Rumille = toffe gozertquote:Op dinsdag 15 april 2008 20:32 schreef Rumille het volgende:
Ik vind Remco gewoon een hele aardige vent![]()
.
quote:Op woensdag 16 april 2008 15:26 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Ik zát net op school, ben eruit gestuurd bij Nederlands..
De leraar zei dat het muisstil was... mijn reactie: "Dan maken die muizen toch wel een teringherrie"
Toen mocht ik m'n tas inpakken en weg![]()
![]()
ik vind het een heldenopmerkingquote:Op woensdag 16 april 2008 15:26 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Ik zát net op school, ben eruit gestuurd bij Nederlands..
De leraar zei dat het muisstil was... mijn reactie: "Dan maken die muizen toch wel een teringherrie"
Toen mocht ik m'n tas inpakken en weg![]()
![]()
ik vond m ook geweldigquote:
Jensen got pwnd!quote:Ex-tbs'er bij Jensen blijkt acteur
Niet Richard B., maar een acteur in de uitzending van Jensen.
ALMELO (ANP) - Het Almelose bedrijf Huur Een Acteur heeft dinsdagavond RTL-presentator Robert Jensen in de maling genomen. Jensen had in zijn uitzending een interview met ex-TBS'er Richard B. Maar die had geen zin om zelf in de uitzending te komen en huurde via het Almelose bedrijf een acteur in.
Uitgeverij Ribem, die het boek van Richard B. publiceerde, heeft bevestigd dat het om een acteur ging.
De redactie van Jensen wist van niets, meldt een woordvoerder van Ribem. " We hebben wel tien keer aangegeven dat Richard niet herkenbaar in de uitzending wilde komen, maar de redactie bleef aandringen. Toen hebben we maar een acteur gestuurd", aldus de zegsman.
De acteur in kwestie was Leon van Waas, die onder meer figureerde in films als Zwartboek. Hij zou in één dag zijn klaargestoomd voor de rol. " We deden het natuurlijk om Richards boek te promoten, maar ook om Jensen in de zeik te nemen", verklaarde de woordvoerder.
www.tctubantia.nl
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |