abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  FOK!fossiel dinsdag 2 november 1999 @ 13:39:00 #1
1455 Keroppi
kool kikker
pi_213083
Wat nou, afgesloten van de buitenwereld!
Iedereen kan in en uitlopen en er komen mensen bij die weer weglopen.
Het zou toch leuker zijn als je niet weg mocht.
Lijkt me hardstikke leuk om die mensen (zoals Tara) honderd dagen weg te zien kwijnen.

Ps: te lange berichtjes zijn saai en worden niet gelezen. Keep it short!

Chick on a mission
  dinsdag 2 november 1999 @ 13:41:00 #2
1033 Dr.Love
Newbie sinds 1991
pi_213084
quote:

Ps: te lange berichtjes zijn saai en worden niet gelezen. Keep it short!


Sukkel!

Bemint eer ge bezint
pi_213085
Inderdaad Sukkel!!!!
In een leeg hoofd kan veel verstand
  dinsdag 2 november 1999 @ 13:54:00 #4
631 GHaven
Dementerende borstenbetaster.
pi_213086
Hoi Keroppi,

Ik vind je geen sukkel hoor. Welkom op het Fok!forum.

quote:
op 11-02-1999 om 01:39 PM schreef Keroppi het volgende: Lijkt me hardstikke leuk om die mensen (zoals Tara) honderd dagen weg te zien kwijnen.

Dat lijkt me iets te veel van het goede. Een samenvatting van een half uur lijkt me voldoende.

Haalt gelijk bij rechter.
pi_213087
Goed mischien geen sukkel, maar niet alle lange berichten zijn saai en ze worden zeker door mij in ieder geval gelezen.
Ik moet je zeker gelijk geven dat het in en uit geloop een beetje de spuigaten uitloopt, van het originele idee is verder weinig over.
Ik hoop dat dit niet te lang is!!!
In een leeg hoofd kan veel verstand
pi_213088
Tot nu toe gaat het nog met dat in en uitlopen, maar als ineens Anouk (de zangeres) binnen komt lopen is er van afgesloten van de buitenwereld niet echt meer veel te merken.

Ze moeten geen mensen binnen laten die daar niet voor lange tijd zitten. Nieuwe bewoners zal hopelijk de boel een beetje opfleuren.

  dinsdag 2 november 1999 @ 14:19:00 #7
631 GHaven
Dementerende borstenbetaster.
pi_213089
quote:
op 11-02-1999 om 01:58 PM schreef yon1 het volgende: (..)maar niet alle lange berichten zijn saai en ze worden zeker door mij in ieder geval gelezen(..)
En daar waar we het hebben over de berichten van Doordevil en Mirrorman kunnen ze nooit lang genoeg zijn.

Dus, Keroppi, doe jezelf een lol en duik eens in 't archief!

Haalt gelijk bij rechter.
pi_213090
quote:
op 11-02-1999 om 02:01 PM schreef Rogier het volgende:

Ze moeten geen mensen binnen laten die daar niet voor lange tijd zitten. Nieuwe bewoners zal hopelijk de boel een beetje opfleuren.


Waarschijnlijk is dit opfleuren van korte duur, ze zullen net zo saai worden als de rest van de groep, zeker als iemand van de nieuwe bewoners volgende week wordt weggestemd. Als je geen respons krijgt op je acties om de boel op te fleuren heb je denk ik weinig zin meer om iets aan de sfeer te doen. Maar Veronica zal dan snel weer met een dikke envelop of een bekende nederlander komen zodat het aantal kijkers toch vooral hoog blijft. Waarschijnlijk sukkelen we zo dus door tot 31 december met nog 25 nieuwe bewoners en nog minimaal 30 bekende nederlanders, en wij blijven maar kijken en commentaar geven op dit forum

In een leeg hoofd kan veel verstand
pi_213091
Ik ben ook bang dat dat onze toekomst gaat worden Yon1
pi_213092
Op 1 januari tot de conclusie komen dat je verschrikkelijk genept bent.
Een ervaring rijker en een illusie armer
In een leeg hoofd kan veel verstand
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')