Oeps sorry heb je gelijk in was even vergeten dat daar ook een forum over is.quote:Op zondag 27 april 2008 10:57 schreef Godlike02 het volgende:
> CUL
no problemquote:Op zondag 27 april 2008 10:59 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Oeps sorry heb je gelijk in was even vergeten dat daar ook een forum over is.
Ok zal eens kijken bij de poelier..vandaag wordt toch niets hoor net dat we geen braadslee hebben voor in de ovenquote:Op zondag 27 april 2008 11:34 schreef mounirk het volgende:
Het is beter om een kip bij de slager te kopen dan zo'n kippetje
braadt veel beter.
Uit eigen ervaring.
Nee daar bedoelt hij die ¤3,99.- dingen mee.quote:Op zondag 27 april 2008 12:01 schreef Lienekien het volgende:
Een kip in het plastic, is dat toevallig een braadzak? Dan kun je die kip namelijk in die zak in de oven doen. Dan krijg je dus een gebraden kip.
Enne, een braadslee is niet per se nodig, hoor. Een ovenschaal kan ook.
Ja zo'n braadzak ding...die kun je dus gewoon in de oven / grill doen terwijl deze in de zak blijft zitten?quote:Op zondag 27 april 2008 12:01 schreef Lienekien het volgende:
Een kip in het plastic, is dat toevallig een braadzak? Dan kun je die kip namelijk in die zak in de oven doen. Dan krijg je dus een gebraden kip.
Enne, een braadslee is niet per se nodig, hoor. Een ovenschaal kan ook.
Als je zeker weet dat het een braadzak is, dan kan 'ie volgens mij met braadzak en al in een ovenschaal in de oven. Niet de grillstand gebruiken, daar is de zak niet tegen bestand.quote:Op zondag 27 april 2008 12:10 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Ja zo'n braadzak ding...die kun je dus gewoon in de oven / grill doen terwijl deze in de zak blijft zitten?
Dus dan hoeft er geen bak onder?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |