quote:Op vrijdag 4 april 2008 13:40 schreef Lady-night het volgende:
quote van 17 mei 2007
Huub: als Brian zijn keukendienst niet doet dan wordt Natasja boos
Natas: ja zeker weten zo moeilijk is het toch niet?
Huub: nou met een iq als dat van Brian valt dat nog niet mee, al die verschillende pannetjes en lepels en als hij het niet meer weet gaat ie janken....waar is mijn scheermes??? Ja zegt Mandel...janken
Toen B&A uit elkaar waren:
Huub: Amanda liet altijd hele harde scheten, maar na Brian is het alleen ffffft
Of niet natuurlijk, je weet het bij Jaap nooit.quote:Op vrijdag 4 april 2008 13:49 schreef T-lex het volgende:
[..]
Ze gaan een ruzie spelen...dus Ricardo tegen de rest.
Dan een ontslag aanvragen waarbij Jaap z'n aanstaande bruid (Ricardo) er in zal houden.
Vandaar dat ze zo sloft, misschien te groot?quote:Op vrijdag 4 april 2008 13:48 schreef fredfik het volgende:
heeft de del nu de laarzen van clair aan/
Is dat een smoes ofzo? Ondertrouw is voor Huub toch belangrijker dan een motorrijles?quote:Op vrijdag 4 april 2008 13:54 schreef Varen het volgende:
Huub en Claire gaan dinsdag niet in ondertrouw, dan kan Huub zijn motor rijles niet doorgaan
Weet je nog met die kapster? Toen Amanda steeds met haar vinger tussendoor greep?quote:Op vrijdag 4 april 2008 13:55 schreef Varen het volgende:
[ afbeelding ]
Amanda zit te jammeren en zit niet stil
De dame moest even stoppen, A kon het niet meer aan.quote:Op vrijdag 4 april 2008 13:57 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Weet je nog met die kapster? Toen Amanda steeds met haar vinger tussendoor greep?![]()
Daar lijkt dit wel een beetje op.
Prioriteiten stellen noemen ze dat....quote:Op vrijdag 4 april 2008 13:54 schreef Varen het volgende:
Huub en Claire gaan dinsdag niet in ondertrouw, dan kan Huub zijn motor rijles niet doorgaan
150 CP dat ze volgende week gewoon slaagtquote:Op vrijdag 4 april 2008 11:50 schreef akveor het volgende:
[..]
150CP dat ze het niet de eerste keer haalt. Ik ga voor 12 fout.
kan toch ook op maandag op woensdag?quote:Op vrijdag 4 april 2008 13:56 schreef beequeen het volgende:
[..]
Is dat een smoes ofzo? Ondertrouw is voor Huub toch belangrijker dan een motorrijles?
quote:Op vrijdag 4 april 2008 13:06 schreef Lady-night het volgende:
en dat zeg ik als vaste SV'er
LOLquote:Op vrijdag 4 april 2008 14:06 schreef Varen het volgende:
[ afbeelding ]
Voor boxen heb je een goede competitie (conditie) nodige volgens Amanda
Dat snap ik,maar je moet daar een afspraak voor maken. Je kunt niet zomaar even in ondertrouw.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |