quote:
Ja maar als je buiten de randstad woont haat iedereen je sowieso.quote:Op woensdag 14 mei 2008 12:01 schreef kippiej het volgende:
Zolang je je maar buiten de randstad bevindt, zul je verbaasd staan over de goedheid van de mens
Omdat die oude man anders misselijk wordt, en misschien wel z'n gangstaoutfit onderkotst.quote:Op woensdag 14 mei 2008 14:37 schreef DSS24 het volgende:
Wat mij pas verrastte, was toen er een oude man in de tram kwam en duidelijk niet kon blijven staan er echt zo'n gangsterneger als enige opstond voor die ouwe.
Geef eens een mooi voorbeeld van de goedheid bij jullie in Duitsland dan?quote:Op woensdag 14 mei 2008 12:01 schreef kippiej het volgende:
Zolang je je maar buiten de randstad bevindt, zul je verbaasd staan over de goedheid van de mens
DAt bellen is me iets te overdrevenquote:Op woensdag 14 mei 2008 15:13 schreef Weltschmerz het volgende:
Ik vind het eigenlijk niet meer dan normaal om iemand te helpen die hulp kan gebruiken. Immers, als ik zelf een keer hulp zou kunnen gebruiken zou ik dat ook prettig vinden dus doe ik dat.
Laatst nog, vroeg een jongen mij de weg want hij had een sollicitatiegesprek, ik wist het niet, maar dan bel ik even iemand die het wel weet. Kleine moeite.
Normaal gesproken voor mij ook, maar omdat hij op gesprek moest en ik meteen iemand wist die het bedrijf wel zou kennen en ik die toch vaak aan de telefoon heb, was het een kleine moeite voor een groot plezier.quote:
Heb je haar meteen ff een goede beurt gegeven?quote:Op woensdag 14 mei 2008 19:38 schreef Queen_Minny het volgende:
Een paar jaar geleden toen ik de hond aan het uitlaten was begon het onverwachts te gieten van de regen. En ik liep in het park. Dus snel omdraaien en richting huis lopen.
Toen ik een woonwijk inliep nodigde een oudere dame me uit om bij haar binnen te schuilen tot de bui over was. Handdoekje voor mij en de hond, en een kop koffie om op te warmen.
Ze had je beter een touw/ scheermes kunnen geven.quote:Op woensdag 14 mei 2008 14:01 schreef kyraaa het volgende:
Ik was verrast toen ik huilend in de trein zat te bellen met mijn halfzus, omdat ik weggelopen was van huis na een fikse ruzie met mijn moeder, en mijn telefoon uitviel omdat ik geen beltegoed had.
Een vreemde vrouw kwam vanuit het niets, gaf mij een beltegoedkaart van 20 euro en zei me dat alles goed zou komen en dat ik die kaart harder nodig had dan zijOverigens is dit 6 jaar geleden in de randstad gebeurd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |