen en zinsconstructies.
zo te lezen moeten we dus naar de BBC voor een beetje normaal commentaar. nou ja, dat moet dan maar. alles beter dan die oneindig idiote opmerkingen van die malloot
amenquote:Op maandag 9 juni 2008 23:49 schreef Hellen-O het volgende:
heb me echt gek aan snoeks geergerd, wat is DIE man afschuwelijk met zijn weetjes, bijna-grappen en onbegrijpelijke kwinkslagen en zinsconstructies.
zo te lezen moeten we dus naar de BBC voor een beetje normaal commentaar. nou ja, dat moet dan maar. alles beter dan die oneindig idiote opmerkingen van die malloot
Zo klonk het ja. Maar hij bedoelde dat hij nergens ZO GOED heeft gespeeld als vanavond. En dat klopt wel denk ik, dit lijkt me de beste wedstrijd uit zijn carriere.quote:Op dinsdag 10 juni 2008 00:07 schreef Tomatenboer het volgende:
Ik vond het commentaar van hem vanavond echt tenenkrommend, vooral de manier waarop hij neerbuigend deed over Giovanni van Bronckhorst vlak na zijn doelpunt met z'n uitspraken dat hij nergens geslaagd was en dat dit wel dé wedstrijd van z'n leven moest zijn, en dat was dan complimenteus bedoeld.
Dat was ook wel gebeurd wanneer Nederland met 3-0 had verloren, nerd.quote:Op dinsdag 10 juni 2008 00:22 schreef GoodGawd het volgende:
Nederlanders hebben altijd wel wat te zeiken. Is de wedstrijd goed gaan ze op de commentator zeiken. Stel je toch niet aan stelletje nerds.
Evert ten Apel is veel ernstigerquote:Op dinsdag 10 juni 2008 00:50 schreef Bellatrix het volgende:
Snoeks kan idd ontzettende domme uitspraken leveren.
Precies, ik vind die kwinkslagen wel cool. Al blijft Reitsma wat mij betreft nummer een.quote:Op zondag 8 juni 2008 13:02 schreef BobbyHill het volgende:
Snoeks is een held. Verreweg de beste die er op dit moment rondloopt. Slotje.
Niet alleen vanavond...quote:Op dinsdag 10 juni 2008 01:10 schreef DANILXL het volgende:
verschrikkelijk irritant was ie vanavond
dit topic is ver voor de wedstrijd geopend dus slaat dat commentaartje sowieso nergens op.quote:Op dinsdag 10 juni 2008 00:49 schreef The_Verve het volgende:
[..]
Dat was ook wel gebeurd wanneer Nederland met 3-0 had verloren, nerd.
Die is niet meer te verstaan tegenwoordig.quote:
quote:Op dinsdag 10 juni 2008 01:10 schreef DANILXL het volgende:
verschrikkelijk irritant was ie vanavond
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |