ik zit met de volgende situatie. ik ben HBO student voltijd en sta daarnaast 30upw op contract bij een bedrijf (waar ik 24u pw werk, en 6u extra krijg ivm een hoog saldo overuren)
Nou is de kans zeer groot (zeg maar bijna zeker) dat ivm tegenvallende inkomsten en reorganisatie ik dus niet mijn contract onbepaalde tijd krijg. (heb daar nu al een 0.5jr, 1.0jr en 1.5jr contract erop zitten).
Ik ontvang geen standaard stuffi meer, alleen een lening van 500e/ maand. ik woon op mezelf in een eigen appartement en bem ook met alles zelfstandig. waardoor ik dus zeker extra inkomsten nodig heb.
Nou heb ik dus 2 vragen:
-heb ik recht op een uitkering? (ik zal mijn uiterste best doen om andere baan te vinden uiteraard)
-is het wettechnischmogelijk om - indien beide partijen er schriftelijk mee accoord gaan - opnieuw een 1 of 1.5jr contract te tekenen? of moet ik dan perse 3mnd uit dienst?
Kijk, het is niet zo dat ik niet in het team pas, ik niet goed functioneer etc. het is puur dat het hoofdkantoor gezien de financiele situatie geen contracten onbepaalde tijd uitgeeft.
In training for a 3.8k swim, 180k bike and a 42.195k run
- The marathon is 20 miles of hope, and 6.2 miles of reality - Cameron Brown