abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_216354
Zaterdagmiddag om half drie kondigde tanjalies plotseling aan niet terug te zullen keren in dit Fok!forum.
(zie topic: Danny zwanger).

Na 450 (!!!) deskundige en bijna altijd zeer informatieve postings van tanjalies vind ik dat we een poging moeten doen hem (want het is een hij) op andere gedachten te brengen.

In deze thread kunnen dus adhesiebetuigingen worden opgenomen met als motto:
"tanjalies, kom alsjeblieft terug !"

Achter iedere grote broer staat een zusje.


pi_216355
Tanjalies is een gemis voor dit forum, daar deze man erg dicht bij het vuur zit. Aan de andere kant is er bij mij wel begrip voor de reactie omdat ik me ook erg kan storen aan de vele onzin. Het maakt het allemaal een onoverzichtelijk op het forum. Daar mee wil ik niet zeggen dat ik een lolletje op zijn tijd ook erg kan waarderen, maar ik denk dat in de serieuze topics de humor genoeg naar boven komt. Dus het onnodig openen van domme topics is ook niet alees, daarintegen heb ik vertrouwen in de " oppergoeroe "! Wat Tanjalies betreft, hij kan het forum vast niet missen. KOM TERUG!!!!
Correct me if I´m wrong!!
pi_216356
"Please come back..."
Hey: have some selfrespect goddamn!

Tanjalies begon een beetje erg veel het aureool van onaantastbaarheid te krijgen. Zijn bijdragen worden gewaardeerd, maar dat geldt voor zovele posters. Het feit dat je 'dicht bij het vuur zit' (oh is dat zo) geeft je geen speciale privileges. FOK off! Tjeezus, Danny wijst hem TERECHT op het feit dat hij MODERATOR is en niet ons aller TANJA, en meneer meent direct te moeten reageren met "Ik kom nooit meer terug." Over lange tenen gesproken. Soit zou ik zeggen..

pi_216357
quote:
op 11-06-1999 om 02:54 PM schreef Danny het volgende:
Dit forum is voor iedereen. Feit dat je hier langer komt wil nog niet zeggen dat anderen (onder andere de Ex-Veronica forummers) het recht niet zouden hebben hier mee te lullen.

Valt me op dat er momenteel door de 'oude garde' minder geplaatst wordt hier. Dat kan zijn omdat het weekend is natuurlijk, maar het valt me gewoon op. Ik geloof dat we redelijk snel de onzin hebben gesloten en die begint allemaal al aardig te zakken.
Gaan we ons nu tegenover Veronica ineens allemaal laten kennen en ons weg laten jagen door een paar lui van het V. forum die nog niet helemaal door hebben/hadden hoe 't hier in z'n werk gaat ?
Dat hoop ik niet. Ik heb trouwens van een aantal ex-veronica forummers best goeie bijdragen gezien aan dit forum. Ga dus niet meteen lopen generaliseren, ga lekker door met posten en toon de nieuwkomers hoe 't moet.
Tanjalies heeft al aangekondigd hier niet meer te komen (zie 'Danny is zwanger'). Ik hoop niet dat dat het begin is van een trend, want dan zou ik jullie toch heel hard gaan missen


Heren, heren!

a) Tanjalies moet terug!
b) De oude garde post minder omdat zij zich het snelst ergert aan de zoveelste post met de titel 'Anouk'. De lol is er goed af. Juist degenen die veel posten heeft last avn de dubbele postings. Vaak op momenten dat er geen moderator aanwezig is. Soms proberen we dat op te lossen door zelf politie-agentje te gaan spelen (doe ik zelf ook vaak) maar op een gegeven ogenblik geef je het op.We hebben Moor en Voyeur al grotendeels verloren, en nu Tanja weer. Ik zelf heb zelf ook al met de gedachte gespeeld om er mee te nokken, nadat ik zeer grof (en ongegrond) beledigd was.
c) Danny is wel heel erg begrijpend naar *N-word* toe, maar kan nogal eens ondiplomatiek naar oldies toe zijn. In dit geval was danny namelijk zelf de laatste druppel die de emmer liet overlopen. Het is geen toeval dat Voyeur en Tanja op dezelfde wijze het veld ruimden. Geef toe, het was niet zo slim om de Danny is zwanger-topic open te houden terwijl de rest werd gesloten. God, wat heb ik een spijt dat ik met die Sabine-topic ben begonnen.
d) Ik stel het volgende voor: Danny vraagt Tanja of hij niet wil overwegen te blijven, pretty please. Tanja keert terug en ziet af van het roepen om het sluiten van topics. Het geven van links waar men verder kan posten is in de meeste gevallen afdoende, heb ik gemerkt. Wat ook helpt is snel een paar interessantere topics naar boven te halen (even snel een streamverslagje).
e) Tanjalies moet blijven!

I am a Watcher, part of a secret society of men and women who observe and record, but never interfere. We know the truth about Immortals. In the end, there can be only one.
pi_216358
Iedereen is vrij om te gaan en te staan lijkt me. Als tanjalies het hier voor gezien houdt dan is dat zijn eigen beslissing. Als de reden is dat er te veel onzin-topics komen kan ik me er iets bij voor stellen, maar met weglopen bereik je niets. De reden van zijn laatste post zijn echter direct een paar woorden van Danny en indirect de komst van de Veronica forummers. Toch moet je een beetje tegen wat mindere post kunnen vind ik. Zelf post ik vaak in nieuwesgroepen en wat daar voorbijkomt dat wil je hier niet weten en daar is verder helemaal geen controle op het geposte. Hier is nog een vorm van sociale controle waardoor het vertrek van Tanjalies mij wat voorbarig lijkt. Beter was geweest wanneer hij had gezegd voorlopig post ik hier niet meer ik wacht het even af hoe het zich ontwikkeld. Door gelijk te zeggen dit is mijn laatste post kapt hij alle discussie af. Jammer

Rob
(die wel hoopt dat tanjalies terugkomt maar daar echt niet om gaat vragen)

R@b is inderdaad één van de verschrikkelijkste personen die ik ken.
  zaterdag 6 november 1999 @ 16:06:00 #6
545 dop
:copyright: dop
pi_216359
nu was de onzin topic van mij

maar nu wil ik ook ff de volgende vraag stellen

waar gaat het hier over ?
in mijn ogen over plezier en lol
nu zullen sommige topic's door sommige leuk worden gevonden en door andere
mischien kinderachtig of overbodig

stel dat danny of een van de andere admins mijn topic had gesloten
dan had ik ook geen moord en brand geschreeuwd
waarom zouden we tegen elkaar moeten gaan roepen wat wel en niet leuk is

BB is een hype
en dat houd ook in dat het veel onzin aantrekt (flauwe grappen vage roddels enz)
kan ja dat niet waarderen dan zul je jezelf toch iets moeten afvragen

Note: de admins hier zijn niet nadrukelijk aanwezig en flamen niet
in mij ogen doen ze hun best en zijn ze netjes
geen reden om daar gepikeerd over te doen

dop

Ik schrijf soms wat rottig, zelf noem ik het dyslexie , sommige zeggen dat ik lui ben.
get over it , het wordt niet beter
pi_216360
Ander voorstel: We gaan NIEMAND vragen laat staan smeken terug te keren op dit forum. Tjeez is dit een FORUM (naar oud Griekse betekenis) of is dit een elitair debating clubje waar alleen mensen die 'dicht bij het vuur zitten' en mensen met meer dan 400 postings iets mogen posten? En waar newbies door allerhande personen (NON-moderators) terecht worden gewezen na het posten van een topic?

Sommige mensen meten zich door hun vermeende inside knowledge ofwel exorbitant gewichtig taalgebruik (juist ja!) zo'n EGO aan dat het gewoon ENG wordt. Kijk mij eens lekker wordknutselen! En wee degene die commentaar geeft of zelf een topicje post!

Laat de vormgevers van dit forum (de moderators) aub hun werk doen en heb een wat dikkere huid! Als je irl ook zo lichtgeraakt bent...pfew dan zouden we eigenlijk medelijden met je moeten hebben.

pi_216361
Hoe je het ook wendt of keert:
Als enkelen meningsverschillen hebben, moeten ze daar samen uit zien te komen.
Als iemand door de ene of andere reden wil opstappen, moet ie dat ook zelf weten.
Maar blijft staan:
HET IS TOCH JAMMER DAT ZIJN INBRENG WEGVALT.
(POTVERDIKKIE!)


------------------
RUUD: "Het moet wel fucktioneel zijn".....

[Dit bericht is gewijzigd door TeeBee (Datum 06 November 1999).]

Voice-over: 'Wat doen de bewoners met die 465 kartonnen dozen?'
Doordevil: 'Ik persoonlijk denk dat ze er het ego van Willem mee gaan verhuizen.'


pi_216362
Het zou inderdaad erg jammer zijn als de "oude garde" (om wat voor reden dan ook) weggaat van dit forum. De onzin topics lopen de laatste paar dagen "vreselijk" uit de hand. Misschien dat een iets forser ingrijpen vand de Moderators (ze doen hun best) hier wat aan kan doen. Dit forum is toch in de 1e plaats een leuk tijdverdijf voor "BB junkies" Dat we gelijk nog wat misdragingen van V. aand de kaak kunnen stellen is mooi meegenomen. Keep on smiling, en BLIJF vooral!!
When you look into the Abyss, the Abyss looks into you.....
pi_216363
quote:
op 11-06-1999 om 04:13 PM schreef Sniper het volgende:
Ander voorstel: We gaan NIEMAND vragen laat staan smeken terug te keren op dit forum. Tjeez is dit een FORUM (naar oud Griekse betekenis) of is dit een elitair debating clubje waar alleen mensen die 'dicht bij het vuur zitten' en mensen met meer dan 400 postings iets mogen posten? En waar newbies door allerhande personen (NON-moderators) terecht worden gewezen na het posten van een topic?

Sommige mensen meten zich door hun vermeende inside knowledge ofwel exorbitant gewichtig taalgebruik (juist ja!) zo'n EGO aan dat het gewoon ENG wordt. Kijk mij eens lekker wordknutselen! En wee degene die commentaar geeft of zelf een topicje post!

Laat de vormgevers van dit forum (de moderators) aub hun werk doen en heb een wat dikkere huid! Als je irl ook zo lichtgeraakt bent...pfew dan zouden we eigenlijk medelijden met je moeten hebben.


Aan de ander kant zullen sommige mensen ondanks 195 posts altijd *N-word* blijven. Je doet nu precies hetzelfde als wat je anderen verwijt. Je wijst iemand terecht. Allen Tanjalies doet dat 10x netjes en schiet dan 1 x uit zijn slof, en jij doet het door te schreeuwen.

I am a Watcher, part of a secret society of men and women who observe and record, but never interfere. We know the truth about Immortals. In the end, there can be only one.
pi_216364
Hunter,

Ik ben het helemaal met je eens.

Volgens mij was tanjalies met zijn bekendheid van TV produkties, in zijn beweringen altijd betrouwbaar en gaf hij vaak een goede voorzet waar vele iets mee konden.

Jammer, VOO zal wel blij zijn met zijn vertrek hier.

  zaterdag 6 november 1999 @ 16:49:00 #12
572 Sniper
Gull Catcher
pi_216365
quote:
[b]op 11-06-1999 om 04:35 PM schreef Hunter het volgende: [/bJe wijst iemand terecht. Allen Tanjalies doet dat 10x netjes en schiet dan 1 x uit zijn slof, en jij doet het door te schreeuwen.

Ik wijs niemand terecht. En ik schreeuw niet. Ik zou niet durven...
Het gaat mij om de teneur van deze topic. Au fond vind ik dat ieder whatever moet kunnen posten, daar is het een forum voor. Laat het aan de moderators om wel of niet een topic te sluiten dan wel te verwijderen. En ook al post je interessante nieuwtjes of lezenswaardige topics, dat geeft je geen privileges op dit forum. Ik signaleer alleen dat sommigen dat schijnbaar wel denken. Kan ik niet tegen.

En je hebt gelijk: ook al zit ik tegen de 200 postings wat sommigen aspecten betreft blijf ik een newbie. Een sniper. Gooi er zo nu en dan een posting tussendoor. En weg ben ik weer, Now you see me now you don't. Ik pretendeer in elk geval niks. Dat doe ik wel irl...

Live and let Live zou ik zeggen. Peace!


pi_216366
Het vertrek van Tanjalies is zeker een gemis voor het forum. Ook ik las zijn stukjes graag.

Dat neemt niet weg dat ik vind dat hij veel te snel op z'n pik is getrapt. Danny's opmerking was gewoon terecht.

pi_216367
Zeer gemixte gevoelens over het vertrek van Tanjalies. Altijd prima opmerkingen en goede bijdrages aan het BB forum.

De discussie tussen Danny en Tanjalies was verkeerd:

A) Danny had niet moeten reageren. Zoals hij zelf opmerkte is een Moderator verantwoordelijk. Laat deze reageren, waarom direct de oppergoeroe?, waarmee een gelijkwaardige discussie toch onmogelijk is omdat deze terecht opkomt voor zijn keuzes en staat voor zijn Moderators die hij nooit zou afvallen an public.

B) Daarbij vind ik dat Tanjalies vraag netjes van inhoud was en de reactie van Danny hierop "kort door de bocht" en diplomatiek gezien onjuist is.

C) Tanjalies niet direct zijn conclusies moeten trekken en wat mij betreft op z'n teenjes is getrapt.

D) Beter deze discussies door de betrokkenen op de achtergrond gevoerd kan worden. Dus als je opmerkingen of aanmerkingen op een topic, of iets anders hebt bijv mailtje naar Moderator of Goeroe. Voorkomt discussies an publiek en reacties van anderen.

Anyway, Wat BB betreft hebben we nog twee maanden te gaan. Hopelijk wat mij betreft met de "oude garde" inclusief Tanjalies en een hoop nieuwe user met verrassende en creatieve posts/topics etc. Dit alles onder de bezielende leiding van Danny!


Pain is temporarily, pride is forever!


pi_216368
You're right Malony! You're right!


------------------
RUUD: "Het moet wel fucktioneel zijn".....

[Dit bericht is gewijzigd door TeeBee (Datum 06 November 1999).]

Voice-over: 'Wat doen de bewoners met die 465 kartonnen dozen?'
Doordevil: 'Ik persoonlijk denk dat ze er het ego van Willem mee gaan verhuizen.'


  zaterdag 6 november 1999 @ 17:04:00 #16
1385 Bientje
oh het bakkie weeg ook wat!
pi_216369
Tanjalies, probeer ook een beetje begrip te hebben voor Danny en de zijnen. Danny's reactie was niet zo erg tactisch, maar ze hebben het op dit moment niet makkelijk met de toestroom van Veronica-forum mensen, die door Veronica zo "vriendelijk" hier naar toe verwezen zijn omdat ze ze zelf niet in de hand konden houden. Als nu alle kritische oldies weglopen heeft Veronica haar zin......
Trust, but verify (Ronald Reagan)

  zaterdag 6 november 1999 @ 17:12:00 #17
572 Sniper
Gull Catcher
pi_216370
quote:
op 11-06-1999 om 04:55 PM schreef Malony het volgende:


B) Daarbij vind ik dat Tanjalies vraag netjes van inhoud was en de reactie van Danny hierop "kort door de bocht" en diplomatiek gezien onjuist is.

C) Tanjalies niet direct zijn conclusies moeten trekken en wat mij betreft op z'n teenjes is getrapt.



B. "Sluiten AUB" (tweede posting). Klinkt als: een bevel. Ik vind de reactie van Danny juist correct en in perspectief. Hij is uiteindelijk de moderator en niet Tanjalies.

C. Helemaal mee eens.

Live and let Live.

pi_216371
quote:
op 11-06-1999 om 05:12 PM schreef Sniper het volgende:
B. "Sluiten AUB" (tweede posting). Klinkt als: een bevel. Ik vind de reactie van Danny juist correct en in perspectief. Hij is uiteindelijk de moderator en niet Tanjalies.

Dat Danny reageert is terecht. De inhoud van de eerste en tweede reactie vind ik diplomatiek gezien niet sterk. Wat mij betreft had Danny het bij de eerst posting kunnen laten (als advies naar Tanjalies).

Tweede posting direct naar Tanjalies kunnen mailen.

Pain is temporarily, pride is forever!


  zaterdag 6 november 1999 @ 17:47:00 #19
572 Sniper
Gull Catcher
pi_216372
quote:
op 11-06-1999 om 05:28 PM schreef Malony het volgende:
Dat Danny reageert is terecht. De inhoud van de eerste en tweede reactie vind ik diplomatiek gezien niet sterk. Wat mij betreft had Danny het bij de eerst posting kunnen laten (als advies naar Tanjalies).

Tweede posting direct naar Tanjalies kunnen mailen.


Mee eens, mits dat de gebruikelijke gang van zaken is voor Danny. Dus geen uitzondering voor Tanjalies.

Trouwens : voor de ultieme vrijheid (posting-wise) zouden mensen eens moeten kijken op de Baitshop (Delphi). Een verademing!

  zaterdag 6 november 1999 @ 17:53:00 #20
1466 Niekes
De weg weer gevonden naar FOK!
pi_216373
Als Tanjalies niets meer zou posten zou dat een gemis zijn. MAAR ik mis nog meer personen die ik in het begin regelmatig tegen kwam, zoals Serge, Boris etcetra. Ik vind het heel jammer, en hoop dat we niet nog meer "EARLY FOK!kers" kwijt raken. (Ik ben me er toch stiekum aan gaan hechten.) Ik heb nog niet alles doorgenomen dus ben niet op de hoogte van de reden van Tanjalies. Ik ga nu meteen aanstalte maken om alles grondig door te nemen en zie je me daarna neit meer.... dan zal er wel een goede reden voor mijn verdwijntruc zijn!
*** *** *** *** *** *** *** *** ***
Denk verkeerd, als je dat wilt.
Maar denk in elk geval zelf!!!
*** *** *** *** *** *** *** *** ***

  zaterdag 6 november 1999 @ 17:55:00 #21
272 R@b
No-nonsens
pi_216374
Malony en ook een aantal anderen hebben het over mailen
""*Tweede posting direct naar Tanjalies kunnen mailen.*""

Dat vind ik nou net onjuist. Waneer een misverstand hier op het forum ontstaat moet je dat ook in alle openheid oplossen en niet een beetje gaan zitten mailen. Ik zou er raar van opkijken wanneer ik hier iets post en er verschijnt ineens een mail van de operator over de inhoud van mijn post.
Reageren in de topic EN iemand mailen dat kan natuurlijk weer wel.(iets in de trent van ik stuur je nog even een mail om een en ander nader uit te leggen) En of Danny nu wel of niet handig gereageerd heeft doet verder niet zo ter zake in dit geval. Tanjalies kiest er meteen voor om het Forum te verlaten en dat vind ik een zwaktebod


Rob

R@b is inderdaad één van de verschrikkelijkste personen die ik ken.
  zaterdag 6 november 1999 @ 17:55:00 #22
156 Ted
Te kaal voor woorden
pi_216375
Ik heb hier al op gereageerd in 'Danny is zwanger', maar zal het hier herhalen.......Tanjalies, kom toch terug
God only made so many beautiful heads..[br]The rest he covered with hair...[br] ow en click eens op een banner!!!
  zaterdag 6 november 1999 @ 18:26:00 #23
572 Sniper
Gull Catcher
pi_216376
quote:
op 11-06-1999 om 05:47 PM schreef Sniper het volgende:

Trouwens : voor de ultieme vrijheid (posting-wise) zouden mensen eens moeten kijken op de Baitshop (Delphi). Een verademing!


Hier kun je terecht voor whatever: http://www.delphi.com/baitshop/

  zaterdag 6 november 1999 @ 18:31:00 #24
81 JayTaph
The king (als in rolletje)
pi_216377
Serge is op vakantie (volgens Barbarella) en Boris, tja.. die zal wel aan het lessen zijn.. (sorrysorrysorry)

Maar ik mis toch wel een heleboel mensen..

No point in mentioning these bats, I thought. Poor bastard will see them soon enough.
pi_216378
Mijn hemel, ik ben vier dagen niet op 't forum geweest en het lijkt wel of de hel is uitgebarsten.

Tanjalies weg, "We hebben Moor en Voyeur al grotendeels verloren" (citaat Hunter). Ex-veronica forummers? Jongens en meiden, Stippel wordt hier helemaal niet vrolijk van. Ik dacht, kom ff op het forum kijken naar het laatste nieuws. Krijg ik dit soort topics.

Advies aan allen: Laat elkaar nou gewoon in je waarde. Respecteer ieders mening en hou je teentjes kort . En bovenal, voer bruisende, heftige, tennenkrommende, zinnige en onzinnige, saaie, bizarre, psychologische, vlammende, oldie/newbee, en ga zo maar door discussies!

Advies aan sommigen (ook aan mezelf : niet reageren op onzin => topic daalt vanzelf.

Advies aan Danny en Tanjalies: praat 't ff uit, a.u.b.

Don't spoil this beautifull thing!

Je bent pas geslaagd, als je niemand hebt laten zakken...
pi_216379
Het is wel weer een stuk inhoudelijker geworden,na deze actie van Tanjalies.

Ik zou zeggen,weer kijken vanavond en gewoon weer reageren. We weten nu,hoe de Voo aanhangers reageren, laten we dan wat tegengas geven,en ons niet laten overdekken door onkruid.

Beschouw dit als een slechte 'take',die niet uitgezonden wordt.

oo aa
pi_216380
Dan moet je nog wel even uitleggen waar ik aan kan zien wie er een "VOO aanhanger" is
  Moderator zaterdag 6 november 1999 @ 19:33:00 #28
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_216381
Goed idee, om wat forser te 'moderatoren'. FOK is juist leuk om te bezoeken omdat het niveau duidelijk verschilt van andere forums.

Als FOK vervalt tot een zoveelste forum waar je door ik-weet-niet-hoeveel bagger moet ploegen voordat je weer wat moois tegenkomt, dan zal het denk ik snel bergafwaarts gaan.

Aan de andere kant is selectie van topics ook erg moeilijk natuurlijk. Wat is wel een topic 'waard' en wat niet, en wie bepaalt dat.

Ik denk dat het een goed idee is om iets strenger de redigeren, zonder rigide alle topics die niet bloedserieus zijn te sluiten. Zouden er regels te maken zijn waaraan topics moeten voldoen? Wel moeilijk, lijkt me. 'Geen schuttingtaal' is vrij simpel, maar 'geen domme opmerkingen' is al een stuk subjectiever..

Kortom, moeilijk. En over de 'ruzie': Danny was ontactisch maar heeft het m.i. goedgemaakt met zijn laatste posting.

"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_216382
quote:
op 11-06-1999 om 07:33 PM schreef Gert het volgende:
Als FOK vervalt tot een zoveelste forum waar je door ik-weet-niet-hoeveel bagger moet ploegen voordat je weer wat moois tegenkomt, dan zal het denk ik snel bergafwaarts gaan.

Helemaal mee eens Gert.

Misschien is het een idee om aan ieder Topic een categorie te koppelen. De categorieen zouden dan wel fixed moeten zijn, en gemuteerd kunnen worden door de moderators.

Hierdoor kunnen de Forum Lezers "filteren" op categorie of geen filter gebruiken waardoor alle BB topics zichtbaar zijn.

bijvoorbeeld Categorieen:

- Uitzendingen
- Roddels
- Streams
- Literair
- Roddels
- Bewoners

(Beetje de archief opzet van Hunter)

Dus bij elk nieuw topic dat geopend wordt een categorie selecteren.

Hierdoor kan een lezer gericht zoeken naar info zonder zich te storen aan die info waar hij of zij niet op zit te wachten.

Maar uiteraard nog steeds de optie om alle topics van alle categorieen te zien.

Pain is temporarily, pride is forever!


pi_216383
Je hebt gelijk Aernout,in hoe herken je VOO aanhangers,is bij mij dan ook al het in hokjesplaatsenvirus toegeslagen?(waar is het serum hiervoor te koop?,schijnt nogal een veelvoorkomend verschijnsel te zijn). Ik bedoelde natuurlijk de duidelijke reactie van de Forumleden van het opgeheven Vooforum.
oo aa
  zaterdag 6 november 1999 @ 21:18:00 #31
336 Jessicaa
een kaarsje brand voor Danyel
pi_216384
Pffffffff, wat een gezeik zeg.
Als die tanjalies zo gepikeerd is en weg gaat laat hem dan lekker weggaan. Vragen om of die terug komt? Het is toch geen klein kind zeker alhoewel je zou het bijna denken
  zaterdag 6 november 1999 @ 21:48:00 #32
521 ruby
Hell yeah!
pi_216385
Tanjalies, wees niet zo hard voor jezelf en doe weer mee met het forum! In jouw schoenen zou ik nu zweetdruppeltjes op mn voorhoofd hebben vanwege afkickverschijnselen.

Groetjes

Voetjes van de vloer en schud die heupen los!
pi_216386
Ik post bijna nooit iets, maar lees des te meer,sommige reakties vind ik zo stupide dat ik denk, nou, ja zal wel. Mijn helden zijn Moor en TANJALIES. Deze 2 helden heb ik nog nooit betrapt op een onnadenkende stupide reaktie. Hun reakties zetten mij aan het denken. Maar wat lees ik nu??? Tanjalies post niet meer in het fokforum? Wat is het forum zonder Tanjalies? Ik denk dat ik dan ook maar vertrek. Big-brother is totaal ook al niet meer interessant.Wat moet ik nu????
pi_216387
even iets over onzin-topicjes. Af en toe een lollige topic, moet kunnen natuurlijk. Maar misschien Danny ben je een beetje bevooroordeeld en is het moeilijk om als opper-goeroe een onzin-topic te sluiten, waarin je zelf de hoofdrol speelt?
pi_216388
Eh...ff kleine correctie:
quote Hunter:
"We hebben Moor en Voyeur al grotendeels verloren,"... Unquote.

Hunter, beste vriend, ik vrees helaas dat je het nog ff met mij zult moeten doen, want ik ben nog springlevend ! Had het alleen beroepsmatig erg druk laatste dagen.

Wat Tanjalies betreft: mijn eerste reactie was, dat er misschien (ik zeg misschien!) ook iets anders aan de hand zou kunnen zijn, waardoor Tanjalies een gelegenheid van irritatie aangrijpt.. Ik kan het hem alleen niet vragen. Deze adhesie-lijst lijkt ironisch genoeg de polarisatie alleen maar te versterken: "AUB" wordt als 'bevel' gezien, het woord 'privileges' valt erg vaak, enz.enz. Het ene woord blijkt het ander aan te halen, en niet altijd constructief.

Gelukkig zijn we allemaal mensen met heel verschillende redenen voor dat wat we doen. Ik denk dat Tanjalies zelf wel zal weten wat ie doet - en hopelijk uit deze lijst nog wat waardering voor zijn posts kan halen. Verder ook alle begrip voor Danny's overbelasting in deze tijd, en ook af en toe zin in een lolletje.

Laten we gewoon doorgaan met het beste van onszelf eruit te halen: zowel in lol als in argumentering of analyse.

Uw (zoals altijd breedvoerige) Moor, die zich soms ook te pletter ergert, maar dan gelukkig door Voyeur 'ongesteld' genoemd wordt: en dat blijkt te mogen

pi_216389
De stand in de wedstrijd tussen topic; tanjalies kom terug en de topic; Danny is zwanger is op dit moment 34 - 26.

De wedstrijd is nog aan de gang. Komt allen kijken.

pi_216390
Ook ik ben nog steeds newbie, maar zie toch graag topics en reacties van Tanjalies terug!
Luan
  zaterdag 6 november 1999 @ 23:40:00 #38
295 Big Papa
Vader van Rolf en Daphne
pi_216391
Much ado...... Ik wist niet dat er ook digitale lange tenen bestonden.

Tanjalies zit nu gewoon mee te lezen, en verbijt zich om niet te reageren.

Straks heeft iedereen weer lekker geslapen en zijn de tien kleine negertjes weer compleet.

En dan nog: "dicht op het vuur?".
Sabine en Cyrille komen allebei uit Tilburg enne.......ik ook. Al moet ik toegeven dat ik C. al een paar dagen niet meer in de stad gezien heb.

Leve Kim (en Hieke ook wel een beetje........)
  zaterdag 6 november 1999 @ 23:52:00 #39
959 opa
De man met de witte shawl
pi_216392
Tanjalies heeft gekozen.

Tanjalies heeft meegedaan.

Tanjalies heeft gekozen: Voor en tegen.

Wij kunnen slechts zeggen, dat wij gelukkig zijn, dat Tanjalies in ons midden is geweest.

Ab heute geht eine neue Epoche der Weltgeschichte voran, und wir konnen sagen: "Wir sind dabei gewesen".

Hee, Grufti ! Ab! in die Urne !!
pi_216393
Komt Danny nu net als Veronica met een nominatie ronde voor de vervanger van Tanjalies ?

Toch jammer als Tanjalies echt wegblijft .....

  zondag 7 november 1999 @ 01:34:00 #41
882 jooltje
X-file verslaafd
pi_216394
Tanjalies kan nooit lang wegblijven en heeft zich misschien allang weer aangemeld onder een andere naam........(je weet maar nooit)
You know, they say when you talk to God, it's prayer, but when God talks to you, it's schizophrenia!


pi_216395
quote:
op 11-06-1999 om 10:51 PM schreef
Moor het volgende:

....Wat Tanjalies betreft: mijn eerste reactie was, dat er misschien (ik zeg misschien!) ook iets anders aan de hand zou kunnen zijn, waardoor Tanjalies een gelegenheid van irritatie aangrijpt....
....Verder ook alle begrip voor Danny's overbelasting in deze tijd, en ook af en toe zin in een lolletje....


Jip, Moor, weer wijze woorden.

Beste TanjaLies, ik kan me niet voorstellen dat deze botsing met Danny de (enige) rede is dat je rigoreus met posten kapt. Vergeef me mijn bemoeizucht, 'k ben nou eenmaal zo'n typische "Voer voor Psychologen" - exponent...

Maar wat de achtergrond ook moge zijn, als je (tijdelijk ?) niet meer post betekent het dat er nieuwe ruimte in je leven ontstaat (uit eigen ervaring weet ik inmiddels wat voor een beslag dit forum op het dagelijkse bestaan kan leggen).

Ik wens je toe dat de tijd die je nu "overhoud" een dusdanige invulling krijgt dat je leven er alleen maar mooier van wordt.

Nog erg bedankt voor al je stukjes, ik heb ze verslonden!

Wie weet tot ziens.

Aart-Jan

The trick is to keep breathing
  zondag 7 november 1999 @ 03:16:00 #43
553 BAF
Dein gesicht ist mir egal ..
pi_216396
Zo, dan zal ik de eerste zijn ..
Blij dat die ongelofelijke kruikenzeiker weg is .. werd hopelijk zelf ook moe van zijn repeterende inleidinkje ("Ik heb al zooooo vaaaaak gezegd dat ..." of "Ik zei al sinds ..")

Godkelere .. dat meneer ook met regelmaat met een camera op z'n bult loopt, of wat ie dan ook for God's sake mag doen, wil nog niet zeggen dat ie f***ing Lord of the Lemmings is ! Loopt nu een beetje te zeveren, en te janken, maar beseft niet hoe vaak bij het lezen van z'n eerste zin mijn tenen (en met mij vele anderen) dusdanig krom gingen staan, dat ze bijna in zijn gaan groeien ..

Hij had soms best wat te melden, maar dat hufterige arrogante toontje van 'em heeft 'em dus toch de das omgedaan .. ook bij Danny blijkbaar.

En mjah, dan is het een hele vent door te gaan janken ja ...

Brr .. 48 (was ie toch) en dan nog zo'n sociale hork zijn. Tsk tsk ...

Tanja .. het ga je goed ..


-------------------------------------------
"Met 16 : 9 bedoel je natuurlijk 16mm"

[Dit bericht is gewijzigd door BAF (Datum 07 November 1999).]

pi_216397
Flapdrol.
  zondag 7 november 1999 @ 03:38:00 #45
553 BAF
Dein gesicht ist mir egal ..
pi_216398

Mjah ...

  zondag 7 november 1999 @ 03:41:00 #46
798 voyeur
bemoeit zich
pi_216399
Moor, iedereen heeft recht op zijn mening en zeker als die beargumenteerd weergegeven wordt. Kritisch denken is wat ons allen bindt in Fok. Straf dan niet onbeargumenteerd af. Oneliners als 'Flapdrol!' misstaan je.
(tenzij je weer ongesteld bent; korte cyclus ?' )
Here we are now, entertain us.
  zondag 7 november 1999 @ 03:43:00 #47
553 BAF
Dein gesicht ist mir egal ..
pi_216400
Heeft Tanja nu ook als user tekst Fok!-Off ??

Ik hou op, heb me punt al duidelijk gemaakt .. on with the show

[Dit bericht is gewijzigd door BAF (Datum 07 November 1999).]

pi_216401
Moor, ik heb de boeken er nog even op nageslagen en het staat er inderdaad:

"BAFlof-reactie" - dwangmatig schelden

The trick is to keep breathing
pi_216402
quote:
op 11-07-1999 om 03:41 AM schreef voyeur het volgende:
Moor, iedereen heeft recht op zijn mening en zeker als die beargumenteerd weergegeven wordt. Kritisch denken is wat ons allen bindt in Fok. Straf dan niet onbeargumenteerd af. Oneliners als 'Flapdrol!' misstaan je.
(tenzij je weer ongesteld bent; korte cyclus ?' )

Voyeur, mijn cyclus is 56 dagen.
Ik heb enkel poster's ondertitel geciteerd, en beargumentering daarvan ligt bij posters eigen keuze van die ondertitel.
Ik wil wel mijn eigen observatie geven (los van posters post) dat ik nimmer een
"hufterig arrogant toontje van 'em" (Tanjalies) heb waargenomen,
en dat me dat gezeik in deze thread onnoemelijk de keel uithangt!
En vooral de dubbele moraal om in naam van 'democratie' hier de meest kwetsende stemmingmakerij maar te tolereren, en dan nog wel volledig "off topic" in een adhesie-betuigings-oproep (zie titel van deze topic). Beargumenteerd genoeg, Voyeur ?

PS: en je ziet, poster heeft onmiddellijk zijn ondertitel veranderd. Msg. received.

[Dit bericht is gewijzigd door Moor (Datum 07 November 1999).]

pi_216403
euh gebeurt er niks meer in big brother?
Mooi rood is niet lelijk,maar ik word er zo woest van.


  † In Memoriam † zondag 7 november 1999 @ 04:37:00 #51
1576 BwennieBren
1 + 1 = 11
pi_216404
quote:
op 11-07-1999 om 03:16 AM schreef BAF het volgende:
Zo, dan zal ik de eerste zijn ..
Blij dat die ongelofelijke kruikenzeiker weg is .. werd hopelijk zelf ook moe van zijn repeterende inleidinkje ("Ik heb al zooooo vaaaaak gezegd dat ..." of "Ik zei al sinds ..")

Godkelere .. dat meneer ook met regelmaat met een camera op z'n bult loopt, of wat ie dan ook for God's sake mag doen, wil nog niet zeggen dat ie f***ing Lord of the Lemmings is ! Loopt nu een beetje te zeveren, en te janken, maar beseft niet hoe vaak bij het lezen van z'n eerste zin mijn tenen (en met mij vele anderen) dusdanig krom gingen staan, dat ze bijna in zijn gaan groeien ..

Hij had soms best wat te melden, maar dat hufterige arrogante toontje van 'em heeft 'em dus toch de das omgedaan .. ook bij Danny blijkbaar.

En mjah, dan is het een hele vent door te gaan janken ja ...

Brr .. 48 (was ie toch) en dan nog zo'n sociale hork zijn. Tsk tsk ...

Tanja .. het ga je goed ..


Ik als newbie ging al bijna huilen :')van al die berichtjes over het vertrek van Tanjalies, en toe was U daar! Een flapdrol? Maar dan wel een met een eerlijke mening.....

Ik ben niet labiel. Ik ben emotioneel flexibel.
pi_216405
Moor, over het algemeen waardeer ik je bijdragen, maar ik krijg wel de indruk dat je de neiging hebt meningen die niet overeenstemmen met de jouwe ofwel te negeren ofwel de grond in te boren. Dit vind ik toch niet helemaal eerlijk en, zeker op grond van de genuanceerdheid van je overige posten, had ik dit niet van jou verwacht. Interpreteer ik dit verkeerd of is het echt zo?
pi_216406
Dit topic bevat meer dan 50 posts en gaat gesloten worden.

Deel II is inmiddels geopend. De titel is "TanjaLies weg.... we missen hem II"

Graag daar jullie verdere reacties.

The trick is to keep breathing
  zondag 7 november 1999 @ 11:02:00 #54
1365 The MarK
BigBadMotherFokker
pi_216407
Tanjalies kon alleen niet zo goed Nederlandsch...


-----
Èd kèn nèd!!

BigBadMotherFokker
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')