of nog erger, jouw vinger in zijn kont.quote:Op donderdag 5 juni 2008 09:38 schreef Timmai het volgende:
hij is je aan het voorbereiden op de vinger in je kont.
quote:Op donderdag 5 juni 2008 09:39 schreef Timmai het volgende:
[..]
of nog erger, jouw vinger in zijn kont.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het roept inderdaad associatie met pijpen op. Iets anders kan ik niet bedenken....
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
precies, het moet wel voelen alsof je lekker een beetje in je kipje dr slipje aan het dippen bent, niet alsof je je tengels in een teiltje lauw afwaswater stopt.quote:Op donderdag 5 juni 2008 09:57 schreef Dipkip het volgende:
Misschien gewoon een prettig gevoel, vingertoppen zijn best gevoelig. Je moet er wel wat mee doen he TS, niet gewoon maar dr in laten hangen alsof je een vis aan een haakje bent.
quote:Op donderdag 5 juni 2008 09:57 schreef Dipkip het volgende:
Misschien gewoon een prettig gevoel, vingertoppen zijn best gevoelig. Je moet er wel wat mee doen he TS, niet gewoon maar dr in laten hangen alsof je een vis aan een haakje bent.
Ze wil er een tweede gast bij.quote:Op donderdag 5 juni 2008 11:21 schreef Cyberchill het volgende:
Mijn vriendin heeft juist vaak de neiging haar vinger in mijn mond te stoppen... Hoe zit dat dan
Whehehe.quote:Op donderdag 5 juni 2008 09:37 schreef Armageddon het volgende:
Dumpen die handel. Straks stopt ie nog vingers in je oren.
quote:Op donderdag 5 juni 2008 09:37 schreef Armageddon het volgende:
Dumpen die handel. Straks stopt ie nog vingers in je oren.
Je vriendin is geboren als Henk.quote:Op donderdag 5 juni 2008 11:21 schreef Cyberchill het volgende:
Mijn vriendin heeft juist vaak de neiging haar vinger in mijn mond te stoppen... Hoe zit dat dan
CHOMP!quote:Op donderdag 5 juni 2008 15:50 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Wat doe je ermee dan als je het een rare actie van em vindt? Beetje lafjes aan sabbelen?
quote:Op donderdag 5 juni 2008 09:37 schreef Armageddon het volgende:
Dumpen die handel. Straks stopt ie nog vingers in je oren.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
das niet erg hoor... maar dat moet jij nog ervaren begrijp ikquote:Op donderdag 5 juni 2008 09:39 schreef Timmai het volgende:
[..]
of nog erger, jouw vinger in zijn kont.
quote:
Ik zag het soms wel eens in een pornofilm, maar ik (man) heb daar de lol nooit echt van begrepen. Alsof je tijdens het neuken opeens vis-aan-de-haak gaat spelen, of alsof je haar temperatuur opneemt met je vinger.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 19:28 schreef WalkingDisaster het volgende:
Ik (man) vind het inderdaad erg geil om mn vinger tijdens het sexen in haar mond te doen
Nou als ze aan je oren komen ren je hard weg promise?quote:Op donderdag 5 juni 2008 09:37 schreef Armageddon het volgende:
Dumpen die handel. Straks stopt ie nog vingers in je oren.
Hehe, toch nog even gelachen voor het slapen gaan.quote:Op zondag 8 juni 2008 00:46 schreef doppelgänger het volgende:
[..]
Ik zag het soms wel eens in een pornofilm, maar ik (man) heb daar de lol nooit echt van begrepen. Alsof je tijdens het neuken opeens vis-aan-de-haak gaat spelen, of alsof je haar temperatuur opneemt met je vinger.Het heeft iets absurds, maar goed das mijn mening..
Misschien dat sommige mannen het associeren met dominantie ofzo, maar dan vind ik bijv. beetje aan haar haar trekken of haar stevig bij d'r nek pakken toch geiler..
ahahahaquote:
Baby geluiden zijn dan weer een heel erge afknapperquote:Op zondag 8 juni 2008 03:24 schreef Houtspeer het volgende:
Dat ziet er schattig uit. Baby°achtig. Klinkt erg, maar ghet us onschuldig.
Goe Goe (Baby geluid'
Het ligt er gewoon aan waar die vinger eerst geweest is, misschien wilde hij gewoon dat je je eigen geilheid proefde, dan is het natuurlijk wel te hopen dat ie eerst in jouw poes geweest is en niet in zijn eigen kont.quote:Op donderdag 5 juni 2008 09:36 schreef Monique20 het volgende:
Ik heb sinds een paar weken weer een nieuwe scharrel. Als hij heel geil is stopt hij tijdens de seks vaak z'n vinger in mijn mond. Nu deden eerdere vriendjes dat ook wel eens..
Dat roept bij mij de vraag op:
Wat vinden mannen hier nou precies zo geil aan? en waarom? Is het de associatie met pijpen?
Kan me niet voorstellen dat 1 van ons beide er geil van wordt als ik mijn vinger in zijn mond zou stoppen
Ja idd, mijn huidige vriend doet dit ook, hij heeft mij eerst gevingerd en duwt dan zijn vingers in mijn mondquote:Op zondag 8 juni 2008 14:32 schreef klipper het volgende:
[..]
Het ligt er gewoon aan waar die vinger eerst geweest is, misschien wilde hij gewoon dat je je eigen geilheid proefde, dan is het natuurlijk wel te hopen dat ie eerst in jouw poes geweest is en niet in zijn eigen kont.
doe ik ook vaakquote:Op zondag 8 juni 2008 14:36 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Ja idd, mijn huidige vriend doet dit ook, hij heeft mij eerst gevingerd en duwt dan zijn vingers in mijn mond
niks mis meequote:Op zondag 8 juni 2008 14:36 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Ja idd, mijn huidige vriend doet dit ook, hij heeft mij eerst gevingerd en duwt dan zijn vingers in mijn mond
volgens mij iets met brazilië toch?quote:Op donderdag 5 juni 2008 15:45 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Alleen mods voelen de humor van Armageddon, 'nuff said.
Oh, en hij wou waarschijnlijk gewoon het harde snotje onder z'n nagel kwijt [ afbeelding ].
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |