Te laatquote:Op zondag 12 oktober 2008 23:40 schreef Maeghan het volgende:
Mijn vriend wil geen tweede keer en ik wel. Heeft er iemand zin om met mij mee te gaan tussen nu en uiterlijk begin december? Ik wil wel beneden zitten en vooraan.
ik weet wel wanneer:quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 14:47 schreef automatic_ het volgende:
Ik heb Les Miserables in, ik dacht, augustus gezien en alleen Celiné was er niet bij. Ik zal, waarschijnlijk, nog wel een keer gaan, maar heb nog géén idee wanneer
denk 't niet hoor. ik heb deze eergisteren besteld en we zitten nog op rij 5. kwestie van ff bellen of gewoon even op www.luxortheater.nl kaartjes proberen te reserveren. Dan zie je meteen welke plaatsen je krijgt.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 15:42 schreef motorbloempje het volgende:
die voorstelling is zeker al uitverkocht
of nie?
Geen idee. Ik hoop het eigenlijk wel, want Freek is imo de beste uit de hele cast. Maar goed, dat zie ik op die dag zelf wel. Is de tweede keer dat ik bij de laatste voorstelling van Les Mis ben. De vorige keer in het circustheater (dat zal een jaar of 20 geleden zijn zo'n beetje) was ik er ook al bij. Toen nog zonder knorretje trouwensquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 15:55 schreef motorbloempje het volgende:
ah k, nice, ga even overwegen om nog een keer te gaan, want vind eigenlijk dat mn vriend 'm ook wel gezien moet hebben
alleen zal Freek wel niet meer meedoen door Joseph?
Als ik nu kaarten reserveer krijg ik rij 11 aangeboden. Da's op zich niet slecht. Da's denk ik de eerste rij van het tweede deel. Geen idee hoe het met gezichtsuitdrukkingen zit op die rij. Ik weet wel dat ik alleen nog maar parterre wil zitten. Eerste keer zaten we rij 25 ofzo en dat was kut. Zagen geen reet. De tweede keer zaten we op rij 3 (volgens mij heette dat rij 6 ofzo omdat ze niet bij 1 beginnen met tellen). Nu dus rij 5, wat dan ws de tweede rij stoelen is.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 16:07 schreef motorbloempje het volgende:
4 januari was wel een makkelijke datum, want dan zijn we toch bij mn ouders in Den Haag de dag ervoor, dus kwam mooi uitmet de motor naar Rotterdam was toen begin deze maand al ijskoud
ik zal het vanavond eens rustig voorstellen
maar wil ook niet weer zo ver weg zitten. Zat vorig keer 'eerste rang' maar wel op rij 20 ofzo? Dus zag nog steeds geen gezichtsuitdrukkingen
Lea Salonga is echt heel erg goed. In Miss Saigon was ze ook geweldigquote:Op maandag 29 september 2008 22:33 schreef Danny het volgende:
[..]
mwoa, er zijn er nog wel een paar die niet te overtreffen zijn door de Nederlandse cast.
Lea Salonga, Michael Ball, Ruthie Henshall
Maar Wilkinson en Quast zijn natuurlijk ook gewoon geweldig in hun rollen...
Ik heb inderdaad ook nog snel kaartjes gekocht met die codequote:Op vrijdag 31 oktober 2008 16:39 schreef Danny het volgende:
[ afbeelding ]
Eerste keer was dus stalles rechts op rij 14. Dat was al niet echt een denderende plek. Prima zicht op het podium hoor, maar gezichtsuitdrukkingen ho maar.
Tweede keer bleek rij 7 te zijn was dus effectief rij 4 was. We hadden 3 rijen mensen voor ons.
Nu rij 5 met dus maar 1 rij mensen voor ons als het goed is
Overigens is er momenteel een kortingscode actief. Mocht iemand in November willen op woensdag, donderdag of zondag (middag of avond) dan is er voor eerste en tweede rang een korting van 50%. Moet je telefonisch reserveren en dan een code doorgeven. Die code post ik hier niet omdat in het verleden al eens dergelijke codes geblokkeerd zijn, maar als je echt interesse hebt en even een pm doet wil ik je die code wel even doorgeven. IPV 65 euro betaal je dan nog 32,50 per kaartje.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |