Vaste inleiding:
Posts hier al je stream waarnemingen voor al die mensen die nu geen toegang hebben.
Eeuwige dankbaarheid zal je deel zijn!
Het lijkt mij toch verwarrend, alle stream-topics dezelfde naam geven. Vooral later bij het terugzoeken. Uit huishoudelijk oogpunt lijkt "Streams verslag actueel I" , "... II", etc. me wel wat, zoals bij Voer voor Psychologen. Ik zie vanavond na je corvee wel of je het een goed idee vond.
[Dit bericht is gewijzigd door wich (Datum 04 November 1999).]
rtsp://bb20.veronica.nl:554/xwznvYzXencoder/stream244.rm
kan dus geen streamverslag doen
[Dit bericht is gewijzigd door Maja (Datum 04 November 1999).]
15.29 Ruud, Maurice en Karin zitten op het tuinbed buiten en praten over vriendschappen.
Karin verteld dat ze verdrietig was omdat ze zich even alleen voelde in het huis maar ze kon gelijk na de tranen goed relativeren en verteld dat ze eigenlijk helemaal niet alleen is, Ze zegt: "er zijn thuis mensen die om me geven en dat ze in gedachten bij me zijn, op die wijze hou ik mezelf staande in het huis".
Ze heeft een gesprek gehad met "Hans", dat heeft haar goed gedaan.
" ik mis ze ook zeg joh he", zegt Ruud. HIj blijkt duidelijk even erg serieus te zijn als ze praten over Bibi en Trudie.
De aankomende nominaties worden even besproken en ze zien er tegenop. Ruud: " we zijn al zo een hechte groep joh he en het wordt steeds moeilijker", hij duidt duidelijk op het nomineren van Cyrieledinges en anouk, hoe erg het ook moet zijn, dat lijkt hem het beste.
Verder zie ik meer kippen als in het begin???...zouden ze geen eieren meer uit het hok halen , want ik zie opeens een haan rondlopen. Of hebben ze het uit voorzorg gedaan omdat Anouk wel een lekker kippetje lust
, ze heeft zelfs al kippepantoffels aan.....
15.37 Anouk en Cyrille komen erbij, je kunt duidelijk zien dat ze er moeite mee hebben om in de groep te komen, ze lopen wat "alleen" de tuin in.
Tja nomineren lijkt me de beste oplossing
K: "we hebben een morele oppepper nogig"
K heeft net aan Bart z'n piercing getrokken. Nou ja iedereen zit lekker te babbelen door elkaar heen.
Heel tiepisch: K, M en R op het bed gezellig aan het babbelen.
C en A een meter daarvandaan op een houten blok ofzo een beetje naar het groepje kijkend....hoezo opnemen in de groep?
Ze hebben duidelijk moeite om in de groep te komen. Helaas kan ik het niet laten zien omdat html code niet mag??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |