Daar gaat een heel gezin, gok ikquote:Ongeval A73 Beuningen: vier doden
BEUNINGEN - Bij een ongeval op de A73 bij Beuningen zijn maandagochtend vier doden gevallen.
Een auto met caravan kwam op de snelweg in botsing met een vrachtwagen en vloog daardoor in brand. Vier inzittenden van de personenwagen, overleefden het ongeval niet.
Op de A73 richting Nijmegen staat momenteel een lange file. De snelweg is in beide richtingen afgesloten. Het verkeer wordt omgeleid.
Lekkage -> accu/vonk = vlam.quote:Op maandag 5 mei 2008 12:29 schreef DroogDok het volgende:
Wel bizar dat een auto na een botsing "zomaar" in brand vliegt.
Waar woon je? Ik heb hier in Haps namelijk niks gehoord maar collega van me uit Sint Hubert wel (zouden ze toch hierdoor zijn moeten gekomen)quote:Op maandag 5 mei 2008 12:30 schreef pvc_boer het volgende:
Zou goed kunnen.
De voorste truck stond er ook al de hele tijd stil, maar was niks aan te zien.
De achterste.... foto zegt genoeg, die vlamde helemaal uit.
Van een auto en caravan heb ik nik sgezien, terwijl ik er vrij snel was.
Was van plan boodschappen te gaan doen, hoorde sirenes zag een helicopter vliegen en een enorme rookontwikkeling.
Ik als nieuwschierige hond, moest daar natuurlijk even gaan kijken, en ben naar huis gegaan met het idee, ach een vrachtwagen, hopelijk niemand gewond.
Lees je dit [ afbeelding ]
Net of hun dat kunnen ruikenquote:Op maandag 5 mei 2008 12:56 schreef Niek. het volgende:
[ afbeelding ]
![]()
Lekker als gezinnetje ramptoeristje spelen.... Wat is er leuk aan een dodelijk ongeluk?
Tsja, zoiets trekt nu eenmaal de aandacht. Zeker als je tig sirenes hoort; waren behoorlijk wat oproepen als ik P2000 zie...quote:Op maandag 5 mei 2008 12:56 schreef Niek. het volgende:
[ afbeelding ]
![]()
Lekker als gezinnetje ramptoeristje spelen.... Wat is er leuk aan een dodelijk ongeluk?
Niet iedereen gaat met dezelfde gedachtes kijken.quote:Op maandag 5 mei 2008 12:56 schreef Niek. het volgende:
[ afbeelding ]
![]()
Lekker als gezinnetje ramptoeristje spelen.... Wat is er leuk aan een dodelijk ongeluk?
quote:Gezin vindt de dood bij ongeval A73
BEUNINGEN - Een ongeval op de snelweg A73 ter hoogte van Beuningen heeft maandagochtend aan een gezin met twee jonge kinderen het leven gekost. De vier slachtoffers waren de inzittenden van een personenauto met caravan die in botsing kwam met een vrachtwagen.
De personenauto werd van achteren aangereden en vloog daarop in brand. De brand ontstond volgens omstanders doordat een gasfles in de caravan achter de personenauto ontplofte. Door de explosie ontstond meteen een heftige brand in de caravan, in de cabine van de vrachtwagen en in de personenauto.
Inzittenden van achterop komende auto's probeerden de vier gezinsleden uit de brandende auto te bevrijden, maar konden het wrak niet bereiken vanwege de hitte.
De Duitse vrachtwagenchauffeur overleefde het ongeluk. Hij werd naar het Universitair Medisch Centrum St Radboud in Nijmegen overgebracht. Hoe hij eraan toe is, kon de politie nog niet zeggen.
Het ongeluk gebeurde ter hoogte van Beuningen in de richting Druten. De rijbanen richting knooppunt Ewijk zijn afgesloten. Omdat nog volstrekt onduidelijk is hoe het ongeluk kon gebeuren, zal de politie naar verwachting nog uren bezig zijn met onderzoek.
Ja, dat is het ergste nu jaquote:Op maandag 5 mei 2008 13:10 schreef Dutch_Nelson het volgende:
Nu krijg je weer een file van hier tot tokio natuurlijk.
Kunnen ze niet gewoon die vrachtwagens aan de kant zetten en dat puin naar de noodbaan vegen?
Ook meteen verlost van ramptoeristen van mensen die de andere kant op moeten.
quote:'Hij wilde steeds weer naar de brandende wagens'
Ronny Verwaaijen moest vol in de remmen toen voor hem het noodlottige ongeval op de A73 plaatsvond, waarbij maandagochtend een gezin om het leven kwam.
Zijn vrouw Sandra en de kinderen zaten bij hem in de auto. Sandra: "We zagen voor ons rook." Ze sprong uit de auto en rende naar de brandende caravan, personenauto en vrachtwagen. "Een man hield me tegen. Hij vertelde dat hij had geprobeerd het achterportier van de auto te openen. Maar de deuren zaten op slot. Hij hoorde de kinderen in de auto huilen en schreeuwen. Daarna vloog de auto zo snel in brand dat hij er niet meer bij kon."
Toen Sandra bij het ongeluk kwam, stond de personenauto al in brand. "Ik heb in die paar minuten wel twee, drie explosies gehoord."
De vrachtwagenchauffeur zat nog in de brandende cabine. "We hebben de chauffeur uit de brandende cabine kunnen redden. Zijn handen en gezicht zaten onder het bloed. Hij was helemaal over de toeren. Hij wilde steeds weer naar de brandende wagens. We moesten hem tegenhouden."
bah, wat akelig zeg...quote:Op maandag 5 mei 2008 14:00 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://www.gelderlander.n(...)brandende-wagens.ece
[..]
quote:Hij vertelde dat hij had geprobeerd het achterportier van de auto te openen. Maar de deuren zaten op slot. Hij hoorde de kinderen in de auto huilen en schreeuwen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |