Zo houden we mede de topic-lijst kort(er) !
Snel tikken loont niet altijd ( Tpoic=Topic )
Sorry hievoor !
Sluit
quote:Da's erg diep win2k.
op 11-03-1999 om 08:41 PM schreef Windows2000 het volgende:
Tja, Cyrille is wat je noemt: Niet te geloven (lees: niet te geleuven / herleiden naar natte gleuven)
p.s. Verzin snel een leuke
Doegidag
quote:
op 11-03-1999 om 09:55 PM schreef Arcee het volgende:
Volgende week donderdag loopt ze met haar koffertje weer terug naar de studio alwaar een ongeïnspireerde Rolf haar met open armen zal ontvangen.
Zo'n vermoeden heb ik nou ook, volgens mij houdt ze het nooit lang vol daar.
Misschien stapt ze zelf wel op, kan er weer een nieuwe persoon het Big Brother huis betreden
...Op den duur zijn haar beauty case spulletjes op en dan?
quote:
op 11-03-1999 om 09:55 PM schreef Arcee het volgende:
Volgende week donderdag loopt ze met haar koffertje weer terug naar de studio alwaar een ongeïnspireerde Rolf haar met open armen zal ontvangen.
Jaha! Haar koffertje helemaal volgepropt met verfspullen... Ze vindt zichzelf volgens mij errug leuk en /interessant. Wat een glitterkleren had ze vanavond aan niet?
quote:
op 11-03-1999 om 10:17 PM schreef Carv het volgende:
Zo'n vermoeden heb ik nou ook, volgens mij houdt ze het nooit lang vol daar.
Misschien stapt ze zelf wel op, kan er weer een nieuwe persoon het Big Brother huis betreden...Op den duur zijn haar beauty case spulletjes op en dan?
Dan gaat ze verder met de verfdoos die Bianca heeft achtergelaten van haar muurschildering.
Schoof een kleine 100 gulden per 4kwartier.
En geloof me het is absoluut een doorgedraaid mens die niet vies is van aandacht. Oftwel geef me een zeepkist en ik maak er een podium van.
Niks leuks voor de bewoners meebrengen en wel lopen zeiken over de beautycase die niet mee mocht. Types als zij vervuilen de ether en de kabel al veel te lang. Sabine is niet voor niets weggestemd!
Wat is er nou het probleem aan Cyrille.
Ok, ze is dan misschien een beetje camerageil, en ze loopt er ook flink mee te koop dat ze veel op het podium heeft gestaan enzo. Maar geef toe, het is toch een lekkere indo-chick, of niet soms??? Zo'n wijffie maakt die gasten in dat huis hardstikke horny man, ja toch?? FF wat leven in de brouwerij misschien.
Mayby I'm wrong, we'll see.
"waar is m'n sabientje nou gebleven en ik moet die 250k hebben om haar te imponeren als ik haar in januari zonder camera's ga ....."
quote:
op 11-04-1999 om 02:54 PM schreef binky het volgende: W. van Kooten(ik heb geen idee wie dit is)
Zover ik weet is hij (slechts) de grootste platen baas in Nederland (en in amerika doet hij ook een hoop) Voluit Willem van Kooten
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |